Škoda Kodiaq plně odhalena, prostudujte ji do posledního šroubku

(+ videa) Mladoboleslavská novinka bude zpočátku k mání s pěti motory, třemi převodovkami, třemi úrovněmi výbavy a pohonem 4x2 či 4x4.
  1. Autoforum.cz
  2. Rubriky a sekce
  3. Představení

Škoda Kodiaq plně odhalena, prostudujte ji do posledního šroubku

1.9.2016 | Petr Prokopec | 16 příspěvků

Škoda Kodiaq plně odhalena, prostudujte ji do posledního šroubku

/

Foto: Archiv Autoforum.cz

(+ videa) Mladoboleslavská novinka bude zpočátku k mání s pěti motory, třemi převodovkami, třemi úrovněmi výbavy a pohonem 4x2 či 4x4.

Tip: Podívejte se také na živé fotky Kodiaqu z jeho světové premiéry, které provází i informace o chystané výkonnější verzi.

O novém SUV, větším než Škoda Yeti, se mladoboleslavská automobilka začala poprvé zmiňovat již v roce 2011. Teprve předloni však dění nabralo na obrátkách. Kromě vzhledu karoserie se předmětem diskuze stalo i jméno, přičemž zpočátku padala slova jako Snowman či Showman (dobře, to byl vtip...). Nakonec se však v závěru loňského roku provalilo, že půjde o Kodiaq, což sama automobilka letos v květnu potvrdila.

Od té doby dorazila řada oficiálních upoutávek i neoficiálních ilustrací, jež vyvrcholila dnešním velkým únikem fotek exteriéru a interiéru. Na tiskovou zprávu ovšem bylo třeba ještě pár hodin vyčkat. Nyní vás ale již nebudeme déle napínat, Škoda Kodiaq je oficiálně zde. Její představení přitom odstartujeme u rozměrů, kde se počítá s délkou 4 697 milimetrů, šířkou 1 882 mm, výškou 1 676 mm a rozvorem 2 791 mm.

SUV bylo postaveno na modulární platformě MQB, která dostala odlehčenou konstrukcí a zároveň kvůli maximalizaci tuhosti také rozsáhle využívá vysokopevnostní oceli. Zásluhou této architektury se pohotovostní hmotnost udržela na přijatelné úrovni, bez řidiče startuje u verze osazené pohonem předních kol a 1,4litrovým benzinovým čtyřválcem TSI na 1 452 kg. V případě varianty 4x4 je to 1 540 kg.


Škoda Kodiaq plně odhalena, prostudujte ji do posledního šroubku - 1 - Skoda Kodiaq prvni vlastni Bila 02Škoda Kodiaq plně odhalena, prostudujte ji do posledního šroubku - 2 - Skoda Kodiaq prvni vlastni Bila 04Škoda Kodiaq plně odhalena, prostudujte ji do posledního šroubku - 3 - Skoda Kodiaq prvni vlastni Bila 05

Vzhled novinky dostal na starost firemní šéfdesignér Jozef Kabaň, jehož týmu jako velká inspirace posloužilo tradiční umění českých sklářů. To se projevilo nejen na základních liniích karoserie s výraznými prolisy, ale také ve tvaru světlometů. Ty přední navazují na čelní masku, jež dodává vozu robustní charakter, vzadu najdeme LED světla vytvarované do typického tvaru písmene „C“.

Zákazník bude moci vybírat ze 14 odstínů vnějšího laku, z toho čtyř nemetalických a deseti metalických. Mimo to se budou lišit také jednotlivé vnější doplňky, a to v závislosti na zvolené výbavě Active, Ambition nebo Style. Do budoucna ovšem lze počítat s rozšířením nabídky, byť aktuálně je otázkou, jaké úrovně výbavy ještě dostaneme. Na výběr je ale Laurin a Klement, Monte Carlo, SportLine či dokonce RS.

Přesunout se můžeme do interiéru, jehož základní vlastností má být prostornost. Délka kabiny je 1 793 mm, šířka ve výšce loktů narostla na 1 527 mm vpředu a 1 510 mm vzadu. Prostor nad sedadlem vepředu je až 1 020 mm, vzadu pak 1 014 mm. Mimo to ještě můžeme zmínit, že vzadu mají cestující před koleny až 104 mm místa, zadní lavici lze podélně posunout až o 18 cm.

Škoda Kodiaq plně odhalena, prostudujte ji do posledního šroubku - 4 - Skoda Kodiaq prvni vlastni Bila 06Škoda Kodiaq plně odhalena, prostudujte ji do posledního šroubku - 5 - Skoda Kodiaq prvni vlastni Bila 07Škoda Kodiaq plně odhalena, prostudujte ji do posledního šroubku - 6 - Skoda Kodiaq prvni vlastni Bila 08

Dále mohou cestující počítat s individuálně stavitelným sklonem opěradel či jejich rozdělením v poměru 60:40. Na přání je možné sáhnout po třetí řadě sedadel, jež se v novodobé historii značky objevuje poprvé. Zcela nový je design palubní desky, která je rozdělena na dvě symetrické zóny. Důraz byl kladen na vertikálně laděné prvky jako třeba výdechy klimatizace rámující velký středový displej.

