VW už se nestydí, TDI jsou prý nejčistší. Takhle to vypadalo na jeho večírku na IAA

Volkswagen po létech studu vystrkuje hlavu z ulity. Jeho „koncernový večírek” ve Frankfurtu měl zase úroveň a TDI už přestaly být věcí, o níž se nemluví.
  1. Autoforum.cz
  2. Rubriky a sekce
  3. Představení

VW už se nestydí, TDI jsou prý nejčistší. Takhle to vypadalo na jeho večírku na IAA

12.9.2017 | Miro Mihálik | Přidat příspěvek

VW už se nestydí, TDI jsou prý nejčistší. Takhle to vypadalo na jeho večírku na IAA

/

Foto: Archiv Autoforum.cz

Volkswagen po létech studu vystrkuje hlavu z ulity. Jeho „koncernový večírek” ve Frankfurtu měl zase úroveň a TDI už přestaly být věcí, o níž se nemluví.

Na loňském večírku v Paříži se německý koncern Volkswagen zrovna nepředvedl, takže asi i proto nebyla naše očekávání před letošním podzimním frankfurtským „VW Night“ nijak zvlášť vysoká. Předem ale můžeme říct, že první dojmy z předvečeru mezinárodního autosalonu IAA nejsou špatné ani rozpačité.

Pochopitelně „hezká fasáda“ se spoustou barevných světel, stovkami novinářů a hostesek roznášejících jídlo řekne jen stěží, co se děje v zákulisí, nicméně z toho, co jsme viděli a slyšeli, se zdá, že se německý gigant zase staví pozvolna na nohy. Akorát do trochu jiné reality a na poněkud jiných „nohách“, než tomu bylo před pár lety.

Souvisí to pochopitelně s tím, co pro nás připravili bruselské garnitury na rok 2020 a 2025. Na dveře klepou nové emisní předpisy, které bez ohledu na přání zákazníků pošlou nemalou část automobilové produkce s klasickými spalovacími pohonnými jednotkami do minulosti.

Poněkud ironické je, že výrobcům nezůstává nic jiného, než přijmout onu doktrínu za svou, otočit celý kolos jiným směrem a ještě se navíc tvářit, že to byla součást jejich strategických plánů. Taková je ale skutečnost a mnoho se s tím dělat alespoň prozatím nedá.

Ani Volkswagen se svým hejnem značek není výjimkou, něco zajímavého se ale přímo na výstavišti IAA - kde tradiční večírek tentokrát proběhl - přeci jen dělo a tím nemáme na mysli jen představení nových modelů a konceptů, které najdete v galerii pod tímto článkem.

Zatímco VW po kauze Dieselgate vystupovalo podrobeně a sypalo si popel na hlavu při každé příležitosti, nyní deklaruje nové sebevědomí. Nejvyšší šéf a předseda představenstva Matthias Müller nezapomněl ve svém proslovu připomenout, že současné naftové motory koncernu jsou nejčistší na světě. Také proto zde podle něj ještě nějakou dobu zůstanou a firma má pro ně navíc i omluvu. Ústy svého bosse pomůžou Volkswagenu vydělat na transformaci od spalovacích agregátů k elektřině.

Jak bude vypadat ve srovnání s návrhy realita, prozatím nevíme, ale VW chce mít do roku 2025 v nabídce až 30 hybridů a 50 elektromobilů. Jinak řečeno, každé čtvrté vyrobené auto má být poháněno částečně anebo výlučně silou akumulátorů. To představuje asi tři miliony elektrifikovaných aut za rok, i když Wolsburg připouští, že bude záležet i na skutečné poptávce. Nejpozději v roce 2030 pak má být v nabídce VW až 300 takových modelů.

Přechod od benzínu a nafty k voltům naznačuje ve Frankfurtu hned několik konceptů v hale vyhrazené pro německou automobilovou jedničku. Kromě známých studií elektromobilů I.D. a I.D. Buzz to byl přepracovaný crossover I.D. Crozz s přídomkem „II“ a šplhlo si také Audi.

Ingolstadt mimo první R8 bez quattra odhalil hned dvojici elektrických konceptů. Méně realisticky působil Aicon - ohromná limuzína na 26palcových kolech postrádající volant i pedály, naopak crossover Elaine připomínající evoluci A7 s přizvednutým podvozkem a původně nazvaný e-tron Sportback vypadá velmi uvěřitelně.

A nejlepší exponáty haly koncernu VW? Nový Continental GT má hezké spíše detaily a interiér, než že by jednoho usadil jako celek. Černý Chiron, čerstvý držitel titulu z 0 na 400 a zpátky na nulu, je bez diskuse impozantní, ještě lépe ale vypadá jeho šestnáctiválcové vypreparované srdce s výkonem 1 500 koní.

Naprosto fantastické je též už nějakou dobu známé Porsche 911 GT2 RS, které se ukázalo ve žlutém laku a zdatně mu asistuje i zbrusu nová devětsetjedenáctka GT3 s paketem Touring. A pokud se držíte při zemi, ale přesto se nespokojíte s průměrem, podívejte se na odhodlaně působící Seat Leon Cupra R s karbonovými doplňky - to všechno vám ukážeme naživo...

