Takhle to vypadalo na večírku VW v Paříži, neukázalo se tam vůbec nic

Bývaly to ohromující akce, autosalony samy pro sebe, rozšíření novinářských dnů o jeden další, německo-česko-španělsko-italský. Nezbylo z toho nic.
  1. Autoforum.cz
  2. Rubriky a sekce
  3. Zajímavosti

Takhle to vypadalo na večírku VW v Paříži, neukázalo se tam vůbec nic

29.9.2016 | Petr Miler | 5 příspěvků

Takhle to vypadalo na večírku VW v Paříži, neukázalo se tam vůbec nic

/

Foto: Archiv Autoforum.cz

Bývaly to ohromující akce, autosalony samy pro sebe, rozšíření novinářských dnů o jeden další, německo-česko-španělsko-italský. Nezbylo z toho nic.

„Nějak se vytrácíš, má lásko,” zapěl by dnes Petr Janda (žádné spojení s naším šéfredaktorem), kdyby miloval akce koncernu Volkswagen konané na sklonku posledního dne před začátkem nejvýznamnějších autosalonů. Oficiálně si říkají „Volkswagen Group Media Night”, neoficiálně lecjak od „VW Night” až po „koncernový večer”, bez ohledu na jejich označení byla ale jejich podstata po léta stejná - opanovat média ještě předtím, než to začne. Než se ze samotného autosalonu začnou na novináře hrnout desítky novinek, které zaplaví stránky jejich médií takovým způsobem, že bude pro normálního smrtelníka problém je všechny přečíst.

Nápad to byl geniální. V oné záplavě premiér je vážně těžké se zorientovat a VW moc dobře věděl, že při své velikosti, významu a šíři zásahu to bude on, za kým všichni půjdou, pokud si udělá „vlastní autosalon” o kus vedle. Také že ano - večery před začátkem Ženevy, Paříže, Frankfurtu, ale třeba i Pekingu patřily Volkswagenu, a to i poté, co se pokusili totéž dublovat rovněž mocné koncerny GM nebo Daimler. Když někde vytáhnete nový VW, Audi, Škodu, Seat, Lamborghini, Bentley a někdy i Bugatti, nemůže tomu premiéra nového Opelu či Mercedesu konkurovat. Ani omylem.

Na VW Night chtěl každý být, každý odtud chtěl přinést vyčerpávající zpravodajství i ve chvílích, kdy si „koncern” schoval pár premiér na samotnou show. Byl to nultý den autosalonu. Byl, už není.

Šokem v pravém slova smyslu se stala tato akce letos v Ženevě. Z večera byl večírek, z velkolepé show komorní koncert. Manažeři VW přednesli své projevy a tak nějak mimochodem najela před hrstku novinářů některá očekávaná i neočekávaná auta. Bylo tam toho poskrovnu, ale mohli jsme vidět VW Phideon nebo Škodu Vision S poprvé naživo. Bylo to zklamání, ale bylo to aspoň něco.

Postdieselgatové schizma, řekli jsme si. Na VW všichni hleděli přísně a ten musel být alespoň na oko skromný - nemůže na palubě konat velkolepé akce za desítky milionů, když se záď jeho dieselové bárky žene ke dnu. Tohle je ale dnes do značné míry pryč. Ne snad, že by celá dieselová aféra byla minulostí, její dopady bude koncern pociťovat ještě léta, ale fakta jsou jasná - diesely VW jsou dnes čisté, řešení má i americká část skandálu, probíhají soudy, svolávací akce. Asi není ten správný čas rozjíždět další velké party, ale zamířit opět směrem k dominanci ano - konec konců, po prodejní stránce o ní VW nepřišel ani v nejmenším.

Jenže nic takového se neděje.

Byli jsme s kolegy, tak jako po léta, připraveni večer představit vám alespoň podstatnou část novinek VW pro letošní pařížský autosalon a VW Night se zdála být znovu vhodnou příležitostí. Jenže nepředstavili jsme vám nic, ani ň, ani písmeno, ani ťuk. Lenost? Ne, to jen sám VW na svém večírku zase hlavně mluvil, tentokrát vlastně jen to.