Vybírat bude možné z několika verzí volantu, kdy vrcholem je provedení s vyhřívaným věncem. Sedadla vpředu lze osadit nejen vyhříváním, ale také chlazením či pamětí. V základu se počítá s látkovým čalouněním, to však může nahradit polokožené či kombinace kůže a Alcantary. K dispozici je i různé ambientní podsvícení nebo třízónová klimatizace Climatronic s vlastním ovládacím panelem pro cestující vzadu.

V nabídce jsou rovněž prvky z programu Simply Clever, kterých bude celkově více než třicet, z toho sedm zcela nových. Chybět nebude kupříkladu paket Spánek zahrnující speciální hlavové opěrky, palubní komunikaci ICC, elektricky ovládanou dětskou pojistku zadních dveří a výsuvnou plastovou lištu, jež zabraňuje poškození okraje dveří a laku cizích vozů. Více se pak Škoda o těchto doplňcích rozhovoří v Paříži.

Škoda Kodiaq plně odhalena, prostudujte ji do posledního šroubku - 7 - Skoda Kodiaq prvni vlastni Bila 12Škoda Kodiaq plně odhalena, prostudujte ji do posledního šroubku - 8 - Skoda Kodiaq prvni vlastni Bila 14Škoda Kodiaq plně odhalena, prostudujte ji do posledního šroubku - 9 - Skoda Kodiaq prvni vlastni Bila 17

Zavazadlový prostor má u pětimístné varianty objem 720 litrů, který se po sklopení zadní řady navýší až na 2 065 l, v případě osazení vozu volitelným sedadlem spolujezdce se sklopným opěradlem lze uvnitř převážet až 2,8 metru dlouhé předměty. Mimo to v příplatkové výbavě nechybí ani elektricky ovládané páté dveře.

V rámci tažné kapacity lze u varianty TDI s převodovkou DSG a pohonem všech kol připojit až 2,5 tuny vážící přívěs, přičemž v nabídce bude i elektricky ovládané tažné zařízení. Zákazníci mohou sáhnout i po asistentu pro couvání s přívěsem Tow Assist, který dokáže převzít kontrolu nad vozem. Další asistent Manoeuvre Assist pro změnu automaticky brzdí, pokud při couvání bez přívěsu rozezná překážku.

Další elektronické berličky zahrnují autonomní brzdy, sadu kamer Area View umožňující i virtuální pohled z ptačí perspektivy či adaptivní tempomat ACC. Dále tu máme detekci vozů ve slepém úhlu, monitoring jízdních pruhů či systém Traffic Jam Assist, který dokáže v hustém provozu při rychlostech do 65 km/h sám popojíždět, brzdit a udržovat vůz ve zvoleném pruhu. Zmínit můžeme i detekci únavy řidiče.

Škoda Kodiaq plně odhalena, prostudujte ji do posledního šroubku - 10 - Skoda Kodiaq prvni vlastni Bila 26Škoda Kodiaq plně odhalena, prostudujte ji do posledního šroubku - 11 - Skoda Kodiaq prvni vlastni Bila 28Škoda Kodiaq plně odhalena, prostudujte ji do posledního šroubku - 12 - Skoda Kodiaq prvni vlastni Bila 38

Nabídka pro motorový prostor nové Škody bude zatím celkem skromná a bude čítat pět verzi tří agregátů - z toho dvou dieselových a tří benzinových. Ty benzinové budou mít objem 1,4 a 2,0 l, kdy v prvním případě půjde vybírat mezi 92 kW/125 koňmi a 110 kW/150 koňmi, ale ne u nás - v České republice bude k mání jen silnější verze. Vrcholný dvoulitr pak dává k dobru 132 kW/180 koní a 320 Nm točivého momentu.

V případě dieselů je nyní k mání pouze motor 2,0 TDI, který byl naladěn na 110 kW/150 koní či 140 kW/190 koní. Se slabším provedením je udávána průměrná spotřeba 5 l/100 km, zatímco silnější má zvládat zrychlení z klidu na stovku za 8,6 sekundy a nejvyšší rychlost 210 km. Stejně jako benzinový dvoulitr tato verze standardně vybavena sedmistupňovým DSG a pohonem všech kol. Všechny technické parametry všech verzí najdete v tabulkách níže v rámci kompletní fotogalerie.

Srdcem systému 4x4 je elektronicky řízená lamelová spojka Haldex. Mimo to bude Kodiaq dostupný také s pohonem předních kol, který lze doplnit šestistupňovými převodovkami. Stejně tak Škoda nabídne i kombinaci hnané jedné nápravy a sedmistupňového DSG či naopak systému 4x4 a manuálu.

Škoda Kodiaq plně odhalena, prostudujte ji do posledního šroubku - 13 - Skoda Kodiaq prvni vlastni Bila 41Škoda Kodiaq plně odhalena, prostudujte ji do posledního šroubku - 14 - Skoda Kodiaq prvni vlastni Bila 43Škoda Kodiaq plně odhalena, prostudujte ji do posledního šroubku - 15 - Skoda Kodiaq prvni vlastni Bila 47

Značka nabídne také s podpůrné asistenty, na přání tak Kodiaq bude moci být vybaven volbou jízdního profilu Driving Mode Select, který u verze s pohonem všech kol zahrnuje režim Snow. Dorazit má také adaptivní podvozek DCC, který nabídne nastavení Comfort, Normal a Sport. Verze 4x4 pak ještě bude mít režim Offroad, jenž zlepší průchodnost náročným terénem.