Galerie fotografií z VW Group Media Night ve Frankfurtu 2017

Atmosféra na akci


VW už se nestydí, TDI jsou prý nejčistší. Takhle to vypadalo na jeho večírku na IAA - 1 - VW Media Night IAA 2017 atmosfera 01VW už se nestydí, TDI jsou prý nejčistší. Takhle to vypadalo na jeho večírku na IAA - 2 - VW Media Night IAA 2017 atmosfera 02VW už se nestydí, TDI jsou prý nejčistší. Takhle to vypadalo na jeho večírku na IAA - 3 - VW Media Night IAA 2017 atmosfera 03VW už se nestydí, TDI jsou prý nejčistší. Takhle to vypadalo na jeho večírku na IAA - 4 - VW Media Night IAA 2017 atmosfera 04VW už se nestydí, TDI jsou prý nejčistší. Takhle to vypadalo na jeho večírku na IAA - 5 - VW Media Night IAA 2017 atmosfera 05VW už se nestydí, TDI jsou prý nejčistší. Takhle to vypadalo na jeho večírku na IAA - 6 - VW Media Night IAA 2017 atmosfera 06VW už se nestydí, TDI jsou prý nejčistší. Takhle to vypadalo na jeho večírku na IAA - 7 - VW Media Night IAA 2017 atmosfera 07VW už se nestydí, TDI jsou prý nejčistší. Takhle to vypadalo na jeho večírku na IAA - 8 - VW Media Night IAA 2017 atmosfera 08VW už se nestydí, TDI jsou prý nejčistší. Takhle to vypadalo na jeho večírku na IAA - 9 - VW Media Night IAA 2017 atmosfera 09VW už se nestydí, TDI jsou prý nejčistší. Takhle to vypadalo na jeho večírku na IAA - 10 - VW Media Night IAA 2017 atmosfera 10VW už se nestydí, TDI jsou prý nejčistší. Takhle to vypadalo na jeho večírku na IAA - 11 - VW Media Night IAA 2017 atmosfera 11VW už se nestydí, TDI jsou prý nejčistší. Takhle to vypadalo na jeho večírku na IAA - 12 - VW Media Night IAA 2017 atmosfera 12

Novinky Audi

VW už se nestydí, TDI jsou prý nejčistší. Takhle to vypadalo na jeho večírku na IAA - 13 - Audi Aicon Frankfurt 2017 zive foto 01VW už se nestydí, TDI jsou prý nejčistší. Takhle to vypadalo na jeho večírku na IAA - 14 - Audi Aicon Frankfurt 2017 zive foto 02VW už se nestydí, TDI jsou prý nejčistší. Takhle to vypadalo na jeho večírku na IAA - 15 - Audi Aicon Frankfurt 2017 zive foto 03VW už se nestydí, TDI jsou prý nejčistší. Takhle to vypadalo na jeho večírku na IAA - 16 - Audi Aicon Frankfurt 2017 zive foto 04VW už se nestydí, TDI jsou prý nejčistší. Takhle to vypadalo na jeho večírku na IAA - 17 - Audi Aicon Frankfurt 2017 zive foto 05VW už se nestydí, TDI jsou prý nejčistší. Takhle to vypadalo na jeho večírku na IAA - 18 - Audi Aicon Frankfurt 2017 zive foto 06VW už se nestydí, TDI jsou prý nejčistší. Takhle to vypadalo na jeho večírku na IAA - 19 - Audi Aicon Frankfurt 2017 zive foto 07VW už se nestydí, TDI jsou prý nejčistší. Takhle to vypadalo na jeho večírku na IAA - 20 - Audi Aicon Frankfurt 2017 zive foto 08

VW už se nestydí, TDI jsou prý nejčistší. Takhle to vypadalo na jeho večírku na IAA - 21 - Audi Elaine Frankfurt 2017 zive foto 01VW už se nestydí, TDI jsou prý nejčistší. Takhle to vypadalo na jeho večírku na IAA - 22 - Audi Elaine Frankfurt 2017 zive foto 02VW už se nestydí, TDI jsou prý nejčistší. Takhle to vypadalo na jeho večírku na IAA - 23 - Audi Elaine Frankfurt 2017 zive foto 03VW už se nestydí, TDI jsou prý nejčistší. Takhle to vypadalo na jeho večírku na IAA - 24 - Audi Elaine Frankfurt 2017 zive foto 04VW už se nestydí, TDI jsou prý nejčistší. Takhle to vypadalo na jeho večírku na IAA - 25 - Audi Elaine Frankfurt 2017 zive foto 05VW už se nestydí, TDI jsou prý nejčistší. Takhle to vypadalo na jeho večírku na IAA - 26 - Audi Elaine Frankfurt 2017 zive foto 06VW už se nestydí, TDI jsou prý nejčistší. Takhle to vypadalo na jeho večírku na IAA - 27 - Audi Elaine Frankfurt 2017 zive foto 07VW už se nestydí, TDI jsou prý nejčistší. Takhle to vypadalo na jeho večírku na IAA - 28 - Audi Elaine Frankfurt 2017 zive foto 08

VW už se nestydí, TDI jsou prý nejčistší. Takhle to vypadalo na jeho večírku na IAA - 29 - Audi A5 gtron Frankfurt 2017 zive foto 01VW už se nestydí, TDI jsou prý nejčistší. Takhle to vypadalo na jeho večírku na IAA - 30 - Audi A5 gtron Frankfurt 2017 zive foto 02VW už se nestydí, TDI jsou prý nejčistší. Takhle to vypadalo na jeho večírku na IAA - 31 - Audi A5 gtron Frankfurt 2017 zive foto 03VW už se nestydí, TDI jsou prý nejčistší. Takhle to vypadalo na jeho večírku na IAA - 32 - Audi A5 gtron Frankfurt 2017 zive foto 04

Novinky Bentley

VW už se nestydí, TDI jsou prý nejčistší. Takhle to vypadalo na jeho večírku na IAA - 33 - Bentley Continental GT Frankfurt 2017 zive foto 01VW už se nestydí, TDI jsou prý nejčistší. Takhle to vypadalo na jeho večírku na IAA - 34 - Bentley Continental GT Frankfurt 2017 zive foto 02VW už se nestydí, TDI jsou prý nejčistší. Takhle to vypadalo na jeho večírku na IAA - 35 - Bentley Continental GT Frankfurt 2017 zive foto 03VW už se nestydí, TDI jsou prý nejčistší. Takhle to vypadalo na jeho večírku na IAA - 36 - Bentley Continental GT Frankfurt 2017 zive foto 04VW už se nestydí, TDI jsou prý nejčistší. Takhle to vypadalo na jeho večírku na IAA - 37 - Bentley Continental GT Frankfurt 2017 zive foto 05VW už se nestydí, TDI jsou prý nejčistší. Takhle to vypadalo na jeho večírku na IAA - 38 - Bentley Continental GT Frankfurt 2017 zive foto 06VW už se nestydí, TDI jsou prý nejčistší. Takhle to vypadalo na jeho večírku na IAA - 39 - Bentley Continental GT Frankfurt 2017 zive foto 07VW už se nestydí, TDI jsou prý nejčistší. Takhle to vypadalo na jeho večírku na IAA - 40 - Bentley Continental GT Frankfurt 2017 zive foto 08VW už se nestydí, TDI jsou prý nejčistší. Takhle to vypadalo na jeho večírku na IAA - 41 - Bentley Continental GT Frankfurt 2017 zive foto 09VW už se nestydí, TDI jsou prý nejčistší. Takhle to vypadalo na jeho večírku na IAA - 42 - Bentley Continental GT Frankfurt 2017 zive foto 10VW už se nestydí, TDI jsou prý nejčistší. Takhle to vypadalo na jeho večírku na IAA - 43 - Bentley Continental GT Frankfurt 2017 zive foto 11VW už se nestydí, TDI jsou prý nejčistší. Takhle to vypadalo na jeho večírku na IAA - 44 - Bentley Continental GT Frankfurt 2017 zive foto 12VW už se nestydí, TDI jsou prý nejčistší. Takhle to vypadalo na jeho večírku na IAA - 45 - Bentley Continental GT Frankfurt 2017 zive foto 13VW už se nestydí, TDI jsou prý nejčistší. Takhle to vypadalo na jeho večírku na IAA - 46 - Bentley Continental GT Frankfurt 2017 zive foto 14