Ano, tou dobou šel ven jeho údajně revoluční elektromobil, to ale se večerní selankou nemělo nic společného, tento vůz se tam neobjevil, šlo o ryze virtuální odhalení. Nastoupili znovu šéfové firmy a mluvili o budoucnosti, která - alespoň podle nás - nikoho zase tak moc nezajímá. Strategie firmy jsou pěkná věc, ale když o tomto někdo mluví, z publika zní: „Tak už to spusťte, na co ještě čekáte?” Jenže proslovy trvaly snad 40 minut a pak nepřišlo nic.

VW ukázal pouze auta, která jsme dávno viděli. Volkswagen ani jeden, pak tu byla Škoda Kodiaq, Seat Ateca X-Perience, Lamborghini Centenario Roadster, Audi S5 Sportback, Porsche Panamera 4 E-Hybrid a Bugatti Chiron. To všechno jsme viděli, Centenario Roadster dokonce i na silnici. Bentley na autosalonu bude chybět zcela, a tak nebylo ani zde, Lamborghini mělo chybět s ním, ale když už se věci dělají tak, že je nikdo nechápe, najelo aspoň na koncernový večer.

K čemu je taková akce? Netušíme, máme pocit, že její smysl je tak trochu na vodě stejně jako Bugatti Chiron, které mimo jiné uvidíte v přiložené galerii. V té stojí za pozornost nejvíce hezké červené Audi Sport Quattro a staré Porsche 911, to byla překvapení. A vlastně i ono Centenario Roadster, to jsme si dosud takto pěkně prohlédnout nemohli, popř. i lehce upravená Ateca. Dál? Bída s nouzí. Snad to je pořád jen póza a ne skutečné nové směřování VW - po této cestě se nekráčí na vrchol, ale rovnou do pekla.

A mimochodem, toho Petra Jandu by si ve Wolfsburgu mohli pustit: „Ztrácím kus sebe, ztrácím tebe,” tady platí dokonale. Kus sebe tím VW nepochybně ztratil. A o pozitivní pozornost médií se tímto způsobem skutečně bojovat nedá...

Galerie fotografií z VW Group Media Night v Paříži 2016

Atmosféra na akci


Takhle to vypadalo na večírku VW v Paříži, neukázalo se tam vůbec nic - 1 - VW Night Paris 2016 atmosfera 01Takhle to vypadalo na večírku VW v Paříži, neukázalo se tam vůbec nic - 2 - VW Night Paris 2016 atmosfera 02Takhle to vypadalo na večírku VW v Paříži, neukázalo se tam vůbec nic - 3 - VW Night Paris 2016 atmosfera 03Takhle to vypadalo na večírku VW v Paříži, neukázalo se tam vůbec nic - 4 - VW Night Paris 2016 atmosfera 04Takhle to vypadalo na večírku VW v Paříži, neukázalo se tam vůbec nic - 5 - VW Night Paris 2016 atmosfera 05Takhle to vypadalo na večírku VW v Paříži, neukázalo se tam vůbec nic - 6 - VW Night Paris 2016 atmosfera 06Takhle to vypadalo na večírku VW v Paříži, neukázalo se tam vůbec nic - 7 - VW Night Paris 2016 atmosfera 07Takhle to vypadalo na večírku VW v Paříži, neukázalo se tam vůbec nic - 8 - VW Night Paris 2016 atmosfera 08Takhle to vypadalo na večírku VW v Paříži, neukázalo se tam vůbec nic - 9 - VW Night Paris 2016 atmosfera 09Takhle to vypadalo na večírku VW v Paříži, neukázalo se tam vůbec nic - 10 - VW Night Paris 2016 atmosfera 10Takhle to vypadalo na večírku VW v Paříži, neukázalo se tam vůbec nic - 11 - VW Night Paris 2016 atmosfera 11Takhle to vypadalo na večírku VW v Paříži, neukázalo se tam vůbec nic - 12 - VW Night Paris 2016 atmosfera 12Takhle to vypadalo na večírku VW v Paříži, neukázalo se tam vůbec nic - 13 - VW Night Paris 2016 atmosfera 13Takhle to vypadalo na večírku VW v Paříži, neukázalo se tam vůbec nic - 14 - VW Night Paris 2016 atmosfera 14Takhle to vypadalo na večírku VW v Paříži, neukázalo se tam vůbec nic - 15 - VW Night Paris 2016 atmosfera 15Takhle to vypadalo na večírku VW v Paříži, neukázalo se tam vůbec nic - 16 - VW Night Paris 2016 atmosfera 16Takhle to vypadalo na večírku VW v Paříži, neukázalo se tam vůbec nic - 17 - VW Night Paris 2016 atmosfera 17Takhle to vypadalo na večírku VW v Paříži, neukázalo se tam vůbec nic - 18 - VW Night Paris 2016 atmosfera 18Takhle to vypadalo na večírku VW v Paříži, neukázalo se tam vůbec nic - 19 - VW Night Paris 2016 atmosfera 19Takhle to vypadalo na večírku VW v Paříži, neukázalo se tam vůbec nic - 20 - VW Night Paris 2016 atmosfera 20Takhle to vypadalo na večírku VW v Paříži, neukázalo se tam vůbec nic - 21 - VW Night Paris 2016 atmosfera 21