Závěrem jen dodáme pár slov o konektivitě Škoda Connect, která zahrnuje mapy Google Earth a Google Street View či nouzové volání eCall v případě nehody. Dále lze zmínit proaktivní servisní službu Care Connect, jež zvládá zaslat data do servisu ještě před jeho návštěvou, či celou řadu aplikací a možnost spárování vozu se systémy Apple CarPlay, Android Auto a MirrorLink.

Škoda Kodiaq plně odhalena, prostudujte ji do posledního šroubku - 16 - Skoda Kodiaq prvni vlastni Bila 52Škoda Kodiaq plně odhalena, prostudujte ji do posledního šroubku - 17 - Skoda Kodiaq prvni vlastni Bila 53Škoda Kodiaq plně odhalena, prostudujte ji do posledního šroubku - 18 - Skoda Kodiaq prvni vlastni Bila 55

V tomto ohledu nesmíme opomenout ještě volbu multimediálních systémů, kdy standardem je Swing se 6,5palcovým displejem. Dopřát si ovšem můžete i verzi Bolero s osmipalcovou obrazovkou či navigační systém Columbus s harddiskem o kapacitě 64 GB. Za příplatek je pak k mání i bezdrátové dobíjení mobilů či audio systém Canton o výkonu 575 W.

Tím jsme se ale dostali na úplný konec aktuální tiskové zprávy, ceny Škoda prozatím nezmínila. Dle předchozích informací se ovšem mají pohybovat lehce nad úrovní modelu Superb liftback. Výroba nového SUV Kodiaq pak odstartuje ve východočeských Kvasinách ještě před koncem roku, na první exempláře ale budou muset zákazníci vyčkat do začátku toho příštího.