Novinky Bugatti

VW už se nestydí, TDI jsou prý nejčistší. Takhle to vypadalo na jeho večírku na IAA - 47 - Bugatti Chiron Frankfurt 2017 zive foto 01VW už se nestydí, TDI jsou prý nejčistší. Takhle to vypadalo na jeho večírku na IAA - 48 - Bugatti Chiron Frankfurt 2017 zive foto 02VW už se nestydí, TDI jsou prý nejčistší. Takhle to vypadalo na jeho večírku na IAA - 49 - Bugatti Chiron Frankfurt 2017 zive foto 03VW už se nestydí, TDI jsou prý nejčistší. Takhle to vypadalo na jeho večírku na IAA - 50 - Bugatti Chiron Frankfurt 2017 zive foto 04VW už se nestydí, TDI jsou prý nejčistší. Takhle to vypadalo na jeho večírku na IAA - 51 - Bugatti Chiron Frankfurt 2017 zive foto 05VW už se nestydí, TDI jsou prý nejčistší. Takhle to vypadalo na jeho večírku na IAA - 52 - Bugatti Chiron Frankfurt 2017 zive foto 06VW už se nestydí, TDI jsou prý nejčistší. Takhle to vypadalo na jeho večírku na IAA - 53 - Bugatti Chiron Frankfurt 2017 zive foto 07VW už se nestydí, TDI jsou prý nejčistší. Takhle to vypadalo na jeho večírku na IAA - 54 - Bugatti Chiron Frankfurt 2017 zive foto 08VW už se nestydí, TDI jsou prý nejčistší. Takhle to vypadalo na jeho večírku na IAA - 55 - Bugatti Chiron Frankfurt 2017 zive foto 09VW už se nestydí, TDI jsou prý nejčistší. Takhle to vypadalo na jeho večírku na IAA - 56 - Bugatti Chiron Frankfurt 2017 zive foto 10VW už se nestydí, TDI jsou prý nejčistší. Takhle to vypadalo na jeho večírku na IAA - 57 - Bugatti Chiron Frankfurt 2017 zive foto 11VW už se nestydí, TDI jsou prý nejčistší. Takhle to vypadalo na jeho večírku na IAA - 58 - Bugatti Chiron Frankfurt 2017 zive foto 12VW už se nestydí, TDI jsou prý nejčistší. Takhle to vypadalo na jeho večírku na IAA - 59 - Bugatti Chiron Frankfurt 2017 zive foto 13VW už se nestydí, TDI jsou prý nejčistší. Takhle to vypadalo na jeho večírku na IAA - 60 - Bugatti Chiron Frankfurt 2017 zive foto 14VW už se nestydí, TDI jsou prý nejčistší. Takhle to vypadalo na jeho večírku na IAA - 61 - Bugatti Chiron Frankfurt 2017 zive foto 15

Novinky Lamborghini

VW už se nestydí, TDI jsou prý nejčistší. Takhle to vypadalo na jeho večírku na IAA - 62 - Lamborghini Aventador S Roadster Frankfurt 2017 zive foto 01VW už se nestydí, TDI jsou prý nejčistší. Takhle to vypadalo na jeho večírku na IAA - 63 - Lamborghini Aventador S Roadster Frankfurt 2017 zive foto 02VW už se nestydí, TDI jsou prý nejčistší. Takhle to vypadalo na jeho večírku na IAA - 64 - Lamborghini Aventador S Roadster Frankfurt 2017 zive foto 03VW už se nestydí, TDI jsou prý nejčistší. Takhle to vypadalo na jeho večírku na IAA - 65 - Lamborghini Aventador S Roadster Frankfurt 2017 zive foto 04VW už se nestydí, TDI jsou prý nejčistší. Takhle to vypadalo na jeho večírku na IAA - 66 - Lamborghini Aventador S Roadster Frankfurt 2017 zive foto 05VW už se nestydí, TDI jsou prý nejčistší. Takhle to vypadalo na jeho večírku na IAA - 67 - Lamborghini Aventador S Roadster Frankfurt 2017 zive foto 06VW už se nestydí, TDI jsou prý nejčistší. Takhle to vypadalo na jeho večírku na IAA - 68 - Lamborghini Aventador S Roadster Frankfurt 2017 zive foto 07VW už se nestydí, TDI jsou prý nejčistší. Takhle to vypadalo na jeho večírku na IAA - 69 - Lamborghini Aventador S Roadster Frankfurt 2017 zive foto 08VW už se nestydí, TDI jsou prý nejčistší. Takhle to vypadalo na jeho večírku na IAA - 70 - Lamborghini Aventador S Roadster Frankfurt 2017 zive foto 09VW už se nestydí, TDI jsou prý nejčistší. Takhle to vypadalo na jeho večírku na IAA - 71 - Lamborghini Aventador S Roadster Frankfurt 2017 zive foto 10VW už se nestydí, TDI jsou prý nejčistší. Takhle to vypadalo na jeho večírku na IAA - 72 - Lamborghini Aventador S Roadster Frankfurt 2017 zive foto 11VW už se nestydí, TDI jsou prý nejčistší. Takhle to vypadalo na jeho večírku na IAA - 73 - Lamborghini Aventador S Roadster Frankfurt 2017 zive foto 12VW už se nestydí, TDI jsou prý nejčistší. Takhle to vypadalo na jeho večírku na IAA - 74 - Lamborghini Aventador S Roadster Frankfurt 2017 zive foto 13VW už se nestydí, TDI jsou prý nejčistší. Takhle to vypadalo na jeho večírku na IAA - 75 - Lamborghini Aventador S Roadster Frankfurt 2017 zive foto 14VW už se nestydí, TDI jsou prý nejčistší. Takhle to vypadalo na jeho večírku na IAA - 76 - Lamborghini Aventador S Roadster Frankfurt 2017 zive foto 15VW už se nestydí, TDI jsou prý nejčistší. Takhle to vypadalo na jeho večírku na IAA - 77 - Lamborghini Aventador S Roadster Frankfurt 2017 zive foto 16VW už se nestydí, TDI jsou prý nejčistší. Takhle to vypadalo na jeho večírku na IAA - 78 - Lamborghini Aventador S Roadster Frankfurt 2017 zive foto 17VW už se nestydí, TDI jsou prý nejčistší. Takhle to vypadalo na jeho večírku na IAA - 79 - Lamborghini Aventador S Roadster Frankfurt 2017 zive foto 18VW už se nestydí, TDI jsou prý nejčistší. Takhle to vypadalo na jeho večírku na IAA - 80 - Lamborghini Aventador S Roadster Frankfurt 2017 zive foto 19VW už se nestydí, TDI jsou prý nejčistší. Takhle to vypadalo na jeho večírku na IAA - 81 - Lamborghini Aventador S Roadster Frankfurt 2017 zive foto 20VW už se nestydí, TDI jsou prý nejčistší. Takhle to vypadalo na jeho večírku na IAA - 82 - Lamborghini Aventador S Roadster Frankfurt 2017 zive foto 21VW už se nestydí, TDI jsou prý nejčistší. Takhle to vypadalo na jeho večírku na IAA - 83 - Lamborghini Aventador S Roadster Frankfurt 2017 zive foto 22VW už se nestydí, TDI jsou prý nejčistší. Takhle to vypadalo na jeho večírku na IAA - 84 - Lamborghini Aventador S Roadster Frankfurt 2017 zive foto 23

