Nová Škoda Octavia III: úplné technické údaje, nové fotky i videa

Nový liftback vám konečně můžeme představit do posledního šroubku. Přečtěte si vše známé o technice, zavazadelníku i nové elektronice.
  1. Autoforum.cz
  2. Rubriky a sekce
  3. Představení

Nová Škoda Octavia III: úplné technické údaje, nové fotky i videa

8.1.2013 | Petr Prokopec | 22 příspěvků

Nová Škoda Octavia III: úplné technické údaje, nové fotky i videa

/

Foto: Archiv Autoforum.cz

Nový liftback vám konečně můžeme představit do posledního šroubku. Přečtěte si vše známé o technice, zavazadelníku i nové elektronice.

Tip: Projděte si také kompletní ceník nové Octavie 3.

Tip2: Přečtěte si náš podrobný test nové Octavie.

Snad už jste se smířili s tím, že o nové Škodě Octavia u nás bude ještě chvíli slyšet. Po dílčích neoficiálních i oficiálních odhaleních z konce loňského roku se vůz nyní dostává do prodeje na českém trhu, a tak se škodovka teprve nyní odhodlala k tomu říci nám o něm všechno podstatné. To si pochopitelně nemžeme nechat pro sebe a se spoustou nových statických i dynamickým záběrů vám všechny podstatné nové informace předkládáme.

Může se vám to zdát jako už trochu ohrané téma, Octavie je ale vůbec nejdůležitější model Škody, a tak si nadstandardní množství prostoru zkrátka zaslouží. Ať už se na mladoboleslavský liftback díváte s nadšením nebo skrze prsty, nelze pominout, že se jej od roku 1996 ve dvou generacích prodalo více než 3,7 milionu kusů, přičemž jen loni se Octavia na celosvětové produkci Škody podílela 44 procenty. Není proto divu, že značka souběžně s uvedením modelu Rapid a třetí generace modernizovala výrobní linku, jejíž produkce nyní naroste z 800 na 1 200 vozů denně. Kromě toho by Škoda měla do roku 2015 uvést každých šest měsíců na trh nový model, což by jí o tři roky později mělo pomoci navýšit prodeje na 1,5 milionu vozů ročně.


Nová Škoda Octavia III: úplné technické údaje, nové fotky i videa - 1 - Skoda Octavia III 2013 nova oficialni dalsi 034Nová Škoda Octavia III: úplné technické údaje, nové fotky i videa - 2 - Skoda Octavia III 2013 nova oficialni dalsi 045Nová Škoda Octavia III: úplné technické údaje, nové fotky i videa - 3 - Skoda Octavia III 2013 nova oficialni dalsi 051

Kila ubrala i anachronická zadní náprava, na stovku zrychlí už za 7,3 s

Tím jsme však poněkud odbočili od novinky, která se oproti předchůdci pyšní především hmotností nižší o 102 kg. To už pár týdnů víme, patnáct kilo z této porce má přitom na svědomí dosti kontroverzní kliková zadní náprava, která u většiny modelů nahradila víceprvkovou nápravu druhé generace. Jedinou výjimku tvoří verze 1,8 TSI, která zůstala u předchozích komponentů (lehčích o 4 kg). Stejný typ (jen s jinak naladěným zavěšením) pak dostane i chystaná ostrá Octavia RS.

Verze RS i kombík a čtyřkolka jsou ale hudbou nepříliš vzdálené budoucnosti. Aktuálně si tak můžeme hlavně zkompletovat veškeré informace o liftbacku, který se v základní verzi prodává s motorem 1,2 TSI naladěným na 63 kW (86 koní). Počítat přitom můžete s pětistupňovým manuálem a průměrnou normovanou spotřebou 5,2 l/100 km, jíž doprovází zrychlení z klidu na stovku za 12 sekund a nejvyšší rychlost 181 km/h.

Zcela opačnou výkonnostní škálu zastupuje čtyřválec 1,8 TSI o síle 132 kW (180 koní), který je možné spřáhnout s šestistupňovou manuální převodovkou nebo sedmistupňovým automatem. V případě manuálu přitom z klidu na stovku zrychlíte za 7,3 sekundy, o jednu desetinku rychleji než DSG, nejvyšší rychlost 231 km je pro obě verze shodná. Po stránce normované spotřeby však automat manuál poráží (5,7 l versus 6,1 l/100 km)

Mezi těmito mantinely pak můžete vybírat pohonné jednotky 1,2 TSI Green tec a 1,4 TSI Green tec. První z nich zásobuje kola přední osy výkonem nejvýše 77 kW (105 koní) a zasluhzje se o zrychlení z 0 na 100 km/h v čase 10,3 sekundy, maximální rychlost činí 196 km/h. Kombinovaná spotřeba je přitom právě kvůli použití úsporných řešení Green tec alespoň papírově nižší než u základní 1,2 - činí v kombinaci 5,9 litru benzinu na 100 km.