Novinky Audi

Takhle to vypadalo na večírku VW v Paříži, neukázalo se tam vůbec nic - 22 - VW Night Paris 2016 Audi 01Takhle to vypadalo na večírku VW v Paříži, neukázalo se tam vůbec nic - 23 - VW Night Paris 2016 Audi 02Takhle to vypadalo na večírku VW v Paříži, neukázalo se tam vůbec nic - 24 - VW Night Paris 2016 Audi 03Takhle to vypadalo na večírku VW v Paříži, neukázalo se tam vůbec nic - 25 - VW Night Paris 2016 Audi 04Takhle to vypadalo na večírku VW v Paříži, neukázalo se tam vůbec nic - 26 - VW Night Paris 2016 Audi 05Takhle to vypadalo na večírku VW v Paříži, neukázalo se tam vůbec nic - 27 - VW Night Paris 2016 Audi 06Takhle to vypadalo na večírku VW v Paříži, neukázalo se tam vůbec nic - 28 - VW Night Paris 2016 Audi 07Takhle to vypadalo na večírku VW v Paříži, neukázalo se tam vůbec nic - 29 - VW Night Paris 2016 Audi 08Takhle to vypadalo na večírku VW v Paříži, neukázalo se tam vůbec nic - 30 - VW Night Paris 2016 Audi 09Takhle to vypadalo na večírku VW v Paříži, neukázalo se tam vůbec nic - 31 - VW Night Paris 2016 Audi 10Takhle to vypadalo na večírku VW v Paříži, neukázalo se tam vůbec nic - 32 - VW Night Paris 2016 Audi 11Takhle to vypadalo na večírku VW v Paříži, neukázalo se tam vůbec nic - 33 - VW Night Paris 2016 Audi 12Takhle to vypadalo na večírku VW v Paříži, neukázalo se tam vůbec nic - 34 - VW Night Paris 2016 Audi 13Takhle to vypadalo na večírku VW v Paříži, neukázalo se tam vůbec nic - 35 - VW Night Paris 2016 Audi 14Takhle to vypadalo na večírku VW v Paříži, neukázalo se tam vůbec nic - 36 - VW Night Paris 2016 Audi 15Takhle to vypadalo na večírku VW v Paříži, neukázalo se tam vůbec nic - 37 - VW Night Paris 2016 Audi 16Takhle to vypadalo na večírku VW v Paříži, neukázalo se tam vůbec nic - 38 - VW Night Paris 2016 Audi 17Takhle to vypadalo na večírku VW v Paříži, neukázalo se tam vůbec nic - 39 - VW Night Paris 2016 Audi 18Takhle to vypadalo na večírku VW v Paříži, neukázalo se tam vůbec nic - 40 - VW Night Paris 2016 Audi 19Takhle to vypadalo na večírku VW v Paříži, neukázalo se tam vůbec nic - 41 - VW Night Paris 2016 Audi 20Takhle to vypadalo na večírku VW v Paříži, neukázalo se tam vůbec nic - 42 - VW Night Paris 2016 Audi 21Takhle to vypadalo na večírku VW v Paříži, neukázalo se tam vůbec nic - 43 - VW Night Paris 2016 Audi 22Takhle to vypadalo na večírku VW v Paříži, neukázalo se tam vůbec nic - 44 - VW Night Paris 2016 Audi 23Takhle to vypadalo na večírku VW v Paříži, neukázalo se tam vůbec nic - 45 - VW Night Paris 2016 Audi 24Takhle to vypadalo na večírku VW v Paříži, neukázalo se tam vůbec nic - 46 - VW Night Paris 2016 Audi 25Takhle to vypadalo na večírku VW v Paříži, neukázalo se tam vůbec nic - 47 - VW Night Paris 2016 Audi 26