Vlastní fotografie Škody Kodiaq 1,4 TSI v pětimístném provedení

Škoda Kodiaq plně odhalena, prostudujte ji do posledního šroubku - 19 - Skoda Kodiaq prvni vlastni Bila 01Škoda Kodiaq plně odhalena, prostudujte ji do posledního šroubku - 20 - Skoda Kodiaq prvni vlastni Bila 02Škoda Kodiaq plně odhalena, prostudujte ji do posledního šroubku - 21 - Skoda Kodiaq prvni vlastni Bila 03Škoda Kodiaq plně odhalena, prostudujte ji do posledního šroubku - 22 - Skoda Kodiaq prvni vlastni Bila 04Škoda Kodiaq plně odhalena, prostudujte ji do posledního šroubku - 23 - Skoda Kodiaq prvni vlastni Bila 05Škoda Kodiaq plně odhalena, prostudujte ji do posledního šroubku - 24 - Skoda Kodiaq prvni vlastni Bila 06Škoda Kodiaq plně odhalena, prostudujte ji do posledního šroubku - 25 - Skoda Kodiaq prvni vlastni Bila 07Škoda Kodiaq plně odhalena, prostudujte ji do posledního šroubku - 26 - Skoda Kodiaq prvni vlastni Bila 08Škoda Kodiaq plně odhalena, prostudujte ji do posledního šroubku - 27 - Skoda Kodiaq prvni vlastni Bila 09Škoda Kodiaq plně odhalena, prostudujte ji do posledního šroubku - 28 - Skoda Kodiaq prvni vlastni Bila 10Škoda Kodiaq plně odhalena, prostudujte ji do posledního šroubku - 29 - Skoda Kodiaq prvni vlastni Bila 11Škoda Kodiaq plně odhalena, prostudujte ji do posledního šroubku - 30 - Skoda Kodiaq prvni vlastni Bila 12Škoda Kodiaq plně odhalena, prostudujte ji do posledního šroubku - 31 - Skoda Kodiaq prvni vlastni Bila 14Škoda Kodiaq plně odhalena, prostudujte ji do posledního šroubku - 32 - Skoda Kodiaq prvni vlastni Bila 15Škoda Kodiaq plně odhalena, prostudujte ji do posledního šroubku - 33 - Skoda Kodiaq prvni vlastni Bila 16Škoda Kodiaq plně odhalena, prostudujte ji do posledního šroubku - 34 - Skoda Kodiaq prvni vlastni Bila 17Škoda Kodiaq plně odhalena, prostudujte ji do posledního šroubku - 35 - Skoda Kodiaq prvni vlastni Bila 18Škoda Kodiaq plně odhalena, prostudujte ji do posledního šroubku - 36 - Skoda Kodiaq prvni vlastni Bila 19Škoda Kodiaq plně odhalena, prostudujte ji do posledního šroubku - 37 - Skoda Kodiaq prvni vlastni Bila 20Škoda Kodiaq plně odhalena, prostudujte ji do posledního šroubku - 38 - Skoda Kodiaq prvni vlastni Bila 21Škoda Kodiaq plně odhalena, prostudujte ji do posledního šroubku - 39 - Skoda Kodiaq prvni vlastni Bila 22Škoda Kodiaq plně odhalena, prostudujte ji do posledního šroubku - 40 - Skoda Kodiaq prvni vlastni Bila 23Škoda Kodiaq plně odhalena, prostudujte ji do posledního šroubku - 41 - Skoda Kodiaq prvni vlastni Bila 24Škoda Kodiaq plně odhalena, prostudujte ji do posledního šroubku - 42 - Skoda Kodiaq prvni vlastni Bila 25Škoda Kodiaq plně odhalena, prostudujte ji do posledního šroubku - 43 - Skoda Kodiaq prvni vlastni Bila 26Škoda Kodiaq plně odhalena, prostudujte ji do posledního šroubku - 44 - Skoda Kodiaq prvni vlastni Bila 28Škoda Kodiaq plně odhalena, prostudujte ji do posledního šroubku - 45 - Skoda Kodiaq prvni vlastni Bila 29Škoda Kodiaq plně odhalena, prostudujte ji do posledního šroubku - 46 - Skoda Kodiaq prvni vlastni Bila 30Škoda Kodiaq plně odhalena, prostudujte ji do posledního šroubku - 47 - Skoda Kodiaq prvni vlastni Bila 31Škoda Kodiaq plně odhalena, prostudujte ji do posledního šroubku - 48 - Skoda Kodiaq prvni vlastni Bila 32Škoda Kodiaq plně odhalena, prostudujte ji do posledního šroubku - 49 - Skoda Kodiaq prvni vlastni Bila 33Škoda Kodiaq plně odhalena, prostudujte ji do posledního šroubku - 50 - Skoda Kodiaq prvni vlastni Bila 34Škoda Kodiaq plně odhalena, prostudujte ji do posledního šroubku - 51 - Skoda Kodiaq prvni vlastni Bila 35Škoda Kodiaq plně odhalena, prostudujte ji do posledního šroubku - 52 - Skoda Kodiaq prvni vlastni Bila 36Škoda Kodiaq plně odhalena, prostudujte ji do posledního šroubku - 53 - Skoda Kodiaq prvni vlastni Bila 37Škoda Kodiaq plně odhalena, prostudujte ji do posledního šroubku - 54 - Skoda Kodiaq prvni vlastni Bila 38Škoda Kodiaq plně odhalena, prostudujte ji do posledního šroubku - 55 - Skoda Kodiaq prvni vlastni Bila 39Škoda Kodiaq plně odhalena, prostudujte ji do posledního šroubku - 56 - Skoda Kodiaq prvni vlastni Bila 40Škoda Kodiaq plně odhalena, prostudujte ji do posledního šroubku - 57 - Skoda Kodiaq prvni vlastni Bila 41Škoda Kodiaq plně odhalena, prostudujte ji do posledního šroubku - 58 - Skoda Kodiaq prvni vlastni Bila 42Škoda Kodiaq plně odhalena, prostudujte ji do posledního šroubku - 59 - Skoda Kodiaq prvni vlastni Bila 43Škoda Kodiaq plně odhalena, prostudujte ji do posledního šroubku - 60 - Skoda Kodiaq prvni vlastni Bila 44Škoda Kodiaq plně odhalena, prostudujte ji do posledního šroubku - 61 - Skoda Kodiaq prvni vlastni Bila 45Škoda Kodiaq plně odhalena, prostudujte ji do posledního šroubku - 62 - Skoda Kodiaq prvni vlastni Bila 46Škoda Kodiaq plně odhalena, prostudujte ji do posledního šroubku - 63 - Skoda Kodiaq prvni vlastni Bila 47Škoda Kodiaq plně odhalena, prostudujte ji do posledního šroubku - 64 - Skoda Kodiaq prvni vlastni Bila 48Škoda Kodiaq plně odhalena, prostudujte ji do posledního šroubku - 65 - Skoda Kodiaq prvni vlastni Bila 49Škoda Kodiaq plně odhalena, prostudujte ji do posledního šroubku - 66 - Skoda Kodiaq prvni vlastni Bila 50Škoda Kodiaq plně odhalena, prostudujte ji do posledního šroubku - 67 - Skoda Kodiaq prvni vlastni Bila 51Škoda Kodiaq plně odhalena, prostudujte ji do posledního šroubku - 68 - Skoda Kodiaq prvni vlastni Bila 52Škoda Kodiaq plně odhalena, prostudujte ji do posledního šroubku - 69 - Skoda Kodiaq prvni vlastni Bila 53Škoda Kodiaq plně odhalena, prostudujte ji do posledního šroubku - 70 - Skoda Kodiaq prvni vlastni Bila 54Škoda Kodiaq plně odhalena, prostudujte ji do posledního šroubku - 71 - Skoda Kodiaq prvni vlastni Bila 55Škoda Kodiaq plně odhalena, prostudujte ji do posledního šroubku - 72 - Skoda Kodiaq prvni vlastni Bila 56Škoda Kodiaq plně odhalena, prostudujte ji do posledního šroubku - 73 - Skoda Kodiaq prvni vlastni Bila 57Škoda Kodiaq plně odhalena, prostudujte ji do posledního šroubku - 74 - Skoda Kodiaq prvni vlastni Bila 58Škoda Kodiaq plně odhalena, prostudujte ji do posledního šroubku - 75 - Skoda Kodiaq prvni vlastni Bila 59Škoda Kodiaq plně odhalena, prostudujte ji do posledního šroubku - 76 - Skoda Kodiaq prvni vlastni Bila 60Škoda Kodiaq plně odhalena, prostudujte ji do posledního šroubku - 77 - Skoda Kodiaq prvni vlastni Bila 61Škoda Kodiaq plně odhalena, prostudujte ji do posledního šroubku - 78 - Skoda Kodiaq prvni vlastni Bila 62Škoda Kodiaq plně odhalena, prostudujte ji do posledního šroubku - 79 - Skoda Kodiaq prvni vlastni Bila 63Škoda Kodiaq plně odhalena, prostudujte ji do posledního šroubku - 80 - Skoda Kodiaq prvni vlastni Bila 64