Nová Škoda Octavia III: úplné technické údaje, nové fotky i videa - 4 - Skoda Octavia III 2013 nova oficialni dalsi 105Nová Škoda Octavia III: úplné technické údaje, nové fotky i videa - 5 - Skoda Octavia III 2013 nova oficialni dalsi 106Nová Škoda Octavia III: úplné technické údaje, nové fotky i videa - 6 - Skoda Octavia III 2013 nova oficialni dalsi 075Nová Škoda Octavia III: úplné technické údaje, nové fotky i videa - 7 - Skoda Octavia III 2013 nova oficialni dalsi 079

Jakousi zlatou střední cestou je motor 1,4 TSI Green tec, který jsme naposledy otestovali v technicky spřízněném Seatu Leon 2013. Octavii ovšem zásobí výkonem až 103 kW (140 koní), který se postará o zrychlení na stovku za 8,4 sekundy (8,5 s automatem DSG) a maximální rychlost 215 km/h, která je v případě obou převodovek totožná. Kombinovaná spotřeba se nadále drží zkrátka - s touto výbavou má hodnotu 5,3 litru benzinu na 100 km.

Uvedené údaje jsou pochopitelně jen dílčí, takže pokud si chcete prostudovat technické parametry všech benzinových verzí stáhněte si soubor s kompletními tabulkami benzinových motorizací (PDF, 134 kb).

U dieselových motorů je situace jednodušší, v nabídce jsou pouze dva, oba z nové řady motorů EA 288. Později se tedy objeví v nabídce také čtyřválec 1,6 TDI o výkonu 66 kW (90 koní), aktuálně si ale jako naftový základ můžete pořídit pohonnou jednotku stejného objemu naladěnou na 77 kW (105 koní). Její normovaná spotřeba by v kombinaci se systémem start/stop a pětistupňovým manuálem měla činit 3,8 l/100 km. Zrychlit na stovku dokáže za 10,8 s, maximální rychlost činí 194 km/h.

Druhou a o poznání rychlejší dieselovou verzí je Octavia 2,0 TDI o výkonu 110 kW (150 koní), která s šestistupňovým manuálem akceleruje na 100 km/h za 8,5 sekundy a rozjede se až na 218 km/h. Podle tabulek by přitom měla spotřebovat jen 4,1 l/100 km, zatímco šestistupňový automat DSG (pro motor 1,6 TDI je k dispozici sedmistupňový) zrychluje o desetinku pomaleji a spotřebuje o 4 desetiny litru více.

Také technická data naftových motorizací s můžete projít podrobněji, to když si stáhnete soubor s kompletními tabulkami dieselových motorů (PDF, 133 kB).

Nová Škoda Octavia III: úplné technické údaje, nové fotky i videa - 8 - Skoda Octavia III 2013 nova oficialni dalsi 112Nová Škoda Octavia III: úplné technické údaje, nové fotky i videa - 9 - Skoda Octavia III 2013 nova oficialni dalsi 113Nová Škoda Octavia III: úplné technické údaje, nové fotky i videa - 10 - Skoda Octavia III 2013 nova oficialni dalsi 114Nová Škoda Octavia III: úplné technické údaje, nové fotky i videa - 11 - Skoda Octavia III 2013 nova oficialni dalsi 116Nová Škoda Octavia III: úplné technické údaje, nové fotky i videa - 12 - Skoda Octavia III 2013 nova oficialni dalsi 115Nová Škoda Octavia III: úplné technické údaje, nové fotky i videa - 13 - Skoda Octavia III 2013 nova oficialni dalsi 117

Až 1 580 litrů v kufru a spousta palubní elektroniky

Po stránce dimenzí jsme o celkovém nárůstu informovali již při prvním představení, pro české chalupáře ale máme jedno rozšíření v oblasti zavazadlového prostoru. Při sklopených sedadlech totiž nabídne 1 580 litrů, o 125 l více než doposud. Nechybí volitelný síťový program či tzv. „Cargo elementy” čili držáky nákladu na suchý zip. Mimo to kabina Octavie pojme osm lahví s nápoji, způsobem, který najdete v přiložené fotogalerii.

