Nový personalizační program pro Nissan Juke hraje všemi barvami

Kompaktní japonský crossover můžete přizpůsobit obrazu svému. Ovšem pouze barvami a doplňky, na techniku u Nissanu nesáhli.
  1. Autoforum.cz
  2. Rubriky a sekce
  3. Bleskovky

Nový personalizační program pro Nissan Juke hraje všemi barvami

13.12.2012 | Petr Prokopec | Přidat příspěvek

Nový personalizační program pro Nissan Juke hraje všemi barvami

/

Foto: Archiv Autoforum.cz

Kompaktní japonský crossover můžete přizpůsobit obrazu svému. Ovšem pouze barvami a doplňky, na techniku u Nissanu nesáhli.

Nedávno jsme se zmínili o jakémsi novém Batmobilu, tedy speciální verzi Nissanu Juke, která vznikla u příležitosti uvedení posledního dobrodružství netopýřího muže na DVD a Blu-Ray. Limitována ovšem byla na jediný exemplář, který navíc zůstane na britských ostrovech. Nový personalizační program japonské značky by však mohl pomoci váš zármutek zmírnit. Namísto černočerné totiž hraje všemi barvami.

K dispozici jsou tři pakety - Style, Premium a Exclusive - pod něž spadají litá kola, kryty zpětných zrcátek, obroučky mlhových světlometů, střešní spoiler a lišty na bočních prazích a víku zavazadlového prostoru. K mání jsou v pěti barvách - červené Force Red, bílé Glossy White, oranžové Orange Racing, černé Piano Black a tmavé i světlé šedostříbrné Silver grey - jejich vzájemné kombinování však možné není.

Tím prozatímní výčet končí, podle Nissanu však jde o první vlaštovku. Během následujících měsíců by měly být k dispozici také pakety pro interiér, o technice se ovšem nemluvilo. Juke Nismo jako nadstavba nad standardní provedení tak bude muset stačit.

Ceny automobilka nezveřejnila, stejně jako není jisté, zda se venkovní doplňky nedostanou do prodeje až s těmi interiérovými. Jakmile se tak ovšem stane, nezapomeneme vás o tom informovat.


Nový personalizační program pro Nissan Juke hraje všemi barvami - 1 - Nissan Juke personalization 01Nový personalizační program pro Nissan Juke hraje všemi barvami - 2 - Nissan Juke personalization 02Nový personalizační program pro Nissan Juke hraje všemi barvami - 3 - Nissan Juke personalization 03Nový personalizační program pro Nissan Juke hraje všemi barvami - 4 - Nissan Juke personalization 04
Kombinace černého laku a oranžových doplňků Nissanu Juke opravdu sluší. Během příštího roku navíc japonská automobilka představí také individualizaci interiéru

Zdroj: WorldCarFans

Petr Prokopec

Diskuze Přidat příspěvek

Všechny články na Autoforum.cz jsou komentáře vyjadřující stanovisko redakce či autora. Vyjma článků označených jako inzerce není obsah sponzorován ani jinak obdobně ovlivněn třetími stranami.

Živá témata na fóru

zobrazit vše