Tom Hanks bude opravdu jezdit Maluchem. Je hotový a míří k němu

Slavnému herci se tak trochu vymstily někdejší žertíky při natáčení v Maďarsku. I když někteří nevěřili, že se k němu darované auto dostane, teď se to děje.
  1. Autoforum.cz
  2. Rubriky a sekce
  3. Zajímavosti

Tom Hanks bude opravdu jezdit Maluchem. Je hotový a míří k němu

27.11.2017 | Mirek Mazal | 8 příspěvků

Tom Hanks bude opravdu jezdit Maluchem. Je hotový a míří k němu

/

Foto: Archiv Autoforum.cz

Slavnému herci se tak trochu vymstily někdejší žertíky při natáčení v Maďarsku. I když někteří nevěřili, že se k němu darované auto dostane, teď se to děje.

Lidé by si měli dávat pozor na to, co vyvěšují na sociálních sítích, chce se zopakovat. Tím spíše, jsou-li slavní a tedy sledovaní, neboť jakýkoli zaznamenaný čin se jim může vrátit jako bumerang. Teď o tom bude moci vyprávět v Americe i Tom Hanks, jeden z nejslavnějších a nejlépe placených herců vůbec, až bude mezi podobně dobře situovanými lidmi korzovat ve Fiatu 126p alias Maluchu, jednom z nejprimitivnějších a nejlevnějších aut zemí někdejšího východního bloku.

Dobře, trochu žertujeme, ale už ze slušnosti s ním aspoň jednou bude muset vyjet, protože jedno takové auto opravdu dostane. Možná si ještě vzpomenete, že se loni při natáčení v Budapešti nechal vedle těchto aut fotit, jistě jen pobaven jejich velikostí. Polští příznivci Maluchů to ale vzali vážně a pod vedením jedné dámy se mu takové auto rozhodli darovat. Tak pro něj vybrali hezký kousek a nechali jej řádně vyšperkovat.

Už to bylo překvapivě daleké dotažení původního záměru, o kterém jsme se zmiňovali letos v létě, tehdy jsme ale pořád nebyli zcela přesvědčeni, že Maluch opravdu doputuje do svého cíle a Tom Hanks jej přijme za svůj vůz. Teď už je jasné, že se obojí stalo - autoři celé této ztřeštěné idey zpravili svět o tom, že Fiat 126p připravený pro Toma Hankse je nejen definitivně dokončený, ale už i na cestě ke svému novému majiteli.

Na začátku minulého týdne auto nejprve putovalo do Varšavy, odkud bylo na jeho konci odesláno přímo Hanksovi. Americký herec se prý již na tento dar těší, ale ještě si na něj bude muset chvíli počkat - do USA to z Polska není zrovna za rohem. Pak se ale malý bílý Fiat se světle zeleným interiérem stane milou ozdobou kalifornských silnic a v USA jej bude možné i legálně přihlásit a provozovat, neboť je starší než 25 let.

Připomeňme, že automobil z roku 1975 prošel kompletní rekonstrukcí interiéru včetně exteriéru a podle jejích autorů se stal Fiatem 126p s nejkrásnější a nejluxusnější kabinou ze všech. Za celou akcí stojí Monika Jaškolska, která pro nápad nadchla několik dalších lidí - samotný vůz tak daroval polský závodní jezdec Rafal Sonik a renovaci provedla firma BB Oldtimer Garage ve spolupráci s Carlex Design zcela zdarma. A humbuk kolem posloužil i charitativním účelům. Už pro tohle je třeba všechny zainteresované obdivovat - Moniku J., že se nenechala odradit, ostatní, že ji v tom dokonce začali podporovat a Toma Hankse, že pro takovou „blbost” zahořel nadšením a nad autem, které zcela jistě nepotřebuje, neohrnul nos...


Tom Hanks bude opravdu jezdit Maluchem. Je hotový a míří k němu - 1 - FIat 125p Tom Hanks nove 01Tom Hanks bude opravdu jezdit Maluchem. Je hotový a míří k němu - 2 - FIat 125p Tom Hanks nove 02Tom Hanks bude opravdu jezdit Maluchem. Je hotový a míří k němu - 3 - FIat 125p Tom Hanks nove 03Tom Hanks bude opravdu jezdit Maluchem. Je hotový a míří k němu - 4 - FIat 125p Tom Hanks nove 04Tom Hanks bude opravdu jezdit Maluchem. Je hotový a míří k němu - 5 - FIat 125p Tom Hanks nove 05Tom Hanks bude opravdu jezdit Maluchem. Je hotový a míří k němu - 6 - FIat 125p Tom Hanks nove 06Tom Hanks bude opravdu jezdit Maluchem. Je hotový a míří k němu - 7 - FIat 125p Tom Hanks nove 07Tom Hanks bude opravdu jezdit Maluchem. Je hotový a míří k němu - 8 - FIat 125p Tom Hanks nove 08Tom Hanks bude opravdu jezdit Maluchem. Je hotový a míří k němu - 9 - FIat 125p Tom Hanks nove 09Tom Hanks bude opravdu jezdit Maluchem. Je hotový a míří k němu - 10 - FIat 125p Tom Hanks nove 10Tom Hanks bude opravdu jezdit Maluchem. Je hotový a míří k němu - 11 - FIat 125p Tom Hanks nove 11Tom Hanks bude opravdu jezdit Maluchem. Je hotový a míří k němu - 12 - FIat 125p Tom Hanks nove 12Tom Hanks bude opravdu jezdit Maluchem. Je hotový a míří k němu - 13 - FIat 125p Tom Hanks nove 13
Vlastnictví tohoto auta už se teď Tom Hanks opravdu nevyhne...

Mirek Mazal

Diskuze 8 příspěvků

Živá témata na fóru

zobrazit vše