Po úvodní zmínce o zadní nápravě dodáváme, že vpředu dostane každý model vzpěry McPherson se spodními trojúhelníkovými rameny. Vlivem použití vysokopevnostní oceli přitom i zde bylo dosaženo redukce hmotnosti, a to o 2,8 kg. V rámci brzd jsou standardem kotouče ve všech čtyřech rozích, v případě litých kol nabízí Škoda devět odlišných designů ve velikostech od 15 do 18 palců.

Po stránce bezpečnostní je jednou z novinek tzv. multikolizní brzda, která se u vozů značky Škoda objevuje poprvé. Jedná se přitom o prvek, který po nárazu automaticky zabrzdí až do zbytkové rychlosti 10 km/h i bez činnosti řidiče. Zabránit tak může opětovnému nárazu či alespoň zmírní jeho následky. Octavia je přitom tímto systémem vybavena standardně.

Nová Škoda Octavia III: úplné technické údaje, nové fotky i videa - 14 - Skoda Octavia III 2013 nova oficialni dalsi 101Nová Škoda Octavia III: úplné technické údaje, nové fotky i videa - 15 - Skoda Octavia III 2013 nova oficialni dalsi 100Nová Škoda Octavia III: úplné technické údaje, nové fotky i videa - 16 - Skoda Octavia III 2013 nova oficialni dalsi 102

Prvenství slaví ovšem i další bezpečnostní technologie, přičemž u systému Lane Assistant udržujícímu vůz v jízdním pruhu skutečně dochází k zásahu do řízení. Samozřejmě až po nereakci řidiče a předchozím audiovizuálním varování. Mimo to Octavia poprvé nabízí také asistenta únavy Driver Activity Assistant, který funguje v rychlostech nad 65 km/h.

Naopak při tempu do 30 km/h operuje technologie Front Assistant, která pomocí radaru monitoruje prostor před vozem a v případě možné kolize dokáže liftback zcela zastavit. Další novinkou je pak Crew Protect Assistant, tedy systém proaktivní ochrany cestujících na předních sedadlech, který při nárazu mimo utažení bezpečnostních pásů třeba zatáhne okénka.

Nová Škoda Octavia III: úplné technické údaje, nové fotky i videa - 17 - Skoda Octavia III 2013 nova oficialni dalsi 118Nová Škoda Octavia III: úplné technické údaje, nové fotky i videa - 18 - Skoda Octavia III 2013 nova oficialni dalsi 121Nová Škoda Octavia III: úplné technické údaje, nové fotky i videa - 19 - Skoda Octavia III 2013 nova oficialni dalsi 123

Samozřejmostí je plejáda až 9 airbagů, která zahrnuje i kolenní u řidiče nebo zadní boční. Nechybí ani úchyty ISOFIX nebo aktivní kapota pro zlepšení ochrany chodců, která je při srážce během několika milisekund nadzdvihnuta o pět centimetrů. Dopřát si rovněž můžete dynamické přepínání světel Intelligent Light Assistant nebo rozpoznávání dopravních značek.

Jak jsme zmínili již při odhalení oficiálního ceníku, v rámci výbavy bude možné vybírat ze tří úrovní Active, Ambition a Elegance. Zásadním lišícím prvkem jsou barevné kombinace od černé přes černo-šedou až po šedo-béžovou. Mimo to Škoda nabízí 9 různých volantů a pět multimediálních systémů, kde vrcholem je Columbus s navigací a 8palcovým barevným dotykovým displejem.

Nová Škoda Octavia III: úplné technické údaje, nové fotky i videa - 20 - Skoda Octavia III 2013 nova oficialni dalsi 124Nová Škoda Octavia III: úplné technické údaje, nové fotky i videa - 21 - Skoda Octavia III 2013 nova oficialni dalsi 126Nová Škoda Octavia III: úplné technické údaje, nové fotky i videa - 22 - Skoda Octavia III 2013 nova oficialni dalsi 128Nová Škoda Octavia III: úplné technické údaje, nové fotky i videa - 23 - Skoda Octavia III 2013 nova oficialni dalsi 131Nová Škoda Octavia III: úplné technické údaje, nové fotky i videa - 24 - Skoda Octavia III 2013 nova oficialni dalsi 135Nová Škoda Octavia III: úplné technické údaje, nové fotky i videa - 25 - Skoda Octavia III 2013 nova oficialni dalsi 127

