Clarkson a spol. se připomněli pokaženými záběry z natáčení, žádné lepší hned tak mít nebudou

Populární trojice poněkud sešla z očí a v záloze toho moc nemá a mít nebude. Nesejít z mysli se pokouší uvolněním dříve neviděných záběrů z natáčení.
  1. Autoforum.cz
  2. Rubriky a sekce
  3. Zajímavosti

Clarkson a spol. se připomněli pokaženými záběry z natáčení, žádné lepší hned tak mít nebudou

24.8.2020 | Petr Prokopec

Clarkson a spol. se připomněli pokaženými záběry z natáčení, žádné lepší hned tak mít nebudou

/

Foto: Drive Tribe@Youtube

Populární trojice poněkud sešla z očí a v záloze toho moc nemá a mít nebude. Nesejít z mysli se pokouší uvolněním dříve neviděných záběrů z natáčení.

Slábne koronavirus? A je skutečně tak hrozivou infekcí, jak bylo naznačováno? To jsou otázky, na které odpovědi asi hned tak mít nebudeme. I proto světem dál zmítá chaos, který nám nedovoluje žít či cestovat stejným způsobem, jako loni touto dobou. S překážkami, které mnohdy ani nelze překonat, se musí smířit všichni, tedy i Jeremy Clarkson, Richard Hammond a James May. A to ve výsledku znamená, že další díly The Grand Tour hned tak neuvidíme.

Populární trojice spolu s producentem Andy Wilmanem přiznala, že natočený a sestříhaný je již speciál z Madagaskaru. Kdy ovšem bude mít premiéru, to záleží na Amazonu. Internetový gigant pak hodlal Clarksona a spol. vyslat do Ruska, ovšem to se psal březen - a do Evropy se právě začala vkrádat pandemie, o které jsme se zmiňovali výše. Výlet tedy skončil dříve, než začal. A dokud panují restrikce, pak se dle Maye štáb do práce reálně vrátit nemůže, ani by se pomalu neměl kam vydat, o ostatních omezeních nemluvě.

„Nemůžete natočit film, ve kterém budete dodržovat bezpečnou vzdálenost mezi jednotlivými lidmi, protože poté v podstatě natočíte show, ve které nikdo nebude,“ uvedl May. A rovnou dodal, že část kouzla pořadu spočívá v interakci s místními. I na to je třeba aktuálně zapomenout. Stejně jako na jeho vlastní show, ve které se věnoval Japonsku. Na zrušení těchto pořadů samozřejmě nedošlo, ovšem kdy znovu odstartují, je skutečně ve hvězdách.

Trojice se proto snaží udržet na očích a fanoušky zásobuje alespoň přes Youtube. Nejnovější video se vrací k předchozím sezónám The Grand Tour, neboť zahrnuje některé nepovedené, a tedy později vystřižené scény. Dočkáme se tak Hammonda, jak likviduje převodovku letitého Jaguaru za několik desítek milionů korun. Následně Clarksonovi kvůli náramkům na zápěstí „chcípne“ motor od podobně hodnotného Astonu Martin.

Většinu stopáže nicméně okupuje scéna se zamlženou krajinou, ve které se Hammond pokouší o jógu, a jíž uzavírá Clarkson zajímavou etudou na téma pohlavních orgánů. I tato pasáž nicméně fanouškům této trojice zjevně zlepšila den a jen dokázala, že popularita The Grand Tour a zejména protagonistů tohoto pořadu nikterak neklesla. Vlastně by nás tak ani nepřekvapilo, kdyby nadcházející speciál měl rekordní sledovanost.


Clarkson a spol. se připomněli pokaženými záběry z natáčení, žádné lepší hned tak mít nebudou - 1 - The Grand Tour 2020 pokazene zabery videoscreen 01Clarkson a spol. se připomněli pokaženými záběry z natáčení, žádné lepší hned tak mít nebudou - 2 - The Grand Tour 2020 pokazene zabery videoscreen 02Clarkson a spol. se připomněli pokaženými záběry z natáčení, žádné lepší hned tak mít nebudou - 3 - The Grand Tour 2020 pokazene zabery videoscreen 03Clarkson a spol. se připomněli pokaženými záběry z natáčení, žádné lepší hned tak mít nebudou - 4 - The Grand Tour 2020 pokazene zabery videoscreen 04
Populární trojice pustila do světa pár nepovedených záběrů z předchozích dílů The Grand Tour. Ty nové totiž hned tak nedorazí. Foto: Drive Tribe@Youtube

Zdroj: Drive Tribe@Youtube

Petr Prokopec

Živá témata na fóru

zobrazit vše

Autobazar

zobrazit vše