Vlastní fotografie Škody Kodiaq 2,0 TDI v sedmimístném provedení

Škoda Kodiaq plně odhalena, prostudujte ji do posledního šroubku - 81 - Skoda Kodiaq prvni vlastni Seda 01Škoda Kodiaq plně odhalena, prostudujte ji do posledního šroubku - 82 - Skoda Kodiaq prvni vlastni Seda 02Škoda Kodiaq plně odhalena, prostudujte ji do posledního šroubku - 83 - Skoda Kodiaq prvni vlastni Seda 03Škoda Kodiaq plně odhalena, prostudujte ji do posledního šroubku - 84 - Skoda Kodiaq prvni vlastni Seda 04Škoda Kodiaq plně odhalena, prostudujte ji do posledního šroubku - 85 - Skoda Kodiaq prvni vlastni Seda 05Škoda Kodiaq plně odhalena, prostudujte ji do posledního šroubku - 86 - Skoda Kodiaq prvni vlastni Seda 06Škoda Kodiaq plně odhalena, prostudujte ji do posledního šroubku - 87 - Skoda Kodiaq prvni vlastni Seda 07Škoda Kodiaq plně odhalena, prostudujte ji do posledního šroubku - 88 - Skoda Kodiaq prvni vlastni Seda 08Škoda Kodiaq plně odhalena, prostudujte ji do posledního šroubku - 89 - Skoda Kodiaq prvni vlastni Seda 09Škoda Kodiaq plně odhalena, prostudujte ji do posledního šroubku - 90 - Skoda Kodiaq prvni vlastni Seda 10Škoda Kodiaq plně odhalena, prostudujte ji do posledního šroubku - 91 - Skoda Kodiaq prvni vlastni Seda 11Škoda Kodiaq plně odhalena, prostudujte ji do posledního šroubku - 92 - Skoda Kodiaq prvni vlastni Seda 12Škoda Kodiaq plně odhalena, prostudujte ji do posledního šroubku - 93 - Skoda Kodiaq prvni vlastni Seda 13Škoda Kodiaq plně odhalena, prostudujte ji do posledního šroubku - 94 - Skoda Kodiaq prvni vlastni Seda 14Škoda Kodiaq plně odhalena, prostudujte ji do posledního šroubku - 95 - Skoda Kodiaq prvni vlastni Seda 15Škoda Kodiaq plně odhalena, prostudujte ji do posledního šroubku - 96 - Skoda Kodiaq prvni vlastni Seda 16Škoda Kodiaq plně odhalena, prostudujte ji do posledního šroubku - 97 - Skoda Kodiaq prvni vlastni Seda 17Škoda Kodiaq plně odhalena, prostudujte ji do posledního šroubku - 98 - Skoda Kodiaq prvni vlastni Seda 18Škoda Kodiaq plně odhalena, prostudujte ji do posledního šroubku - 99 - Skoda Kodiaq prvni vlastni Seda 19Škoda Kodiaq plně odhalena, prostudujte ji do posledního šroubku - 100 - Skoda Kodiaq prvni vlastni Seda 20Škoda Kodiaq plně odhalena, prostudujte ji do posledního šroubku - 101 - Skoda Kodiaq prvni vlastni Seda 21Škoda Kodiaq plně odhalena, prostudujte ji do posledního šroubku - 102 - Skoda Kodiaq prvni vlastni Seda 22Škoda Kodiaq plně odhalena, prostudujte ji do posledního šroubku - 103 - Skoda Kodiaq prvni vlastni Seda 24Škoda Kodiaq plně odhalena, prostudujte ji do posledního šroubku - 104 - Skoda Kodiaq prvni vlastni Seda 25Škoda Kodiaq plně odhalena, prostudujte ji do posledního šroubku - 105 - Skoda Kodiaq prvni vlastni Seda 26Škoda Kodiaq plně odhalena, prostudujte ji do posledního šroubku - 106 - Skoda Kodiaq prvni vlastni Seda 27Škoda Kodiaq plně odhalena, prostudujte ji do posledního šroubku - 107 - Skoda Kodiaq prvni vlastni Seda 28Škoda Kodiaq plně odhalena, prostudujte ji do posledního šroubku - 108 - Skoda Kodiaq prvni vlastni Seda 29Škoda Kodiaq plně odhalena, prostudujte ji do posledního šroubku - 109 - Skoda Kodiaq prvni vlastni Seda 30Škoda Kodiaq plně odhalena, prostudujte ji do posledního šroubku - 110 - Skoda Kodiaq prvni vlastni Seda 31Škoda Kodiaq plně odhalena, prostudujte ji do posledního šroubku - 111 - Skoda Kodiaq prvni vlastni Seda 32Škoda Kodiaq plně odhalena, prostudujte ji do posledního šroubku - 112 - Skoda Kodiaq prvni vlastni Seda 33Škoda Kodiaq plně odhalena, prostudujte ji do posledního šroubku - 113 - Skoda Kodiaq prvni vlastni Seda 34Škoda Kodiaq plně odhalena, prostudujte ji do posledního šroubku - 114 - Skoda Kodiaq prvni vlastni Seda 35Škoda Kodiaq plně odhalena, prostudujte ji do posledního šroubku - 115 - Skoda Kodiaq prvni vlastni Seda 36Škoda Kodiaq plně odhalena, prostudujte ji do posledního šroubku - 116 - Skoda Kodiaq prvni vlastni Seda 37Škoda Kodiaq plně odhalena, prostudujte ji do posledního šroubku - 117 - Skoda Kodiaq prvni vlastni Seda 38