Dále pak Škoda představila řadu „Simply Clever řešení”, kdy tím nejzprofanovanějším je škrabka na led ukrytá ve víčku palivové nádrže. Výplně dveří pak ukrývají koš na odpadky, zatímco pod sedadlem řidiče je držák reflexní vesty. Za příplatek jsou pak k mání přední a zadní parkovací senzory, vyšší úrovně výbavy mohou profitovat dokonce z automatického parkování.

V rámci karoserie je k dispozici hned dvanáct odstínů, kdy nemetalické zastupuje bílá Candy, červená Corrida a modrá Pacific. Z metalických odstínů pak můžete volit hnědý Topaz, modrý Race, šedý Platin, stříbrný Brilliant, modrý Denim, červený Rosso Brunello, béžový Capuccino, modrý Lava a černý Magic, který se navíc chlubí perleťovým efektem.

Tím končí naše teorie, příště se již zadíváme na samotné jízdní vlastnosti třetí generace Škody Octavia. Těšit se tak můžete na první test, nové fotografie i videa.

Kompilace oficiálních videí Škody Octavia III

Nové fotografie Škody Octavia III

Nová Škoda Octavia III: úplné technické údaje, nové fotky i videa - 26 - Skoda Octavia III 2013 nova oficialni dalsi 001Nová Škoda Octavia III: úplné technické údaje, nové fotky i videa - 27 - Skoda Octavia III 2013 nova oficialni dalsi 002Nová Škoda Octavia III: úplné technické údaje, nové fotky i videa - 28 - Skoda Octavia III 2013 nova oficialni dalsi 003Nová Škoda Octavia III: úplné technické údaje, nové fotky i videa - 29 - Skoda Octavia III 2013 nova oficialni dalsi 004Nová Škoda Octavia III: úplné technické údaje, nové fotky i videa - 30 - Skoda Octavia III 2013 nova oficialni dalsi 005Nová Škoda Octavia III: úplné technické údaje, nové fotky i videa - 31 - Skoda Octavia III 2013 nova oficialni dalsi 006Nová Škoda Octavia III: úplné technické údaje, nové fotky i videa - 32 - Skoda Octavia III 2013 nova oficialni dalsi 007Nová Škoda Octavia III: úplné technické údaje, nové fotky i videa - 33 - Skoda Octavia III 2013 nova oficialni dalsi 008Nová Škoda Octavia III: úplné technické údaje, nové fotky i videa - 34 - Skoda Octavia III 2013 nova oficialni dalsi 009Nová Škoda Octavia III: úplné technické údaje, nové fotky i videa - 35 - Skoda Octavia III 2013 nova oficialni dalsi 010Nová Škoda Octavia III: úplné technické údaje, nové fotky i videa - 36 - Skoda Octavia III 2013 nova oficialni dalsi 011Nová Škoda Octavia III: úplné technické údaje, nové fotky i videa - 37 - Skoda Octavia III 2013 nova oficialni dalsi 012Nová Škoda Octavia III: úplné technické údaje, nové fotky i videa - 38 - Skoda Octavia III 2013 nova oficialni dalsi 013Nová Škoda Octavia III: úplné technické údaje, nové fotky i videa - 39 - Skoda Octavia III 2013 nova oficialni dalsi 014Nová Škoda Octavia III: úplné technické údaje, nové fotky i videa - 40 - Skoda Octavia III 2013 nova oficialni dalsi 015Nová Škoda Octavia III: úplné technické údaje, nové fotky i videa - 41 - Skoda Octavia III 2013 nova oficialni dalsi 016Nová Škoda Octavia III: úplné technické údaje, nové fotky i videa - 42 - Skoda Octavia III 2013 nova oficialni dalsi 017Nová Škoda Octavia III: úplné technické údaje, nové fotky i videa - 43 - Skoda Octavia III 2013 nova oficialni dalsi 018Nová Škoda Octavia III: úplné technické údaje, nové fotky i videa - 44 - Skoda Octavia III 2013 nova oficialni dalsi 019Nová Škoda Octavia III: úplné technické údaje, nové fotky i videa - 45 - Skoda Octavia III 2013 nova oficialni dalsi 020Nová Škoda Octavia III: úplné technické údaje, nové fotky i videa - 46 - Skoda Octavia III 2013 nova oficialni dalsi 021Nová Škoda