Novinky Lamborghini

Takhle to vypadalo na večírku VW v Paříži, neukázalo se tam vůbec nic - 48 - VW Night Paris 2016 Lamborghini 01Takhle to vypadalo na večírku VW v Paříži, neukázalo se tam vůbec nic - 49 - VW Night Paris 2016 Lamborghini 02Takhle to vypadalo na večírku VW v Paříži, neukázalo se tam vůbec nic - 50 - VW Night Paris 2016 Lamborghini 03Takhle to vypadalo na večírku VW v Paříži, neukázalo se tam vůbec nic - 51 - VW Night Paris 2016 Lamborghini 04Takhle to vypadalo na večírku VW v Paříži, neukázalo se tam vůbec nic - 52 - VW Night Paris 2016 Lamborghini 05Takhle to vypadalo na večírku VW v Paříži, neukázalo se tam vůbec nic - 53 - VW Night Paris 2016 Lamborghini 06Takhle to vypadalo na večírku VW v Paříži, neukázalo se tam vůbec nic - 54 - VW Night Paris 2016 Lamborghini 07Takhle to vypadalo na večírku VW v Paříži, neukázalo se tam vůbec nic - 55 - VW Night Paris 2016 Lamborghini 08Takhle to vypadalo na večírku VW v Paříži, neukázalo se tam vůbec nic - 56 - VW Night Paris 2016 Lamborghini 09Takhle to vypadalo na večírku VW v Paříži, neukázalo se tam vůbec nic - 57 - VW Night Paris 2016 Lamborghini 10Takhle to vypadalo na večírku VW v Paříži, neukázalo se tam vůbec nic - 58 - VW Night Paris 2016 Lamborghini 11Takhle to vypadalo na večírku VW v Paříži, neukázalo se tam vůbec nic - 59 - VW Night Paris 2016 Lamborghini 12Takhle to vypadalo na večírku VW v Paříži, neukázalo se tam vůbec nic - 60 - VW Night Paris 2016 Lamborghini 13Takhle to vypadalo na večírku VW v Paříži, neukázalo se tam vůbec nic - 61 - VW Night Paris 2016 Lamborghini 14Takhle to vypadalo na večírku VW v Paříži, neukázalo se tam vůbec nic - 62 - VW Night Paris 2016 Lamborghini 15Takhle to vypadalo na večírku VW v Paříži, neukázalo se tam vůbec nic - 63 - VW Night Paris 2016 Lamborghini 16Takhle to vypadalo na večírku VW v Paříži, neukázalo se tam vůbec nic - 64 - VW Night Paris 2016 Lamborghini 17Takhle to vypadalo na večírku VW v Paříži, neukázalo se tam vůbec nic - 65 - VW Night Paris 2016 Lamborghini 18Takhle to vypadalo na večírku VW v Paříži, neukázalo se tam vůbec nic - 66 - VW Night Paris 2016 Lamborghini 19Takhle to vypadalo na večírku VW v Paříži, neukázalo se tam vůbec nic - 67 - VW Night Paris 2016 Lamborghini 20Takhle to vypadalo na večírku VW v Paříži, neukázalo se tam vůbec nic - 68 - VW Night Paris 2016 Lamborghini 21Takhle to vypadalo na večírku VW v Paříži, neukázalo