Novinky Porsche

VW už se nestydí, TDI jsou prý nejčistší. Takhle to vypadalo na jeho večírku na IAA - 85 - Porsche 911 GT3 Touring Frankfurt 2017 zive foto 02VW už se nestydí, TDI jsou prý nejčistší. Takhle to vypadalo na jeho večírku na IAA - 86 - Porsche 911 GT3 Touring Frankfurt 2017 zive foto 03VW už se nestydí, TDI jsou prý nejčistší. Takhle to vypadalo na jeho večírku na IAA - 87 - Porsche 911 GT3 Touring Frankfurt 2017 zive foto 04VW už se nestydí, TDI jsou prý nejčistší. Takhle to vypadalo na jeho večírku na IAA - 88 - Porsche 911 GT3 Touring Frankfurt 2017 zive foto 05VW už se nestydí, TDI jsou prý nejčistší. Takhle to vypadalo na jeho večírku na IAA - 89 - Porsche 911 GT3 Touring Frankfurt 2017 zive foto 06VW už se nestydí, TDI jsou prý nejčistší. Takhle to vypadalo na jeho večírku na IAA - 90 - Porsche 911 GT3 Touring Frankfurt 2017 zive foto 07 Porsche 911 GT3 Touring Frankfurt 2017 zive fotoVW už se nestydí, TDI jsou prý nejčistší. Takhle to vypadalo na jeho večírku na IAA - 91 - Porsche 911 GT3 Touring Frankfurt 2017 zive foto 08VW už se nestydí, TDI jsou prý nejčistší. Takhle to vypadalo na jeho večírku na IAA - 92 - Porsche 911 GT3 Touring Frankfurt 2017 zive foto 09VW už se nestydí, TDI jsou prý nejčistší. Takhle to vypadalo na jeho večírku na IAA - 93 - Porsche 911 GT3 Touring Frankfurt 2017 zive foto 11VW už se nestydí, TDI jsou prý nejčistší. Takhle to vypadalo na jeho večírku na IAA - 94 - Porsche 911 GT3 Touring Frankfurt 2017 zive foto 13VW už se nestydí, TDI jsou prý nejčistší. Takhle to vypadalo na jeho večírku na IAA - 95 - Porsche 911 GT3 Touring Frankfurt 2017 zive foto 14VW už se nestydí, TDI jsou prý nejčistší. Takhle to vypadalo na jeho večírku na IAA - 96 - Porsche 911 GT3 Touring Frankfurt 2017 zive foto 15VW už se nestydí, TDI jsou prý nejčistší. Takhle to vypadalo na jeho večírku na IAA - 97 - Porsche 911 GT3 Touring Frankfurt 2017 zive foto 17
VW už se nestydí, TDI jsou prý nejčistší. Takhle to vypadalo na jeho večírku na IAA - 98 - Porsche 911 GT2 RS Frankfurt 2017 zive foto 01VW už se nestydí, TDI jsou prý nejčistší. Takhle to vypadalo na jeho večírku na IAA - 99 - Porsche 911 GT2 RS Frankfurt 2017 zive foto 02VW už se nestydí, TDI jsou prý nejčistší. Takhle to vypadalo na jeho večírku na IAA - 100 - Porsche 911 GT2 RS Frankfurt 2017 zive foto 03VW už se nestydí, TDI jsou prý nejčistší. Takhle to vypadalo na jeho večírku na IAA - 101 - Porsche 911 GT2 RS Frankfurt 2017 zive foto 04VW už se nestydí, TDI jsou prý nejčistší. Takhle to vypadalo na jeho večírku na IAA - 102 - Porsche 911 GT2 RS Frankfurt 2017 zive foto 05VW už se nestydí, TDI jsou prý nejčistší. Takhle to vypadalo na jeho večírku na IAA - 103 - Porsche 911 GT2 RS Frankfurt 2017 zive foto 06VW už se nestydí, TDI jsou prý nejčistší. Takhle to vypadalo na jeho večírku na IAA - 104 - Porsche 911 GT2 RS Frankfurt 2017 zive foto 07VW už se nestydí, TDI jsou prý nejčistší. Takhle to vypadalo na jeho večírku na IAA - 105 - Porsche 911 GT2 RS Frankfurt 2017 zive foto 08VW už se nestydí, TDI jsou prý nejčistší. Takhle to vypadalo na jeho večírku na IAA - 106 - Porsche 911 GT2 RS Frankfurt 2017 zive foto 09VW už se nestydí, TDI jsou prý nejčistší. Takhle to vypadalo na jeho večírku na IAA - 107 - Porsche 911 GT2 RS Frankfurt 2017 zive foto 10VW už se nestydí, TDI jsou prý nejčistší. Takhle to vypadalo na jeho večírku na IAA - 108 - Porsche 911 GT2 RS Frankfurt 2017 zive foto 11VW už se nestydí, TDI jsou prý nejčistší. Takhle to vypadalo na jeho večírku na IAA - 109 - Porsche 911 GT2 RS Frankfurt 2017 zive foto 12VW už se nestydí, TDI jsou prý nejčistší. Takhle to vypadalo na jeho večírku na IAA - 110 - Porsche 911 GT2 RS Frankfurt 2017 zive foto 13VW už se nestydí, TDI jsou prý nejčistší. Takhle to vypadalo na jeho večírku na IAA - 111 - Porsche 911 GT2 RS Frankfurt 2017 zive foto 14VW už se nestydí, TDI jsou prý nejčistší. Takhle to vypadalo na jeho večírku na IAA - 112 - Porsche 911 GT2 RS Frankfurt 2017 zive foto 15VW už se nestydí, TDI jsou prý nejčistší. Takhle to vypadalo na jeho večírku na IAA - 113 - Porsche 911 GT2 RS Frankfurt 2017 zive foto 16VW už se nestydí, TDI jsou prý nejčistší. Takhle to vypadalo na jeho večírku na IAA - 114 - Porsche 911 GT2 RS Frankfurt 2017 zive foto 17VW už se nestydí, TDI jsou prý nejčistší. Takhle to vypadalo na jeho večírku na IAA - 115 - Porsche 911 GT2 RS Frankfurt 2017 zive foto 18VW už se nestydí, TDI jsou prý nejčistší. Takhle to vypadalo na jeho večírku na IAA - 116 - Porsche 911 GT2 RS Frankfurt 2017 zive foto 19VW už se nestydí, TDI jsou prý nejčistší. Takhle to vypadalo na jeho večírku na IAA - 117 - Porsche 911 GT2 RS Frankfurt 2017 zive foto 20VW už se nestydí, TDI jsou prý nejčistší. Takhle to vypadalo na jeho večírku na IAA - 118 - Porsche 911 GT2 RS Frankfurt 2017 zive foto 21VW už se nestydí, TDI jsou prý nejčistší. Takhle to vypadalo na jeho večírku na IAA - 119 - Porsche 911 GT2 RS Frankfurt 2017 zive foto 22VW už se nestydí, TDI jsou prý nejčistší. Takhle to vypadalo na jeho večírku na IAA - 120 - Porsche 911 GT2 RS Frankfurt 2017 zive foto 23VW už se nestydí, TDI jsou prý nejčistší. Takhle to vypadalo na jeho večírku na IAA - 121 - Porsche 911 GT2 RS Frankfurt 2017 zive foto 24

