Seat Mii vstoupil na český trh, cena začíná na 183 tisících Kč

Tak trochu v tichosti přišel na Český trh třetí z bratislavských minivozů koncernu VW. Cena za základní třídvéřový Mii ale platí jen do konce roku.
  1. Autoforum.cz
  2. Rubriky a sekce
  3. Bleskovky

Seat Mii vstoupil na český trh, cena začíná na 183 tisících Kč

3.11.2012 | Jaroslav Vavera | 1 příspěvek

Seat Mii vstoupil na český trh, cena začíná na 183 tisících Kč

/

Foto: Archiv Autoforum.cz

Tak trochu v tichosti přišel na Český trh třetí z bratislavských minivozů koncernu VW. Cena za základní třídvéřový Mii ale platí jen do konce roku.

Seat Mii je hned od začátku prodeje nabízen se dvěma druhy karoserie, dvěma motory a dvěma stupni výbavy (Reference a Style). Jeho ceny začínají od 182 900 Kč za třídveřový Mii Reference s litrovým motorem o výkonu 44 kW (60 k). Výkonnější provedení zážehového tříválce (75 koní) koupíte v základní výbavě o deset tisícovek dráž. Pětidveřové verze jsou o 9 000 Kč dražší, cenový rozdíl mezi Reference a Style je 5 000 Kč. Provedení s automatizovanou převodovkou a výbavou Style přijde na 209 900 korun.

Sériová výbava Seatu Mii Reference zahrnuje mimo jiné airbag řidiče a spolujezdce, boční airbagy, imobilizér, ISOFIX pro dětské sedačky na zadních sedadlech, elektromechanický posilovač řízení, vyhřívané zadní okno, centrální zamykání nebo servisní balíček a sadu na opravu pneumatik. Výbavová linie Style k tomu navíc přidává například zpětná zrcátka a kliky dveří v barvě karoserie, centrální zamykání s dálkovým ovládáním, elektricky ovládaná přední okna, uzamykatelnou schránku před spolujezdcem nebo palubní počítač. Uvnitř provedení Style navíc snáze naleznete vhodnou polohu za volantem díky výškově nastavitelnému sloupku řízení a výškově nastavitelnému sedadlu řidiče.

Přenosný systém s navigací, rádiem, handsfree, Bluetooth, palubním počítačem a dotykovým ovládáním, který známe už ze Škody Citigo, se dodává na přání za 7 800 Kč. K dispozici je též systém nouzového brzdění Safety Assist, který sleduje laserovým čidlem za čelním oknem provoz před vozem a z rychlosti do 30 km/h dokáže automaticky zabrzdit v případě hrozící nehody. Přijde vás na 5 000 Kč. Za stabilizační systém ESP s asistentem rozjezdu do kopce si připlatíte totéž, klimatizace navodí příjemnější atmosféru v interiéru (a přidusí motor...) za 7 700 Kč.

K dispozici je i řada dalších prvků a možností individualizace, všechny si můžete projít v kompletním ceníku modelu (PDF, 1,1 MB). Jak moc je pro vás zajímavou nabídkou, to zvažte sami, my můžeme připomenout, že čerstvě jde o auto roku v Dánsku, kde jde také o jeden z nejprodávanějších modelů vůbec.


Seat Mii vstoupil na český trh, cena začíná na 183 tisících Kč - 1 - Seat Mii 5D 01Seat Mii vstoupil na český trh, cena začíná na 183 tisících Kč - 2 - Seat Mii 5D 02Seat Mii vstoupil na český trh, cena začíná na 183 tisících Kč - 3 - Seat Mii 5D 03Seat Mii vstoupil na český trh, cena začíná na 183 tisících Kč - 4 - Seat Mii 5D 04Seat Mii vstoupil na český trh, cena začíná na 183 tisících Kč - 5 - Seat Mii 5D 05Seat Mii vstoupil na český trh, cena začíná na 183 tisících Kč - 6 - Seat Mii 5D 06Seat Mii vstoupil na český trh, cena začíná na 183 tisících Kč - 7 - Seat Mii 5D 07Seat Mii vstoupil na český trh, cena začíná na 183 tisících Kč - 8 - Seat Mii 5D 08Seat Mii vstoupil na český trh, cena začíná na 183 tisících Kč - 9 - Seat Mii 5D 09Seat Mii vstoupil na český trh, cena začíná na 183 tisících Kč - 10 - Seat Mii 5D 10Seat Mii vstoupil na český trh, cena začíná na 183 tisících Kč - 11 - Seat Mii 5D 11
Seat Mii, zde v pětidvéřovém provedení

Jaroslav Vavera

Diskuze 1 příspěvek

Všechny články na Autoforum.cz jsou komentáře vyjadřující stanovisko redakce či autora. Vyjma článků označených jako inzerce není obsah sponzorován ani jinak obdobně ovlivněn třetími stranami.

Živá témata na fóru

zobrazit vše