Octavia III: úplné technické údaje, nové fotky i videa - 47 - Skoda Octavia III 2013 nova oficialni dalsi 022Nová Škoda Octavia III: úplné technické údaje, nové fotky i videa - 48 - Skoda Octavia III 2013 nova oficialni dalsi 023Nová Škoda Octavia III: úplné technické údaje, nové fotky i videa - 49 - Skoda Octavia III 2013 nova oficialni dalsi 024Nová Škoda Octavia III: úplné technické údaje, nové fotky i videa - 50 - Skoda Octavia III 2013 nova oficialni dalsi 025Nová Škoda Octavia III: úplné technické údaje, nové fotky i videa - 51 - Skoda Octavia III 2013 nova oficialni dalsi 026Nová Škoda Octavia III: úplné technické údaje, nové fotky i videa - 52 - Skoda Octavia III 2013 nova oficialni dalsi 027Nová Škoda Octavia III: úplné technické údaje, nové fotky i videa - 53 - Skoda Octavia III 2013 nova oficialni dalsi 028Nová Škoda Octavia III: úplné technické údaje, nové fotky i videa - 54 - Skoda Octavia III 2013 nova oficialni dalsi 029Nová Škoda Octavia III: úplné technické údaje, nové fotky i videa - 55 - Skoda Octavia III 2013 nova oficialni dalsi 030Nová Škoda Octavia III: úplné technické údaje, nové fotky i videa - 56 - Skoda Octavia III 2013 nova oficialni dalsi 031Nová Škoda Octavia III: úplné technické údaje, nové fotky i videa - 57 - Skoda Octavia III 2013 nova oficialni dalsi 032Nová Škoda Octavia III: úplné technické údaje, nové fotky i videa - 58 - Skoda Octavia III 2013 nova oficialni dalsi 033Nová Škoda Octavia III: úplné technické údaje, nové fotky i videa - 59 - Skoda Octavia III 2013 nova oficialni dalsi 034Nová Škoda Octavia III: úplné technické údaje, nové fotky i videa - 60 - Skoda Octavia III 2013 nova oficialni dalsi 035Nová Škoda Octavia III: úplné technické údaje, nové fotky i videa - 61 - Skoda Octavia III 2013 nova oficialni dalsi 036Nová Škoda Octavia III: úplné technické údaje, nové fotky i videa - 62 - Skoda Octavia III 2013 nova oficialni dalsi 037Nová Škoda Octavia III: úplné technické údaje, nové fotky i videa - 63 - Skoda Octavia III 2013 nova oficialni dalsi 038Nová Škoda Octavia III: úplné technické údaje, nové fotky i videa - 64 - Skoda Octavia III 2013 nova oficialni dalsi 039Nová Škoda Octavia III: úplné technické údaje, nové fotky i videa - 65 - Skoda Octavia III 2013 nova oficialni dalsi 040Nová Škoda Octavia III: úplné technické údaje, nové fotky i videa - 66 - Skoda Octavia III 2013 nova oficialni dalsi 041Nová Škoda Octavia III: úplné technické údaje, nové fotky i videa - 67 - Skoda Octavia III 2013 nova oficialni dalsi 042Nová Škoda Octavia III: úplné technické údaje, nové fotky i videa - 68 - Skoda Octavia III 2013 nova oficialni dalsi 043Nová Škoda Octavia III: úplné technické údaje, nové fotky i videa - 69 - Skoda Octavia III 2013 nova oficialni dalsi 044Nová Škoda Octavia III: úplné technické údaje, nové fotky i videa - 70 - Skoda Octavia III 2013 nova oficialni dalsi 045Nová Škoda Octavia III: úplné technické údaje, nové fotky i videa - 71 - Skoda Octavia III 2013 nova oficialni dalsi 046Nová Škoda Octavia III: úplné technické údaje, nové fotky i videa - 72 - Skoda Octavia III 2013 nova oficialni dalsi 047Nová Škoda Octavia III: úplné technické údaje, nové fotky i videa - 73 - Skoda Octavia III 2013 nova oficialni dalsi 048Nová Škoda Octavia III: úplné technické údaje, nové fotky i videa - 74 - Skoda Octavia III 2013 nova oficialni dalsi 049Nová Škoda Octavia III: úplné technické údaje, nové fotky i videa - 75 - Skoda Octavia III 2013 nova oficialni dalsi 050Nová Škoda Octavia