Novinky Seat

VW už se nestydí, TDI jsou prý nejčistší. Takhle to vypadalo na jeho večírku na IAA - 122 - Seat Leon Cupra R Frankfurt 2017 zive foto 01VW už se nestydí, TDI jsou prý nejčistší. Takhle to vypadalo na jeho večírku na IAA - 123 - Seat Leon Cupra R Frankfurt 2017 zive foto 02VW už se nestydí, TDI jsou prý nejčistší. Takhle to vypadalo na jeho večírku na IAA - 124 - Seat Leon Cupra R Frankfurt 2017 zive foto 03VW už se nestydí, TDI jsou prý nejčistší. Takhle to vypadalo na jeho večírku na IAA - 125 - Seat Leon Cupra R Frankfurt 2017 zive foto 04VW už se nestydí, TDI jsou prý nejčistší. Takhle to vypadalo na jeho večírku na IAA - 126 - Seat Leon Cupra R Frankfurt 2017 zive foto 05VW už se nestydí, TDI jsou prý nejčistší. Takhle to vypadalo na jeho večírku na IAA - 127 - Seat Leon Cupra R Frankfurt 2017 zive foto 06VW už se nestydí, TDI jsou prý nejčistší. Takhle to vypadalo na jeho večírku na IAA - 128 - Seat Leon Cupra R Frankfurt 2017 zive foto 07VW už se nestydí, TDI jsou prý nejčistší. Takhle to vypadalo na jeho večírku na IAA - 129 - Seat Leon Cupra R Frankfurt 2017 zive foto 08VW už se nestydí, TDI jsou prý nejčistší. Takhle to vypadalo na jeho večírku na IAA - 130 - Seat Leon Cupra R Frankfurt 2017 zive foto 09VW už se nestydí, TDI jsou prý nejčistší. Takhle to vypadalo na jeho večírku na IAA - 131 - Seat Leon Cupra R Frankfurt 2017 zive foto 10VW už se nestydí, TDI jsou prý nejčistší. Takhle to vypadalo na jeho večírku na IAA - 132 - Seat Leon Cupra R Frankfurt 2017 zive foto 11VW už se nestydí, TDI jsou prý nejčistší. Takhle to vypadalo na jeho večírku na IAA - 133 - Seat Leon Cupra R Frankfurt 2017 zive foto 12VW už se nestydí, TDI jsou prý nejčistší. Takhle to vypadalo na jeho večírku na IAA - 134 - Seat Leon Cupra R Frankfurt 2017 zive foto 13VW už se nestydí, TDI jsou prý nejčistší. Takhle to vypadalo na jeho večírku na IAA - 135 - Seat Leon Cupra R Frankfurt 2017 zive foto 14