Kompletní technické parametry a rozměry

Technická data benzinových verzí

Škoda Kodiaq plně odhalena, prostudujte ji do posledního šroubku - 118 - Skoda Kodiaq oficialni vse technicka data benzin 01Škoda Kodiaq plně odhalena, prostudujte ji do posledního šroubku - 119 - Skoda Kodiaq oficialni vse technicka data benzin 02Škoda Kodiaq plně odhalena, prostudujte ji do posledního šroubku - 120 - Skoda Kodiaq oficialni vse technicka data benzin 03

Technická data dieselových verzí

Škoda Kodiaq plně odhalena, prostudujte ji do posledního šroubku - 121 - Skoda Kodiaq oficialni vse technicka data diesel 01Škoda Kodiaq plně odhalena, prostudujte ji do posledního šroubku - 122 - Skoda Kodiaq oficialni vse technicka data diesel 02Škoda Kodiaq plně odhalena, prostudujte ji do posledního šroubku - 123 - Skoda Kodiaq oficialni vse technicka data diesel 03

Rozměry

Škoda Kodiaq plně odhalena, prostudujte ji do posledního šroubku - 124 - Skoda Kodiaq oficialni vse rozmery 01

První oficiální videa s novou Škodou Kodiaq

Kompletní galerie oficiálních fotografií

Škoda Kodiaq plně odhalena, prostudujte ji do posledního šroubku - 125 - Skoda Kodiaq oficialni exterier vse 01Škoda Kodiaq plně odhalena, prostudujte ji do posledního šroubku - 126 - Skoda Kodiaq oficialni exterier vse 02Škoda Kodiaq plně odhalena, prostudujte ji do posledního šroubku - 127 - Skoda Kodiaq oficialni exterier vse 03Škoda Kodiaq plně odhalena, prostudujte ji do posledního šroubku - 128 - Skoda Kodiaq oficialni exterier vse 04Škoda Kodiaq plně odhalena, prostudujte ji do posledního šroubku - 129 - Skoda Kodiaq oficialni exterier vse 05Škoda Kodiaq plně odhalena, prostudujte ji do posledního šroubku - 130 - Skoda Kodiaq oficialni exterier vse 06Škoda Kodiaq plně odhalena, prostudujte ji do posledního šroubku - 131 - Skoda Kodiaq oficialni exterier vse 07Škoda Kodiaq plně odhalena, prostudujte ji do posledního šroubku - 132 - Skoda Kodiaq oficialni exterier vse 08Škoda Kodiaq plně odhalena, prostudujte ji do posledního šroubku - 133 - Skoda Kodiaq oficialni exterier vse 09Škoda Kodiaq plně odhalena, prostudujte ji do posledního šroubku - 134 - Skoda Kodiaq oficialni exterier vse 10Škoda Kodiaq plně odhalena, prostudujte ji do posledního šroubku - 135 - Skoda Kodiaq oficialni exterier vse 11Škoda Kodiaq plně odhalena, prostudujte ji do posledního šroubku - 136 - Skoda Kodiaq oficialni exterier vse 12Škoda Kodiaq plně odhalena, prostudujte ji do posledního šroubku - 137 - Skoda Kodiaq oficialni exterier vse 13Škoda Kodiaq plně odhalena, prostudujte ji do posledního šroubku - 138 - Skoda Kodiaq oficialni exterier vse 14Škoda Kodiaq plně odhalena, prostudujte ji do posledního šroubku - 139 - Skoda Kodiaq oficialni exterier vse 15Škoda Kodiaq plně odhalena, prostudujte ji do posledního šroubku - 140 - Skoda Kodiaq oficialni exterier vse 16Škoda Kodiaq plně odhalena, prostudujte ji do posledního šroubku - 141 - Skoda Kodiaq oficialni exterier vse 17Škoda Kodiaq plně odhalena, prostudujte ji do posledního šroubku - 142 - Skoda Kodiaq oficialni exterier vse 18Škoda Kodiaq plně odhalena, prostudujte ji do posledního šroubku - 143 - Skoda Kodiaq oficialni exterier vse 19Škoda Kodiaq plně odhalena, prostudujte ji do posledního šroubku - 144 - Skoda Kodiaq oficialni exterier vse 20Škoda Kodiaq plně odhalena, prostudujte ji do posledního šroubku - 145 - Skoda Kodiaq oficialni exterier vse 21Škoda Kodiaq plně odhalena, prostudujte ji do posledního šroubku - 146 - Skoda Kodiaq oficialni exterier vse 22Škoda Kodiaq plně odhalena, prostudujte ji do posledního šroubku - 147 - Skoda Kodiaq oficialni exterier vse 23Škoda Kodiaq plně odhalena, prostudujte ji do posledního šroubku - 148 - Skoda Kodiaq oficialni exterier vse 24Škoda Kodiaq plně odhalena, prostudujte ji do posledního šroubku - 149 - Skoda Kodiaq oficialni exterier vse 25Škoda Kodiaq plně odhalena, prostudujte ji do posledního šroubku - 150 - Skoda Kodiaq oficialni exterier vse 26Škoda Kodiaq plně odhalena, prostudujte ji do posledního šroubku - 151 - Skoda Kodiaq oficialni exterier vse 27Škoda Kodiaq plně odhalena, prostudujte ji do posledního šroubku - 152 - Skoda Kodiaq oficialni exterier vse 28Škoda Kodiaq plně odhalena, prostudujte ji do posledního šroubku - 153 - Skoda Kodiaq oficialni exterier vse 29Škoda Kodiaq plně odhalena, prostudujte ji do posledního šroubku - 154 - Skoda Kodiaq oficialni exterier vse 30Škoda Kodiaq plně odhalena, prostudujte ji do posledního