se tam vůbec nic - 69 - VW Night Paris 2016 Lamborghini 22Takhle to vypadalo na večírku VW v Paříži, neukázalo se tam vůbec nic - 70 - VW Night Paris 2016 Lamborghini 23Takhle to vypadalo na večírku VW v Paříži, neukázalo se tam vůbec nic - 71 - VW Night Paris 2016 Lamborghini 24Takhle to vypadalo na večírku VW v Paříži, neukázalo se tam vůbec nic - 72 - VW Night Paris 2016 Lamborghini 25Takhle to vypadalo na večírku VW v Paříži, neukázalo se tam vůbec nic - 73 - VW Night Paris 2016 Lamborghini 26Takhle to vypadalo na večírku VW v Paříži, neukázalo se tam vůbec nic - 74 - VW Night Paris 2016 Lamborghini 27Takhle to vypadalo na večírku VW v Paříži, neukázalo se tam vůbec nic - 75 - VW Night Paris 2016 Lamborghini 28Takhle to vypadalo na večírku VW v Paříži, neukázalo se tam vůbec nic - 76 - VW Night Paris 2016 Lamborghini 29Takhle to vypadalo na večírku VW v Paříži, neukázalo se tam vůbec nic - 77 - VW Night Paris 2016 Lamborghini 30Takhle to vypadalo na večírku VW v Paříži, neukázalo se tam vůbec nic - 78 - VW Night Paris 2016 Lamborghini 31Takhle to vypadalo na večírku VW v Paříži, neukázalo se tam vůbec nic - 79 - VW Night Paris 2016 Lamborghini 32Takhle to vypadalo na večírku VW v Paříži, neukázalo se tam vůbec nic - 80 - VW Night Paris 2016 Lamborghini 33Takhle to vypadalo na večírku VW v Paříži, neukázalo se tam vůbec nic - 81 - VW Night Paris 2016 Lamborghini 34Takhle to vypadalo na večírku VW v Paříži, neukázalo se tam vůbec nic - 82 - VW Night Paris 2016 Lamborghini 35Takhle to vypadalo na večírku VW v Paříži, neukázalo se tam vůbec nic - 83 - VW Night Paris 2016 Lamborghini 36Takhle to vypadalo na večírku VW v Paříži, neukázalo se tam vůbec nic - 84 - VW Night Paris 2016 Lamborghini 37Takhle to vypadalo na večírku VW v Paříži, neukázalo se tam vůbec nic - 85 - VW Night Paris 2016 Lamborghini 38Takhle to vypadalo na večírku VW v Paříži, neukázalo se tam vůbec nic - 86 - VW Night Paris 2016 Lamborghini 39Takhle to vypadalo na večírku VW v Paříži, neukázalo se tam vůbec nic - 87 - VW Night Paris 2016 Lamborghini 40Takhle to vypadalo na večírku VW v Paříži, neukázalo se tam vůbec nic - 88 - VW Night Paris 2016 Lamborghini 41Takhle to vypadalo na večírku VW v Paříži, neukázalo se tam vůbec nic - 89 - VW Night Paris 2016 Lamborghini 42Takhle to vypadalo na večírku VW v Paříži, neukázalo se tam vůbec nic - 90 - VW Night Paris 2016 Lamborghini 43

