Sylvester Stallone prodává své luxusní SUV postavené na míru, moc si ho neužil

Slavný herec si nechal postavit auto přesně podle svých představ a nazval jej podle jedné ze svých nejslavnějších rolí. Jeho potřeby se ale zřejmě změnily, a tak jej po 1 600 km prodává.
  1. Autoforum.cz
  2. Rubriky a sekce
  3. Zajímavosti

Sylvester Stallone prodává své luxusní SUV postavené na míru, moc si ho neužil

11.8.2020 | Petr Prokopec

Sylvester Stallone prodává své luxusní SUV postavené na míru, moc si ho neužil

/

Foto: Becker Automotive Design

Slavný herec si nechal postavit auto přesně podle svých představ a nazval jej podle jedné ze svých nejslavnějších rolí. Jeho potřeby se ale zřejmě změnily, a tak jej po 1 600 km prodává.

S dlouhodobými projekty je často kříž. V průběhu času se totiž mění vaše potřeby, touhy i možnosti. Stát se tak snadno může, že to, nač jste se celou dobu těšili, náhle pomalu nenávidíte nebo jednoduše nepotřebujete. Přesně takový je i případ Cadillacu Escalade upraveného firmou Becker Automotive Design na verzi zvanou Balboa. Vůz si totiž ještě před příchodem koronaviru objednal Sylvester Stallone. Slavná filmová hvězda jej nicméně nyní prodává, a to dosti rychle po převzetí, navíc pod cenou.

Escalade Balboa byl oproti standardnímu americkému SUV prodloužen na neskutečných 20 stop, tedy více než šest metrů. Bez nadsázky tak jde o skutečný palác na kolech, k jehož vzhledu a výbavě Stallone přispěl osobními tipy. Vůz díky protažení bez problémů pobral do zadního prostoru dvě řady sedadel, přičemž ta třídílná usazená proti směru jízdy má sklopné podsedáky. Dvojici hlavních křesel pak lze sklopit do polohy lůžka, přičemž cestující mají k dispozici i výsuvné podložky.

Zejména ve druhé řadě se tedy budete cítit jako král, zvláště když sedadla mají zabudované vyhřívaní, chlazení i masážní strojek. Doplněny jsou pak výsuvnými stolky i všudypřítomnými držáky na nápoje. Nechybí pak dvojice obrazovek, kdy ta větší počítá s 43palcovou uhlopříčkou. A aby toho nebylo málo, lze zmínit i elektricky ovládané záclonky na oknech, díky nimž lze vytvořit uvnitř naprosté soukromí. LEDkové lampičky se pak starají o osvětlení.

Stallone si vůz převzal v červenci letošního roku a od té doby s ním najel (jistě neřídil) pouhý 1 000 mil neboli 1 600 kilometrů. Za upravené SUV pak měl zaplatit nemalých 408 tisíc dolarů (cca 9,11 mil. Kč), ovšem do prodeje jde Escalade Balboa za 350 tisíc USD (7,82 mil. Kč). To je sice na jedné straně suma opravdu vysoká, ovšem na stranu druhou lákavá. SUV má totiž za sebou jen několikatýdenní službu, přičemž Stallone v něm jen neseděl, ale také jej spolunavrhl.

„Objednal jsem si Becker ESV ze specifických důvodů, ovšem mé požadavky se nedávno změnily a já už tento překrásný vůz nepotřebuji,“ uvedl herec v oficiálním prohlášení. A rovnou dodal, že „palubní elektronika a kvalita jízdy jsou bezkonkurenční“. Nový vlastník se tedy skutečně má nač těšit, zvláště pokud půjde o Stalloneho fanouška. Zda ovšem herec bude i u předání, není s ohledem na současnou situaci ve Státech jasné.


Sylvester Stallone prodává své luxusní SUV postavené na míru, moc si ho neužil - 1 - Cadillac Escalade 2020 Sylvester Stallone na prodej 01Sylvester Stallone prodává své luxusní SUV postavené na míru, moc si ho neužil - 2 - Cadillac Escalade 2020 Sylvester Stallone na prodej 02
Sylvester Stallone prodává svůj upravený Cadillac Escalade Balboa, sic. Foto: Becker Automotive Design

Sylvester Stallone prodává své luxusní SUV postavené na míru, moc si ho neužil - 3 - Cadillac Escalade 2020 Sylvester Stallone na prodej 03Sylvester Stallone prodává své luxusní SUV postavené na míru, moc si ho neužil - 4 - Cadillac Escalade 2020 Sylvester Stallone na prodej 04Sylvester Stallone prodává své luxusní SUV postavené na míru, moc si ho neužil - 5 - Cadillac Escalade 2020 Sylvester Stallone na prodej 05Sylvester Stallone prodává své luxusní SUV postavené na míru, moc si ho neužil - 6 - Cadillac Escalade 2020 Sylvester Stallone na prodej 06Sylvester Stallone prodává své luxusní SUV postavené na míru, moc si ho neužil - 7 - Cadillac Escalade 2020 Sylvester Stallone na prodej 07Sylvester Stallone prodává své luxusní SUV postavené na míru, moc si ho neužil - 8 - Cadillac Escalade 2020 Sylvester Stallone na prodej 08Sylvester Stallone prodává své luxusní SUV postavené na míru, moc si ho neužil - 9 - Cadillac Escalade 2020 Sylvester Stallone na prodej 09Sylvester Stallone prodává své luxusní SUV postavené na míru, moc si ho neužil - 10 - Cadillac Escalade 2020 Sylvester Stallone na prodej 10Sylvester Stallone prodává své luxusní SUV postavené na míru, moc si ho neužil - 11 - Cadillac Escalade 2020 Sylvester Stallone na prodej 11Sylvester Stallone prodává své luxusní SUV postavené na míru, moc si ho neužil - 12 - Cadillac Escalade 2020 Sylvester Stallone na prodej 12
Firma Becker tento vůz prodloužila a zároveň proměnila v luxusní pojízdný palác na kolech. Foto: Becker Automotive Design

Zdroj: TMZ

Petr Prokopec

Všechny články na Autoforum.cz jsou komentáře vyjadřující stanovisko redakce či autora. Vyjma článků označených jako inzerce není obsah sponzorován ani jinak obdobně ovlivněn třetími stranami.

Živá témata na fóru

zobrazit vše