šroubku - 155 - Skoda Kodiaq oficialni exterier vse 31Škoda Kodiaq plně odhalena, prostudujte ji do posledního šroubku - 156 - Skoda Kodiaq oficialni exterier vse 32Škoda Kodiaq plně odhalena, prostudujte ji do posledního šroubku - 157 - Skoda Kodiaq oficialni exterier vse 33Škoda Kodiaq plně odhalena, prostudujte ji do posledního šroubku - 158 - Skoda Kodiaq oficialni exterier vse 34Škoda Kodiaq plně odhalena, prostudujte ji do posledního šroubku - 159 - Skoda Kodiaq oficialni exterier vse 35Škoda Kodiaq plně odhalena, prostudujte ji do posledního šroubku - 160 - Skoda Kodiaq oficialni exterier vse 36Škoda Kodiaq plně odhalena, prostudujte ji do posledního šroubku - 161 - Skoda Kodiaq oficialni exterier vse 37Škoda Kodiaq plně odhalena, prostudujte ji do posledního šroubku - 162 - Skoda Kodiaq oficialni exterier vse 38Škoda Kodiaq plně odhalena, prostudujte ji do posledního šroubku - 163 - Skoda Kodiaq oficialni exterier vse 39Škoda Kodiaq plně odhalena, prostudujte ji do posledního šroubku - 164 - Skoda Kodiaq oficialni exterier vse 40Škoda Kodiaq plně odhalena, prostudujte ji do posledního šroubku - 165 - Skoda Kodiaq oficialni exterier vse 41Škoda Kodiaq plně odhalena, prostudujte ji do posledního šroubku - 166 - Skoda Kodiaq oficialni exterier vse 42Škoda Kodiaq plně odhalena, prostudujte ji do posledního šroubku - 167 - Skoda Kodiaq oficialni exterier vse 43Škoda Kodiaq plně odhalena, prostudujte ji do posledního šroubku - 168 - Skoda Kodiaq oficialni exterier vse 44Škoda Kodiaq plně odhalena, prostudujte ji do posledního šroubku - 169 - Skoda Kodiaq oficialni exterier vse 45Škoda Kodiaq plně odhalena, prostudujte ji do posledního šroubku - 170 - Skoda Kodiaq oficialni exterier vse 46Škoda Kodiaq plně odhalena, prostudujte ji do posledního šroubku - 171 - Skoda Kodiaq oficialni exterier vse 47Škoda Kodiaq plně odhalena, prostudujte ji do posledního šroubku - 172 - Skoda Kodiaq oficialni exterier vse 48Škoda Kodiaq plně odhalena, prostudujte ji do posledního šroubku - 173 - Skoda Kodiaq oficialni exterier vse 49Škoda Kodiaq plně odhalena, prostudujte ji do posledního šroubku - 174 - Skoda Kodiaq oficialni exterier vse 50Škoda Kodiaq plně odhalena, prostudujte ji do posledního šroubku - 175 - Skoda Kodiaq oficialni exterier vse 51Škoda Kodiaq plně odhalena, prostudujte ji do posledního šroubku - 176 - Skoda Kodiaq oficialni exterier vse 52Škoda Kodiaq plně odhalena, prostudujte ji do posledního šroubku - 177 - Skoda Kodiaq oficialni exterier vse 53Škoda Kodiaq plně odhalena, prostudujte ji do posledního šroubku - 178 - Skoda Kodiaq oficialni exterier vse 54Škoda Kodiaq plně odhalena, prostudujte ji do posledního šroubku - 179 - Skoda Kodiaq oficialni exterier vse 55Škoda Kodiaq plně odhalena, prostudujte ji do posledního šroubku - 180 - Skoda Kodiaq oficialni exterier vse 56Škoda Kodiaq plně odhalena, prostudujte ji do posledního šroubku - 181 - Skoda Kodiaq oficialni exterier vse 57Škoda Kodiaq plně odhalena, prostudujte ji do posledního šroubku - 182 - Skoda Kodiaq oficialni exterier vse 58Škoda Kodiaq plně odhalena, prostudujte ji do posledního šroubku - 183 - Skoda Kodiaq oficialni exterier vse 59Škoda Kodiaq plně odhalena, prostudujte ji do posledního šroubku - 184 - Skoda Kodiaq oficialni exterier vse 60Škoda Kodiaq plně odhalena, prostudujte ji do posledního šroubku - 185 - Skoda Kodiaq oficialni exterier vse 61Škoda Kodiaq plně odhalena, prostudujte ji do posledního šroubku - 186 - Skoda Kodiaq oficialni exterier vse 62Škoda Kodiaq plně odhalena, prostudujte ji do posledního šroubku - 187 - Skoda Kodiaq oficialni exterier vse 63Škoda Kodiaq plně odhalena, prostudujte ji do posledního šroubku - 188 - Skoda Kodiaq oficialni exterier vse 64Škoda Kodiaq plně odhalena, prostudujte ji do posledního šroubku - 189 - Skoda Kodiaq oficialni exterier vse 65Škoda Kodiaq plně odhalena, prostudujte ji do posledního šroubku - 190 - Skoda Kodiaq oficialni exterier vse 66Škoda Kodiaq plně odhalena, prostudujte ji do posledního šroubku - 191 - Skoda Kodiaq oficialni exterier vse 67Škoda Kodiaq plně odhalena, prostudujte ji do posledního šroubku - 192 - Skoda Kodiaq oficialni exterier vse 68Škoda Kodiaq plně odhalena, prostudujte ji do posledního šroubku - 193 - Skoda Kodiaq oficialni exterier vse 69Škoda Kodiaq plně odhalena, prostudujte ji do posledního šroubku - 194 - Skoda Kodiaq oficialni exterier vse 70
Kodiaq se nám odhalil také na kompletní sadě oficiálních fotek zvenčí...

