Fotbalista si nechal na míru upravit nejdražší SUV, zjevně se za to nestydí

Nepřehlédnutelných Rollsů už jsme viděli dost, majitel žádného z nich si ale nedovolil sáhnout na sošku Spirit of Ecstasy, která značku definuje. Odell Beckham Jr. ji vyměnil za fotbalistu.
  1. Autoforum.cz
  2. Rubriky a sekce
  3. Tuning

Fotbalista si nechal na míru upravit nejdražší SUV, zjevně se za to nestydí

30.5.2019 | Mirek Mazal

Fotbalista si nechal na míru upravit nejdražší SUV, zjevně se za to nestydí

/

Foto: Archiv Autoforum.cz

Nepřehlédnutelných Rollsů už jsme viděli dost, majitel žádného z nich si ale nedovolil sáhnout na sošku Spirit of Ecstasy, která značku definuje. Odell Beckham Jr. ji vyměnil za fotbalistu.

Noblesní Rolls-Royce Cullinan sbírá tituly jako nejdražší, nejluxusnější nebo nejhonosnější SUV světa. Snaží se být nejlepší ve všech ohledech, dokonce ani terénu se nezalekne takovým způsobem, jako mnoho jiných karikatur vozů sportovně užitkové kategorie. Kvůli všem superlativům, které jej obchází, budí pozornost zámožných klientů, některým ale nestačí ani ta nejvyšperkovanější verze sériového provedení.

Mezi takové zjevně patří i hráč amerického fotbalu jménem Odell Beckham Jr.. Excentrický člen týmu Cleveland Browns experimentuje s vlastní vizáží a originálně přetváří i své automobily. Poslední novinkou v jeho garáži je zářivě oranžový Cullinan. Pomerančové SUV budí rozpaky, ale svým způsobem se hodí k snědému řidiči s blonďatými kudrlinkami, tetováním a plnovousem.

Odell pestré zbarvení doplnil o zatmavená světla, neprůhledná okna a připlatil samozřejmě za pořádné ráfky Forgiato jinak vhodné na autobusu - tedy o průměru 26 palců. Správnou atmosféru uvnitř navozuje subwoofer uložený v boxu připomínající opět černou mřížku chladiče Cullinanu.

Nejzajímavější detail je ale ještě jinde. Sportovec si troufl sáhnout na posvátnou sošku Spirit of Ecstasy nad čelní maskou a jindy nedotknutelný symbol luxusu nahradil vlastní podobiznou fotbalisty v akci s číslem 13 na dresu. Náhrada je připevněna na originálním podstavci a před zloději zajíždí pod kapotu, stejně jako sériová verze okřídlené dámy.

I takové speciality mohou být provedeny firmou Dreamworks Motorsports v Severní Karolíně, která se Beckhamovou specialitou (mimochodem, tento muž nemá nic společného s Davidem Beckhamem, ale otevřeně jej obdivuje) pochlubila. Pro dotyčného jsou výdaje spojené s pořízením a úpravami vozu drobnými peněz - Beckham Jr. je jedním z nejproduktivnějších a nejoblíbenějších hráčů amerického fotbalu, jehož roční příjmy se v přepočtu pohybují ve stovkách milionů Kč.


Fotbalista si nechal na míru upravit nejdražší SUV, zjevně se za to nestydí - 1 - Rolls Royce Cullinan fotbalisty Odell Beckham Jr 01Fotbalista si nechal na míru upravit nejdražší SUV, zjevně se za to nestydí - 2 - Rolls Royce Cullinan fotbalisty Odell Beckham Jr 02Fotbalista si nechal na míru upravit nejdražší SUV, zjevně se za to nestydí - 3 - Rolls Royce Cullinan fotbalisty Odell Beckham Jr 03Fotbalista si nechal na míru upravit nejdražší SUV, zjevně se za to nestydí - 4 - Rolls Royce Cullinan fotbalisty Odell Beckham Jr 04Fotbalista si nechal na míru upravit nejdražší SUV, zjevně se za to nestydí - 5 - Rolls Royce Cullinan fotbalisty Odell Beckham Jr 05Fotbalista si nechal na míru upravit nejdražší SUV, zjevně se za to nestydí - 6 - Rolls Royce Cullinan fotbalisty Odell Beckham Jr 06Fotbalista si nechal na míru upravit nejdražší SUV, zjevně se za to nestydí - 7 - Rolls Royce Cullinan fotbalisty Odell Beckham Jr 07Fotbalista si nechal na míru upravit nejdražší SUV, zjevně se za to nestydí - 8 - Rolls Royce Cullinan fotbalisty Odell Beckham Jr 08Fotbalista si nechal na míru upravit nejdražší SUV, zjevně se za to nestydí - 9 - Rolls Royce Cullinan fotbalisty Odell Beckham Jr 09Fotbalista si nechal na míru upravit nejdražší SUV, zjevně se za to nestydí - 10 - Rolls Royce Cullinan fotbalisty Odell Beckham Jr 10Fotbalista si nechal na míru upravit nejdražší SUV, zjevně se za to nestydí - 11 - Rolls Royce Cullinan fotbalisty Odell Beckham Jr 11Fotbalista si nechal na míru upravit nejdražší SUV, zjevně se za to nestydí - 12 - Rolls Royce Cullinan fotbalisty Odell Beckham Jr 12Fotbalista si nechal na míru upravit nejdražší SUV, zjevně se za to nestydí - 13 - Rolls Royce Cullinan fotbalisty Odell Beckham Jr 13Fotbalista si nechal na míru upravit nejdražší SUV, zjevně se za to nestydí - 14 - Rolls Royce Cullinan fotbalisty Odell Beckham Jr 14Fotbalista si nechal na míru upravit nejdražší SUV, zjevně se za to nestydí - 15 - Rolls Royce Cullinan fotbalisty Odell Beckham Jr 15Fotbalista si nechal na míru upravit nejdražší SUV, zjevně se za to nestydí - 16 - Rolls Royce Cullinan fotbalisty Odell Beckham Jr 16Fotbalista si nechal na míru upravit nejdražší SUV, zjevně se za to nestydí - 17 - Rolls Royce Cullinan fotbalisty Odell Beckham Jr 17
Odell Beckham Jr. na domácí stadion amerického fotbalu od nynějška dojíždí tímto Rolls-Roycem

Zdroj: Dreamworks Motorsports, obj@Instagram

Mirek Mazal

Všechny články na Autoforum.cz jsou komentáře vyjadřující stanovisko redakce či autora. Vyjma článků označených jako inzerce není obsah sponzorován ani jinak obdobně ovlivněn třetími stranami.