III: úplné technické údaje, nové fotky i videa - 76 - Skoda Octavia III 2013 nova oficialni dalsi 051Nová Škoda Octavia III: úplné technické údaje, nové fotky i videa - 77 - Skoda Octavia III 2013 nova oficialni dalsi 052Nová Škoda Octavia III: úplné technické údaje, nové fotky i videa - 78 - Skoda Octavia III 2013 nova oficialni dalsi 053Nová Škoda Octavia III: úplné technické údaje, nové fotky i videa - 79 - Skoda Octavia III 2013 nova oficialni dalsi 054Nová Škoda Octavia III: úplné technické údaje, nové fotky i videa - 80 - Skoda Octavia III 2013 nova oficialni dalsi 055Nová Škoda Octavia III: úplné technické údaje, nové fotky i videa - 81 - Skoda Octavia III 2013 nova oficialni dalsi 056Nová Škoda Octavia III: úplné technické údaje, nové fotky i videa - 82 - Skoda Octavia III 2013 nova oficialni dalsi 057Nová Škoda Octavia III: úplné technické údaje, nové fotky i videa - 83 - Skoda Octavia III 2013 nova oficialni dalsi 058Nová Škoda Octavia III: úplné technické údaje, nové fotky i videa - 84 - Skoda Octavia III 2013 nova oficialni dalsi 059Nová Škoda Octavia III: úplné technické údaje, nové fotky i videa - 85 - Skoda Octavia III 2013 nova oficialni dalsi 060Nová Škoda Octavia III: úplné technické údaje, nové fotky i videa - 86 - Skoda Octavia III 2013 nova oficialni dalsi 061Nová Škoda Octavia III: úplné technické údaje, nové fotky i videa - 87 - Skoda Octavia III 2013 nova oficialni dalsi 062Nová Škoda Octavia III: úplné technické údaje, nové fotky i videa - 88 - Skoda Octavia III 2013 nova oficialni dalsi 063Nová Škoda Octavia III: úplné technické údaje, nové fotky i videa - 89 - Skoda Octavia III 2013 nova oficialni dalsi 064Nová Škoda Octavia III: úplné technické údaje, nové fotky i videa - 90 - Skoda Octavia III 2013 nova oficialni dalsi 065Nová Škoda Octavia III: úplné technické údaje, nové fotky i videa - 91 - Skoda Octavia III 2013 nova oficialni dalsi 066Nová Škoda Octavia III: úplné technické údaje, nové fotky i videa - 92 - Skoda Octavia III 2013 nova oficialni dalsi 067Nová Škoda Octavia III: úplné technické údaje, nové fotky i videa - 93 - Skoda Octavia III 2013 nova oficialni dalsi 068Nová Škoda Octavia III: úplné technické údaje, nové fotky i videa - 94 - Skoda Octavia III 2013 nova oficialni dalsi 069Nová Škoda Octavia III: úplné technické údaje, nové fotky i videa - 95 - Skoda Octavia III 2013 nova oficialni dalsi 070Nová Škoda Octavia III: úplné technické údaje, nové fotky i videa - 96 - Skoda Octavia III 2013 nova oficialni dalsi 071Nová Škoda Octavia III: úplné technické údaje, nové fotky i videa - 97 - Skoda Octavia III 2013 nova oficialni dalsi 072Nová Škoda Octavia III: úplné technické údaje, nové fotky i videa - 98 - Skoda Octavia III 2013 nova oficialni dalsi 073Nová Škoda Octavia III: úplné technické údaje, nové fotky i videa - 99 - Skoda Octavia III 2013 nova oficialni dalsi 074Nová Škoda Octavia III: úplné technické údaje, nové fotky i videa - 100 - Skoda Octavia III 2013 nova oficialni dalsi 075Nová Škoda Octavia III: úplné technické údaje, nové fotky i videa - 101 - Skoda Octavia III 2013 nova oficialni dalsi 076Nová Škoda Octavia III: úplné technické údaje, nové fotky i videa - 102 - Skoda Octavia III 2013 nova oficialni dalsi 077Nová Škoda Octavia III: úplné technické údaje, nové fotky i videa - 103 - Skoda Octavia III 2013 nova oficialni dalsi 078Nová Škoda Octavia III: úplné technické údaje, nové fotky i videa - 104 - Skoda Octavia III 2013 nova oficialni dalsi 079Nová Škoda Octavia III: úplné technické údaje, nové fotky i videa - 105 - Skoda Octavia III 2013 nova oficialni dalsi 080Nová Škoda Octavia III: úplné technické údaje, nové fotky i videa - 106 - Skoda Octavia III 2013 nova oficialni dalsi 081Nová Škoda Octavia III: úplné technické údaje, nové fotky i videa - 107 - Skoda Octavia III 2013 nova oficialni dalsi 082Nová Škoda Octavia III: úplné technické údaje, nové fotky i videa - 108 - Skoda Octavia III 2013 nova oficialni dalsi 083Nová Škoda Octavia III: úplné technické údaje, nové fotky i videa - 109 - Skoda Octavia III 2013 nova oficialni dalsi 084Nová Škoda Octavia III: úplné technické údaje, nové fotky i videa - 110 - Skoda Octavia III 2013 nova oficialni dalsi 085Nová Škoda Octavia III: úplné technické údaje, nové fotky i videa - 111 - Skoda Octavia III 2013 nova oficialni dalsi 086Nová Škoda Octavia III: úplné technické údaje, nové fotky i videa - 112 - Skoda Octavia III 2013 nova oficialni dalsi 087Nová Škoda Octavia III: úplné technické údaje, nové fotky i videa - 113 - Skoda Octavia III 2013 nova oficialni dalsi 088Nová Škoda Octavia III: úplné technické údaje, nové fotky i videa - 114 - Skoda Octavia III 2013 nova oficialni dalsi 089Nová Škoda Octavia III: úplné technické údaje, nové fotky i videa - 115 - Skoda Octavia III 2013 nova oficialni dalsi 090Nová Škoda Octavia III: úplné technické údaje, nové fotky i videa - 116 - Skoda Octavia III 2013 nova oficialni dalsi 091Nová Škoda Octavia III: úplné technické údaje, nové fotky i videa - 117 - Skoda Octavia III 2013 nova oficialni dalsi 092Nová Škoda Octavia III: úplné technické údaje, nové fotky i videa - 118 - Skoda Octavia III 2013 nova oficialni dalsi 093Nová Škoda Octavia III: úplné technické údaje, nové fotky i videa - 119 - Skoda Octavia III 2013 nova oficialni dalsi 094Nová Škoda Octavia III: úplné technické údaje, nové fotky i videa - 120 - Skoda Octavia III 2013 nova oficialni dalsi 095Nová Škoda Octavia III: úplné technické údaje, nové fotky i videa - 121 - Skoda Octavia III 2013 nova oficialni dalsi 096Nová Škoda Octavia III: úplné technické údaje, nové fotky i videa - 122 - Skoda Octavia III 2013 nova oficialni dalsi 097Nová Škoda Octavia III: úplné technické údaje, nové fotky i videa - 123 - Skoda Octavia III 2013 nova oficialni dalsi 098Nová Škoda Octavia III: úplné technické údaje, nové fotky i videa - 124 - Skoda Octavia III 2013 nova oficialni dalsi 099Nová Škoda Octavia III: úplné technické údaje, nové fotky i videa - 125 - Skoda Octavia III 2013 nova oficialni dalsi 100Nová Škoda Octavia III: úplné technické údaje, nové fotky i videa - 126 - Skoda Octavia III 2013 nova oficialni dalsi 101Nová Škoda Octavia III: úplné technické údaje, nové fotky i videa - 127 - Skoda Octavia III 2013 nova oficialni dalsi 102Nová Škoda Octavia III: úplné technické údaje, nové fotky i videa - 128 - Skoda Octavia III 2013 nova oficialni dalsi 103Nová Škoda Octavia III: úplné technické údaje, nové fotky i videa - 129 - Skoda Octavia III 2013 nova oficialni dalsi 104Nová Škoda Octavia III: úplné technické údaje, nové fotky i videa - 130 - Skoda Octavia III 2013 nova oficialni dalsi 105Nová Škoda Octavia III: úplné technické údaje, nové fotky i videa - 131 - Skoda Octavia III 2013 nova oficialni dalsi 106Nová Škoda Octavia III: úplné technické údaje, nové fotky i videa - 132 - Skoda Octavia III 2013 nova oficialni dalsi 107Nová Škoda Octavia III: úplné technické údaje, nové fotky i videa - 133 - Skoda Octavia III 2013 nova oficialni dalsi 108Nová