Škoda Kodiaq plně odhalena, prostudujte ji do posledního šroubku - 195 - Skoda Kodiaq unik vse 31Škoda Kodiaq plně odhalena, prostudujte ji do posledního šroubku - 196 - Skoda Kodiaq unik vse 32Škoda Kodiaq plně odhalena, prostudujte ji do posledního šroubku - 197 - Skoda Kodiaq unik vse 33Škoda Kodiaq plně odhalena, prostudujte ji do posledního šroubku - 198 - Skoda Kodiaq unik vse 34Škoda Kodiaq plně odhalena, prostudujte ji do posledního šroubku - 199 - Skoda Kodiaq unik vse 35Škoda Kodiaq plně odhalena, prostudujte ji do posledního šroubku - 200 - Skoda Kodiaq interier oficialni prvni 01Škoda Kodiaq plně odhalena, prostudujte ji do posledního šroubku - 201 - Skoda Kodiaq interier oficialni prvni 02Škoda Kodiaq plně odhalena, prostudujte ji do posledního šroubku - 202 - Skoda Kodiaq interier oficialni prvni 03Škoda Kodiaq plně odhalena, prostudujte ji do posledního šroubku - 203 - Skoda Kodiaq interier oficialni prvni 04Škoda Kodiaq plně odhalena, prostudujte ji do posledního šroubku - 204 - Skoda Kodiaq interier oficialni prvni 05Škoda Kodiaq plně odhalena, prostudujte ji do posledního šroubku - 205 - Skoda Kodiaq interier oficialni prvni 06Škoda Kodiaq plně odhalena, prostudujte ji do posledního šroubku - 206 - Skoda Kodiaq interier oficialni prvni 07Škoda Kodiaq plně odhalena, prostudujte ji do posledního šroubku - 207 - Skoda Kodiaq interier oficialni prvni 08Škoda Kodiaq plně odhalena, prostudujte ji do posledního šroubku - 208 - Skoda Kodiaq interier oficialni prvni 09Škoda Kodiaq plně odhalena, prostudujte ji do posledního šroubku - 209 - Skoda Kodiaq interier oficialni prvni 10Škoda Kodiaq plně odhalena, prostudujte ji do posledního šroubku - 210 - Skoda Kodiaq interier oficialni prvni 11Škoda Kodiaq plně odhalena, prostudujte ji do posledního šroubku - 211 - Skoda Kodiaq interier oficialni prvni 12Škoda Kodiaq plně odhalena, prostudujte ji do posledního šroubku - 212 - Skoda Kodiaq interier oficialni prvni 13Škoda Kodiaq plně odhalena, prostudujte ji do posledního šroubku - 213 - Skoda Kodiaq interier oficialni prvni 14
...a zevnitř

Petr Prokopec

Diskuze 16 příspěvků

Živá témata na fóru

zobrazit vše