VW už se nestydí, TDI jsou prý nejčistší. Takhle to vypadalo na jeho večírku na IAA - 136 - Seat Arona Frankfurt 2017 zive foto 02VW už se nestydí, TDI jsou prý nejčistší. Takhle to vypadalo na jeho večírku na IAA - 137 - Seat Arona Frankfurt 2017 zive foto 03VW už se nestydí, TDI jsou prý nejčistší. Takhle to vypadalo na jeho večírku na IAA - 138 - Seat Arona Frankfurt 2017 zive foto 04VW už se nestydí, TDI jsou prý nejčistší. Takhle to vypadalo na jeho večírku na IAA - 139 - Seat Arona Frankfurt 2017 zive foto 05VW už se nestydí, TDI jsou prý nejčistší. Takhle to vypadalo na jeho večírku na IAA - 140 - Seat Arona Frankfurt 2017 zive foto 06VW už se nestydí, TDI jsou prý nejčistší. Takhle to vypadalo na jeho večírku na IAA - 141 - Seat Arona Frankfurt 2017 zive foto 07VW už se nestydí, TDI jsou prý nejčistší. Takhle to vypadalo na jeho večírku na IAA - 142 - Seat Arona Frankfurt 2017 zive foto 08VW už se nestydí, TDI jsou prý nejčistší. Takhle to vypadalo na jeho večírku na IAA - 143 - Seat Arona Frankfurt 2017 zive foto 09VW už se nestydí, TDI jsou prý nejčistší. Takhle to vypadalo na jeho večírku na IAA - 144 - Seat Arona Frankfurt 2017 zive foto 10VW už se nestydí, TDI jsou prý nejčistší. Takhle to vypadalo na jeho večírku na IAA - 145 - Seat Arona Frankfurt 2017 zive foto 11VW už se nestydí, TDI jsou prý nejčistší. Takhle to vypadalo na jeho večírku na IAA - 146 - Seat Arona Frankfurt 2017 zive foto 12VW už se nestydí, TDI jsou prý nejčistší. Takhle to vypadalo na jeho večírku na IAA - 147 - Seat Arona Frankfurt 2017 zive foto 13VW už se nestydí, TDI jsou prý nejčistší. Takhle to vypadalo na jeho večírku na IAA - 148 - Seat Arona Frankfurt 2017 zive foto 14VW už se nestydí, TDI jsou prý nejčistší. Takhle to vypadalo na jeho večírku na IAA - 149 - Seat Arona Frankfurt 2017 zive foto 15VW už se nestydí, TDI jsou prý nejčistší. Takhle to vypadalo na jeho večírku na IAA - 150 - Seat Arona Frankfurt 2017 zive foto 16VW už se nestydí, TDI jsou prý nejčistší. Takhle to vypadalo na jeho večírku na IAA - 151 - Seat Arona Frankfurt 2017 zive foto 17VW už se nestydí, TDI jsou prý nejčistší. Takhle to vypadalo na jeho večírku na IAA - 152 - Seat Arona Frankfurt 2017 zive foto 18