Škoda Octavia III: úplné technické údaje, nové fotky i videa - 134 - Skoda Octavia III 2013 nova oficialni dalsi 109Nová Škoda Octavia III: úplné technické údaje, nové fotky i videa - 135 - Skoda Octavia III 2013 nova oficialni dalsi 110Nová Škoda Octavia III: úplné technické údaje, nové fotky i videa - 136 - Skoda Octavia III 2013 nova oficialni dalsi 111Nová Škoda Octavia III: úplné technické údaje, nové fotky i videa - 137 - Skoda Octavia III 2013 nova oficialni dalsi 112Nová Škoda Octavia III: úplné technické údaje, nové fotky i videa - 138 - Skoda Octavia III 2013 nova oficialni dalsi 113Nová Škoda Octavia III: úplné technické údaje, nové fotky i videa - 139 - Skoda Octavia III 2013 nova oficialni dalsi 114Nová Škoda Octavia III: úplné technické údaje, nové fotky i videa - 140 - Skoda Octavia III 2013 nova oficialni dalsi 115Nová Škoda Octavia III: úplné technické údaje, nové fotky i videa - 141 - Skoda Octavia III 2013 nova oficialni dalsi 116Nová Škoda Octavia III: úplné technické údaje, nové fotky i videa - 142 - Skoda Octavia III 2013 nova oficialni dalsi 117Nová Škoda Octavia III: úplné technické údaje, nové fotky i videa - 143 - Skoda Octavia III 2013 nova oficialni dalsi 118Nová Škoda Octavia III: úplné technické údaje, nové fotky i videa - 144 - Skoda Octavia III 2013 nova oficialni dalsi 119Nová Škoda Octavia III: úplné technické údaje, nové fotky i videa - 145 - Skoda Octavia III 2013 nova oficialni dalsi 120Nová Škoda Octavia III: úplné technické údaje, nové fotky i videa - 146 - Skoda Octavia III 2013 nova oficialni dalsi 121Nová Škoda Octavia III: úplné technické údaje, nové fotky i videa - 147 - Skoda Octavia III 2013 nova oficialni dalsi 122Nová Škoda Octavia III: úplné technické údaje, nové fotky i videa - 148 - Skoda Octavia III 2013 nova oficialni dalsi 123Nová Škoda Octavia III: úplné technické údaje, nové fotky i videa - 149 - Skoda Octavia III 2013 nova oficialni dalsi 124Nová Škoda Octavia III: úplné technické údaje, nové fotky i videa - 150 - Skoda Octavia III 2013 nova oficialni dalsi 125Nová Škoda Octavia III: úplné technické údaje, nové fotky i videa - 151 - Skoda Octavia III 2013 nova oficialni dalsi 126Nová Škoda Octavia III: úplné technické údaje, nové fotky i videa - 152 - Skoda Octavia III 2013 nova oficialni dalsi 127Nová Škoda Octavia III: úplné technické údaje, nové fotky i videa - 153 - Skoda Octavia III 2013 nova oficialni dalsi 128Nová Škoda Octavia III: úplné technické údaje, nové fotky i videa - 154 - Skoda Octavia III 2013 nova oficialni dalsi 129Nová Škoda Octavia III: úplné technické údaje, nové fotky i videa - 155 - Skoda Octavia III 2013 nova oficialni dalsi 130Nová Škoda Octavia III: úplné technické údaje, nové fotky i videa - 156 - Skoda Octavia III 2013 nova oficialni dalsi 131Nová Škoda Octavia III: úplné technické údaje, nové fotky i videa - 157 - Skoda Octavia III 2013 nova oficialni dalsi 132Nová Škoda Octavia III: úplné technické údaje, nové fotky i videa - 158 - Skoda Octavia III 2013 nova oficialni dalsi 133Nová Škoda Octavia III: úplné technické údaje, nové fotky i videa - 159 - Skoda Octavia III 2013 nova oficialni dalsi 134Nová Škoda Octavia III: úplné technické údaje, nové fotky i videa - 160 - Skoda Octavia III 2013 nova oficialni dalsi 135

Petr Prokopec

Diskuze 22 příspěvků

Všechny články na Autoforum.cz jsou komentáře vyjadřující stanovisko redakce či autora. Vyjma článků označených jako inzerce není obsah sponzorován ani jinak obdobně ovlivněn třetími stranami.