Novinky Porsche

Takhle to vypadalo na večírku VW v Paříži, neukázalo se tam vůbec nic - 91 - VW Night Paris 2016 Porsche 01Takhle to vypadalo na večírku VW v Paříži, neukázalo se tam vůbec nic - 92 - VW Night Paris 2016 Porsche 02Takhle to vypadalo na večírku VW v Paříži, neukázalo se tam vůbec nic - 93 - VW Night Paris 2016 Porsche 03Takhle to vypadalo na večírku VW v Paříži, neukázalo se tam vůbec nic - 94 - VW Night Paris 2016 Porsche 04Takhle to vypadalo na večírku VW v Paříži, neukázalo se tam vůbec nic - 95 - VW Night Paris 2016 Porsche 05Takhle to vypadalo na večírku VW v Paříži, neukázalo se tam vůbec nic - 96 - VW Night Paris 2016 Porsche 06Takhle to vypadalo na večírku VW v Paříži, neukázalo se tam vůbec nic - 97 - VW Night Paris 2016 Porsche 07Takhle to vypadalo na večírku VW v Paříži, neukázalo se tam vůbec nic - 98 - VW Night Paris 2016 Porsche 08Takhle to vypadalo na večírku VW v Paříži, neukázalo se tam vůbec nic - 99 - VW Night Paris 2016 Porsche 09Takhle to vypadalo na večírku VW v Paříži, neukázalo se tam vůbec nic - 100 - VW Night Paris 2016 Porsche 10Takhle to vypadalo na večírku VW v Paříži, neukázalo se tam vůbec nic - 101 - VW Night Paris 2016 Porsche 11Takhle to vypadalo na večírku VW v Paříži, neukázalo se tam vůbec nic - 102 - VW Night Paris 2016 Porsche 12Takhle to vypadalo na večírku VW v Paříži, neukázalo se tam vůbec nic - 103 - VW Night Paris 2016 Porsche 13Takhle to vypadalo na večírku VW v Paříži, neukázalo se tam vůbec nic - 104 - VW Night Paris 2016 Porsche 14Takhle to vypadalo na večírku VW v Paříži, neukázalo se tam vůbec nic - 105 - VW Night Paris 2016 Porsche 15Takhle to vypadalo na večírku VW v Paříži, neukázalo se tam vůbec nic - 106 - VW Night Paris 2016 Porsche 16Takhle to vypadalo na večírku VW v Paříži, neukázalo se tam vůbec nic - 107 - VW Night Paris 2016 Porsche 17Takhle to vypadalo na večírku VW v Paříži, neukázalo se tam vůbec nic - 108 - VW Night Paris 2016 Porsche 18Takhle to vypadalo na večírku VW v Paříži, neukázalo se tam vůbec nic - 109 - VW Night Paris 2016 Porsche 19Takhle to vypadalo na večírku VW v Paříži, neukázalo se tam vůbec nic - 110 - VW Night Paris 2016 Porsche 20Takhle to vypadalo na večírku VW v Paříži, neukázalo se tam vůbec nic - 111 - VW Night Paris 2016 Porsche 21Takhle to vypadalo na večírku VW v Paříži, neukázalo se tam vůbec nic - 112 - VW Night Paris 2016 Porsche 22Takhle to vypadalo na večírku VW v Paříži, neukázalo se tam vůbec nic - 113 - VW Night Paris 2016 Porsche 23Takhle to vypadalo na večírku VW v Paříži, neukázalo se tam vůbec nic - 114 - VW Night Paris 2016 Porsche 24Takhle to vypadalo na večírku VW v Paříži, neukázalo se tam vůbec nic - 115 - VW Night Paris 2016 Porsche 25Takhle to vypadalo na večírku VW v Paříži, neukázalo se tam vůbec nic - 116 - VW Night Paris 2016 Porsche 26Takhle to vypadalo na večírku VW v Paříži, neukázalo se tam vůbec nic - 117 - VW Night Paris 2016 Porsche 27Takhle to vypadalo na večírku VW v Paříži, neukázalo se tam vůbec nic - 118 - VW Night Paris 2016 Porsche 28Takhle to vypadalo na večírku VW v Paříži, neukázalo se tam vůbec nic - 119 - VW Night Paris 2016 Porsche 29Takhle to vypadalo na večírku VW v Paříži, neukázalo se tam vůbec nic - 120 - VW Night Paris 2016 Porsche 30Takhle to vypadalo na večírku VW v Paříži, neukázalo se tam vůbec nic - 121 - VW Night Paris 2016 Porsche 31Takhle to vypadalo na večírku VW v Paříži, neukázalo se tam vůbec nic - 122 - VW Night Paris 2016 Porsche 32Takhle to vypadalo na večírku VW v Paříži, neukázalo se tam vůbec nic - 123 - VW Night Paris 2016 Porsche 33