Novinky Škoda

VW už se nestydí, TDI jsou prý nejčistší. Takhle to vypadalo na jeho večírku na IAA - 153 - Skoda Vision E Frankfurt 2017 zive foto 01VW už se nestydí, TDI jsou prý nejčistší. Takhle to vypadalo na jeho večírku na IAA - 154 - Skoda Vision E Frankfurt 2017 zive foto 02VW už se nestydí, TDI jsou prý nejčistší. Takhle to vypadalo na jeho večírku na IAA - 155 - Skoda Vision E Frankfurt 2017 zive foto 03VW už se nestydí, TDI jsou prý nejčistší. Takhle to vypadalo na jeho večírku na IAA - 156 - Skoda Vision E Frankfurt 2017 zive foto 04VW už se nestydí, TDI jsou prý nejčistší. Takhle to vypadalo na jeho večírku na IAA - 157 - Skoda Vision E Frankfurt 2017 zive foto 05VW už se nestydí, TDI jsou prý nejčistší. Takhle to vypadalo na jeho večírku na IAA - 158 - Skoda Vision E Frankfurt 2017 zive foto 06VW už se nestydí, TDI jsou prý nejčistší. Takhle to vypadalo na jeho večírku na IAA - 159 - Skoda Vision E Frankfurt 2017 zive foto 07VW už se nestydí, TDI jsou prý nejčistší. Takhle to vypadalo na jeho večírku na IAA - 160 - Skoda Vision E Frankfurt 2017 zive foto 08VW už se nestydí, TDI jsou prý nejčistší. Takhle to vypadalo na jeho večírku na IAA - 161 - Skoda Vision E Frankfurt 2017 zive foto 09VW už se nestydí, TDI jsou prý nejčistší. Takhle to vypadalo na jeho večírku na IAA - 162 - Skoda Vision E Frankfurt 2017 zive foto 10VW už se nestydí, TDI jsou prý nejčistší. Takhle to vypadalo na jeho večírku na IAA - 163 - Skoda Vision E Frankfurt 2017 zive foto 11VW už se nestydí, TDI jsou prý nejčistší. Takhle to vypadalo na jeho večírku na IAA - 164 - Skoda Vision E Frankfurt 2017 zive foto 12VW už se nestydí, TDI jsou prý nejčistší. Takhle to vypadalo na jeho večírku na IAA - 165 - Skoda Vision E Frankfurt 2017 zive foto 13VW už se nestydí, TDI jsou prý nejčistší. Takhle to vypadalo na jeho večírku na IAA - 166 - Skoda Vision E Frankfurt 2017 zive foto 14VW už se nestydí, TDI jsou prý nejčistší. Takhle to vypadalo na jeho večírku na IAA - 167 - Skoda Vision E Frankfurt 2017 zive foto 15VW už se nestydí, TDI jsou prý nejčistší. Takhle to vypadalo na jeho večírku na IAA - 168 - Skoda Vision E Frankfurt 2017 zive foto 16VW už se nestydí, TDI jsou prý nejčistší. Takhle to vypadalo na jeho večírku na IAA - 169 - Skoda Vision E Frankfurt 2017 zive foto 17VW už se nestydí, TDI jsou prý nejčistší. Takhle to vypadalo na jeho večírku na IAA - 170 - Skoda Vision E Frankfurt 2017 zive foto 18VW už se nestydí, TDI jsou prý nejčistší. Takhle to vypadalo na jeho večírku na IAA - 171 - Skoda Vision E Frankfurt 2017 zive foto 19VW už se nestydí, TDI jsou prý nejčistší. Takhle to vypadalo na jeho večírku na IAA - 172 - Skoda Vision E Frankfurt 2017 zive foto 20VW už se nestydí, TDI jsou prý nejčistší. Takhle to vypadalo na jeho večírku na IAA - 173 - Skoda Vision E Frankfurt 2017 zive foto 21VW už se nestydí, TDI jsou prý nejčistší. Takhle to vypadalo na jeho večírku na IAA - 174 - Skoda Vision E Frankfurt 2017 zive foto 22VW už se nestydí, TDI jsou prý nejčistší. Takhle to vypadalo na jeho večírku na IAA - 175 - Skoda Vision E Frankfurt 2017 zive foto 23VW už se nestydí, TDI jsou prý nejčistší. Takhle to vypadalo na jeho večírku na IAA - 176 - Skoda Vision E Frankfurt 2017 zive foto 24VW už se nestydí, TDI jsou prý nejčistší. Takhle to vypadalo na jeho večírku na IAA - 177 - Skoda Vision E Frankfurt 2017 zive foto 25VW už se nestydí, TDI jsou prý nejčistší. Takhle to vypadalo na jeho večírku na IAA - 178 - Skoda Vision E Frankfurt 2017 zive foto 26VW už se nestydí, TDI jsou prý nejčistší. Takhle to vypadalo na jeho večírku na IAA - 179 - Skoda Vision E Frankfurt 2017 zive foto 27VW už se nestydí, TDI jsou prý nejčistší. Takhle to vypadalo na jeho večírku na IAA - 180 - Skoda Vision E Frankfurt 2017 zive foto 28VW už se nestydí, TDI jsou prý nejčistší. Takhle to vypadalo na jeho večírku na IAA - 181 - Skoda Vision E Frankfurt 2017 zive foto 29VW už se nestydí, TDI jsou prý nejčistší. Takhle to vypadalo na jeho večírku na IAA - 182 - Skoda Vision E Frankfurt 2017 zive foto 30VW už se nestydí, TDI jsou prý nejčistší. Takhle to vypadalo na jeho večírku na IAA - 183 - Skoda Vision E Frankfurt 2017 zive foto 31VW už se nestydí, TDI jsou prý nejčistší. Takhle to vypadalo na jeho večírku na IAA - 184 - Skoda Vision E Frankfurt 2017 zive foto 32VW už se nestydí, TDI jsou prý nejčistší. Takhle to vypadalo na jeho večírku na IAA - 185 - Skoda Vision E Frankfurt 2017 zive foto 33VW už se nestydí, TDI jsou prý nejčistší. Takhle to vypadalo na jeho večírku na IAA - 186 - Skoda Vision E Frankfurt 2017 zive foto 34VW už se nestydí, TDI jsou prý nejčistší. Takhle to vypadalo na jeho večírku na IAA - 187 - Skoda Vision E Frankfurt 2017 zive foto 35VW už se nestydí, TDI jsou prý nejčistší. Takhle to vypadalo na jeho večírku na IAA - 188 - Skoda Vision E Frankfurt 2017 zive foto 36VW už se nestydí, TDI jsou prý nejčistší. Takhle to vypadalo na jeho večírku na IAA - 189 - Skoda Vision E Frankfurt 2017 zive foto 37VW už se nestydí, TDI jsou prý nejčistší. Takhle to vypadalo na jeho večírku na IAA - 190 - Skoda Vision E Frankfurt 2017 zive foto 38VW už se nestydí, TDI jsou prý nejčistší. Takhle to vypadalo na jeho večírku na IAA - 191 - Skoda Vision E Frankfurt 2017 zive foto 39

