Citroën DS3 by Benefit: a kluci budou koukat

Zmalovat a polepit si auto s cílem přitáhnout pozornost opačného pohlaví je obvykle mužskou záležitostí. Citroën DS3 by Benefit pravidla hry otáčí.
  1. Autoforum.cz
  2. Rubriky a sekce
  3. Představení

Citroën DS3 by Benefit: a kluci budou koukat

7.12.2013 | Petr Miler | 1 příspěvek

Citroën DS3 by Benefit: a kluci budou koukat

/

Zmalovat a polepit si auto s cílem přitáhnout pozornost opačného pohlaví je obvykle mužskou záležitostí. Citroën DS3 by Benefit pravidla hry otáčí.

Připusťme tedy, že ne každý člověk, ať už jde o ženu či muže, pracuje na svém vzhledu, image, zkrátka atraktivitě jen pro to, aby uhranul potenciálního partnera. Motivy mohou být i prostší, tím typickým ale beztak bude cosi na úrovni defilé pavích pér. Jak naznačuje už tento příklad, jedná se obvykle o aktivitu mužů, ženy ale obvykle též nechtějí jen tiše posedávat v koutě. Pro takové, které dávají svou existenci najevo hodně hlasitě, pak Citroën ve spolupráci s kosmetickou firmou Benefit Cosmetics připravil zvláštní provedení už tak netuctového modelu DS3, který nám hned zkraje připomněl fiátek Štěpána Šafránka z filmových Básníků. Jen zkrátka bojuje na opačné straně barikády.

Není to dozajista poprvé, co některá z automobilek stvořila podobný model, za všechny z minulosti připomeňme třeba Fiat 500 Barbie. Tento je ale přece jen výjimečný, když k „obvyklému” (dobře, spíše stále obvyklejšímu) růžovému laku karoserie přidává i značně zženštělé polepy karoserie. Krom těchto dvou motivů už na na vnějším provedení mnoho dalších nehledejte, růžové nebo polepené je zkrátka vše, včetně kol, vlastně s jedinou výjimkou - do žluta laděných krytů vnějších zpětných zrcátek a částí střechy.

Hodně „do vesela” se vybarvil též interiér, který bez růžové nedá ani ránu. Ten jde dokonce tak daleko, že řidičku (nebo pasažéra?) zdraví nápisem „hello gorgeous!” na palubní desce, což by šlo přeložit jako „ahoj krasavice!” popř. krasavče, o co tady asi půjde... Aby všechno mělo správný říz, mají jednotlivé specifické prvky názvy, např. ony do žluta laděné části si říkají Candy Stripes, tedy cukrářské proužky. Vlastní jméno má ale třeba i zbarvení stropu, ony nálepky...

Citroën s Benefitem ale neřádili jen po vizuální stránce, stylové dámě je třeba vyjít vstříc u funkčně. Že interiér provoní parfém, u Citroënu zase tak nepřekvapí, dodatečné zrcátko na líčení a celá sada šminek zabudovaná v interiéru by ale mohly. Holt na lov je třeba se připravit.

Celý vůz je počinem britského zastoupení Citroënu ve spolupráci s firmou Benefit Cosmetics a je prezentován jako jedinečné dílo určené pro přehlídku Clothes Show Live, která včera začala v Birminghamu. Nedivili bychom se ale, kdyby zájem některých Britek přiměl obě firmy tohle auto alespoň v omezené sérii vyrobit. Ostatně lovené muže by nezklamala ani technika DS3 - o pohon se stará jedna z potentnější verzí s motorem 1,6 THP o výkonu 155 koní...


Citroën DS3 by Benefit: a kluci budou koukat - 1 - Citroen DS3 by Benefit 01Citroën DS3 by Benefit: a kluci budou koukat - 2 - Citroen DS3 by Benefit 02Citroën DS3 by Benefit: a kluci budou koukat - 3 - Citroen DS3 by Benefit 03Citroën DS3 by Benefit: a kluci budou koukat - 4 - Citroen DS3 by Benefit 04Citroën DS3 by Benefit: a kluci budou koukat - 5 - Citroen DS3 by Benefit 05Citroën DS3 by Benefit: a kluci budou koukat - 6 - Citroen DS3 by Benefit 06Citroën DS3 by Benefit: a kluci budou koukat - 7 - Citroen DS3 by Benefit 07Citroën DS3 by Benefit: a kluci budou koukat - 8 - Citroen DS3 by Benefit 08Citroën DS3 by Benefit: a kluci budou koukat - 9 - Citroen DS3 by Benefit 09Citroën DS3 by Benefit: a kluci budou koukat - 10 - Citroen DS3 by Benefit 10Citroën DS3 by Benefit: a kluci budou koukat - 11 - Citroen DS3 by Benefit 11Citroën DS3 by Benefit: a kluci budou koukat - 12 - Citroen DS3 by Benefit 12Citroën DS3 by Benefit: a kluci budou koukat - 13 - Citroen DS3 by Benefit 13Citroën DS3 by Benefit: a kluci budou koukat - 14 - Citroen DS3 by Benefit 14Citroën DS3 by Benefit: a kluci budou koukat - 15 - Citroen DS3 by Benefit 15Citroën DS3 by Benefit: a kluci budou koukat - 16 - Citroen DS3 by Benefit 16Citroën DS3 by Benefit: a kluci budou koukat - 17 - Citroen DS3 by Benefit 17Citroën DS3 by Benefit: a kluci budou koukat - 18 - Citroen DS3 by Benefit 18Citroën DS3 by Benefit: a kluci budou koukat - 19 - Citroen DS3 by Benefit 19Citroën DS3 by Benefit: a kluci budou koukat - 20 - Citroen DS3 by Benefit 20Citroën DS3 by Benefit: a kluci budou koukat - 21 - Citroen DS3 by Benefit 21Citroën DS3 by Benefit: a kluci budou koukat - 22 - Citroen DS3 by Benefit 22Citroën DS3 by Benefit: a kluci budou koukat - 23 - Citroen DS3 by Benefit 23
Větší procento mužů takto vyladěná DS3 asi neosloví...

Petr Miler

Diskuze 1 příspěvek

Živá témata na fóru

zobrazit vše

Autobazar

zobrazit vše