Novinky Seatu

Takhle to vypadalo na večírku VW v Paříži, neukázalo se tam vůbec nic - 124 - VW Night Paris 2016 Seat 01Takhle to vypadalo na večírku VW v Paříži, neukázalo se tam vůbec nic - 125 - VW Night Paris 2016 Seat 02Takhle to vypadalo na večírku VW v Paříži, neukázalo se tam vůbec nic - 126 - VW Night Paris 2016 Seat 03Takhle to vypadalo na večírku VW v Paříži, neukázalo se tam vůbec nic - 127 - VW Night Paris 2016 Seat 04Takhle to vypadalo na večírku VW v Paříži, neukázalo se tam vůbec nic - 128 - VW Night Paris 2016 Seat 05Takhle to vypadalo na večírku VW v Paříži, neukázalo se tam vůbec nic - 129 - VW Night Paris 2016 Seat 06Takhle to vypadalo na večírku VW v Paříži, neukázalo se tam vůbec nic - 130 - VW Night Paris 2016 Seat 07Takhle to vypadalo na večírku VW v Paříži, neukázalo se tam vůbec nic - 131 - VW Night Paris 2016 Seat 08Takhle to vypadalo na večírku VW v Paříži, neukázalo se tam vůbec nic - 132 - VW Night Paris 2016 Seat 09Takhle to vypadalo na večírku VW v Paříži, neukázalo se tam vůbec nic - 133 - VW Night Paris 2016 Seat 10Takhle to vypadalo na večírku VW v Paříži, neukázalo se tam vůbec nic - 134 - VW Night Paris 2016 Seat 11Takhle to vypadalo na večírku VW v Paříži, neukázalo se tam vůbec nic - 135 - VW Night Paris 2016 Seat 12Takhle to vypadalo na večírku VW v Paříži, neukázalo se tam vůbec nic - 136 - VW Night Paris 2016 Seat 13Takhle to vypadalo na večírku VW v Paříži, neukázalo se tam vůbec nic - 137 - VW Night Paris 2016 Seat 14Takhle to vypadalo na večírku VW v Paříži, neukázalo se tam vůbec nic - 138 - VW Night Paris 2016 Seat 15Takhle to vypadalo na večírku VW v Paříži, neukázalo se tam vůbec nic - 139 - VW Night Paris 2016 Seat 16Takhle to vypadalo na večírku VW v Paříži, neukázalo se tam vůbec nic - 140 - VW Night Paris 2016 Seat 17

Novinky Škody

Takhle to vypadalo na večírku VW v Paříži, neukázalo se tam vůbec nic - 141 - VW Night Paris 2016 Skoda 01Takhle to vypadalo na večírku VW v Paříži, neukázalo se tam vůbec nic - 142 - VW Night Paris 2016 Skoda 02Takhle to vypadalo na večírku VW v Paříži, neukázalo se tam vůbec nic - 143 - VW Night Paris 2016 Skoda 03Takhle to vypadalo na večírku VW v Paříži, neukázalo se tam vůbec nic - 144 - VW Night Paris 2016 Skoda 04Takhle to vypadalo na večírku VW v Paříži, neukázalo se tam vůbec nic - 145 - VW Night Paris 2016 Skoda 05Takhle to vypadalo na večírku VW v Paříži, neukázalo se tam vůbec nic - 146 - VW Night Paris 2016 Skoda 06Takhle to vypadalo na večírku VW v Paříži, neukázalo se tam vůbec nic - 147 - VW Night Paris 2016 Skoda 07Takhle to vypadalo na večírku VW v Paříži, neukázalo se tam vůbec nic - 148 - VW Night Paris 2016 Skoda 08Takhle to vypadalo na večírku VW v Paříži, neukázalo se tam vůbec nic - 149 - VW Night Paris 2016 Skoda 09Takhle to vypadalo na večírku VW v Paříži, neukázalo se tam vůbec nic - 150 - VW Night Paris 2016 Skoda 10Takhle to vypadalo na večírku VW v Paříži, neukázalo se tam vůbec nic - 151 - VW Night Paris 2016 Skoda 11Takhle to vypadalo na večírku VW v Paříži, neukázalo se tam vůbec nic - 152 - VW Night Paris 2016 Skoda 12

Petr Miler

Diskuze 5 příspěvků

Všechny články na Autoforum.cz jsou komentáře vyjadřující stanovisko redakce či autora. Vyjma článků označených jako inzerce není obsah sponzorován ani jinak obdobně ovlivněn třetími stranami.