VW už se nestydí, TDI jsou prý nejčistší. Takhle to vypadalo na jeho večírku na IAA - 192 - Skoda Karoq Frankfurt 2017 zive foto 01VW už se nestydí, TDI jsou prý nejčistší. Takhle to vypadalo na jeho večírku na IAA - 193 - Skoda Karoq Frankfurt 2017 zive foto 02VW už se nestydí, TDI jsou prý nejčistší. Takhle to vypadalo na jeho večírku na IAA - 194 - Skoda Karoq Frankfurt 2017 zive foto 03VW už se nestydí, TDI jsou prý nejčistší. Takhle to vypadalo na jeho večírku na IAA - 195 - Skoda Karoq Frankfurt 2017 zive foto 04VW už se nestydí, TDI jsou prý nejčistší. Takhle to vypadalo na jeho večírku na IAA - 196 - Skoda Karoq Frankfurt 2017 zive foto 05VW už se nestydí, TDI jsou prý nejčistší. Takhle to vypadalo na jeho večírku na IAA - 197 - Skoda Karoq Frankfurt 2017 zive foto 06VW už se nestydí, TDI jsou prý nejčistší. Takhle to vypadalo na jeho večírku na IAA - 198 - Skoda Karoq Frankfurt 2017 zive foto 07VW už se nestydí, TDI jsou prý nejčistší. Takhle to vypadalo na jeho večírku na IAA - 199 - Skoda Karoq Frankfurt 2017 zive foto 08VW už se nestydí, TDI jsou prý nejčistší. Takhle to vypadalo na jeho večírku na IAA - 200 - Skoda Karoq Frankfurt 2017 zive foto 09VW už se nestydí, TDI jsou prý nejčistší. Takhle to vypadalo na jeho večírku na IAA - 201 - Skoda Karoq Frankfurt 2017 zive foto 10VW už se nestydí, TDI jsou prý nejčistší. Takhle to vypadalo na jeho večírku na IAA - 202 - Skoda Karoq Frankfurt 2017 zive foto 11VW už se nestydí, TDI jsou prý nejčistší. Takhle to vypadalo na jeho večírku na IAA - 203 - Skoda Karoq Frankfurt 2017 zive foto 12VW už se nestydí, TDI jsou prý nejčistší. Takhle to vypadalo na jeho večírku na IAA - 204 - Skoda Karoq Frankfurt 2017 zive foto 13VW už se nestydí, TDI jsou prý nejčistší. Takhle to vypadalo na jeho večírku na IAA - 205 - Skoda Karoq Frankfurt 2017 zive foto 14VW už se nestydí, TDI jsou prý nejčistší. Takhle to vypadalo na jeho večírku na IAA - 206 - Skoda Karoq Frankfurt 2017 zive foto 15VW už se nestydí, TDI jsou prý nejčistší. Takhle to vypadalo na jeho večírku na IAA - 207 - Skoda Karoq Frankfurt 2017 zive foto 16VW už se nestydí, TDI jsou prý nejčistší. Takhle to vypadalo na jeho večírku na IAA - 208 - Skoda Karoq Frankfurt 2017 zive foto 17VW už se nestydí, TDI jsou prý nejčistší. Takhle to vypadalo na jeho večírku na IAA - 209 - Skoda Karoq Frankfurt 2017 zive foto 18VW už se nestydí, TDI jsou prý nejčistší. Takhle to vypadalo na jeho večírku na IAA - 210 - Skoda Karoq Frankfurt 2017 zive foto 19VW už se nestydí, TDI jsou prý nejčistší. Takhle to vypadalo na jeho večírku na IAA - 211 - Skoda Karoq Frankfurt 2017 zive foto 20VW už se nestydí, TDI jsou prý nejčistší. Takhle to vypadalo na jeho večírku na IAA - 212 - Skoda Karoq Frankfurt 2017 zive foto 21VW už se nestydí, TDI jsou prý nejčistší. Takhle to vypadalo na jeho večírku na IAA - 213 - Skoda Karoq Frankfurt 2017 zive foto 22VW už se nestydí, TDI jsou prý nejčistší. Takhle to vypadalo na jeho večírku na IAA - 214 - Skoda Karoq Frankfurt 2017 zive foto 23VW už se nestydí, TDI jsou prý nejčistší. Takhle to vypadalo na jeho večírku na IAA - 215 - Skoda Karoq Frankfurt 2017 zive foto 24VW už se nestydí, TDI jsou prý nejčistší. Takhle to vypadalo na jeho večírku na IAA - 216 - Skoda Karoq Frankfurt 2017 zive foto 25VW už se nestydí, TDI jsou prý nejčistší. Takhle to vypadalo na jeho večírku na IAA - 217 - Skoda Karoq Frankfurt 2017 zive foto 26VW už se nestydí, TDI jsou prý nejčistší. Takhle to vypadalo na jeho večírku na IAA - 218 - Skoda Karoq Frankfurt 2017 zive foto 27VW už se nestydí, TDI jsou prý nejčistší. Takhle to vypadalo na jeho večírku na IAA - 219 - Skoda Karoq Frankfurt 2017 zive foto 28VW už se nestydí, TDI jsou prý nejčistší. Takhle to vypadalo na jeho večírku na IAA - 220 - Skoda Karoq Frankfurt 2017 zive foto 29VW už se nestydí, TDI jsou prý nejčistší. Takhle to vypadalo na jeho večírku na IAA - 221 - Skoda Karoq Frankfurt 2017 zive foto 30VW už se nestydí, TDI jsou prý nejčistší. Takhle to vypadalo na jeho večírku na IAA - 222 - Skoda Karoq Frankfurt 2017 zive foto 31VW už se nestydí, TDI jsou prý nejčistší. Takhle to vypadalo na jeho večírku na IAA - 223 - Skoda Karoq Frankfurt 2017 zive foto 32VW už se nestydí, TDI jsou prý nejčistší. Takhle to vypadalo na jeho večírku na IAA - 224 - Skoda Karoq Frankfurt 2017 zive foto 33VW už se nestydí, TDI jsou prý nejčistší. Takhle to vypadalo na jeho večírku na IAA - 225 - Skoda Karoq Frankfurt 2017 zive foto 34VW už se nestydí, TDI jsou prý nejčistší. Takhle to vypadalo na jeho večírku na IAA - 226 - Skoda Karoq Frankfurt 2017 zive foto 35

Novinky Volkswagen

VW už se nestydí, TDI jsou prý nejčistší. Takhle to vypadalo na jeho večírku na IAA - 227 - VW ID Frankfurt 2017 zive foto 01VW už se nestydí, TDI jsou prý nejčistší. Takhle to vypadalo na jeho večírku na IAA - 228 - VW ID Frankfurt 2017 zive foto 02VW už se nestydí, TDI jsou prý nejčistší. Takhle to vypadalo na jeho večírku na IAA - 229 - VW ID Frankfurt 2017 zive foto 03VW už se nestydí, TDI jsou prý nejčistší. Takhle to vypadalo na jeho večírku na IAA - 230 - VW ID Frankfurt 2017 zive foto 05VW už se nestydí, TDI jsou prý nejčistší. Takhle to vypadalo na jeho večírku na IAA - 231 - VW ID Frankfurt 2017 zive foto 06VW už se nestydí, TDI jsou prý nejčistší. Takhle to vypadalo na jeho večírku na IAA - 232 - VW ID Frankfurt 2017 zive foto 08VW už se nestydí, TDI jsou prý nejčistší. Takhle to vypadalo na jeho večírku na IAA - 233 - VW ID Frankfurt 2017 zive foto 09VW už se nestydí, TDI jsou prý nejčistší. Takhle to vypadalo na jeho večírku na IAA - 234 - VW ID Frankfurt 2017 zive foto 11VW už se nestydí, TDI jsou prý nejčistší. Takhle to vypadalo na jeho večírku na IAA - 235 - VW ID Frankfurt 2017 zive foto 12VW už se nestydí, TDI jsou prý nejčistší. Takhle to vypadalo na jeho večírku na IAA - 236 - VW ID Frankfurt 2017 zive foto 13VW už se nestydí, TDI jsou prý nejčistší. Takhle to vypadalo na jeho večírku na IAA - 237 - VW ID Frankfurt 2017 zive foto 14VW už se nestydí, TDI jsou prý nejčistší. Takhle to vypadalo na jeho večírku na IAA - 238 - VW ID Frankfurt 2017 zive foto 15

Miro Mihálik

Diskuze Přidat příspěvek

Všechny články na Autoforum.cz jsou komentáře vyjadřující stanovisko redakce či autora. Vyjma článků označených jako inzerce není obsah sponzorován ani jinak obdobně ovlivněn třetími stranami.

Živá témata na fóru

zobrazit vše