Top Gear má novou šéfku. Evans k ní míří „na kobereček“ s nedobrými vyhlídkami

Britský moderátor není proti srsti jen divákům, ale i svým spolupracovníkům. Podle nové šéfka zábavních pořadů se prý má stáhnout do pozadí, nebo odejít.
  1. Autoforum.cz
  2. Rubriky a sekce
  3. Zajímavosti

Top Gear má novou šéfku. Evans k ní míří „na kobereček“ s nedobrými vyhlídkami

3.7.2016 | Petr Prokopec | 3 příspěvky

Top Gear má novou šéfku. Evans k ní míří „na kobereček“ s nedobrými vyhlídkami

/

Foto: Archiv Autoforum.cz

Britský moderátor není proti srsti jen divákům, ale i svým spolupracovníkům. Podle nové šéfka zábavních pořadů se prý má stáhnout do pozadí, nebo odejít.

I když bychom řekli, že o mnoho lepší výsledek nebylo možné očekávat, návrat Top Gearu na televizní obrazovky přesto nedopadl tak, jak televizní stanice BBC doufala. Sledovanost byla velmi nízká a rekordy přepsala pouze tím způsobem, že klesla nejníže v historii pořadu. K tomu můžeme přihodit ještě negativní kritiku, která se točí zejména okolo Chrise Evanse, a rázem tu máme situaci, která BBC nemůže nechat chladnou.

Televizní stanice proto před deseti dny jmenovala novou kreativní ředitelkou zábavních pořadů Kate Phillips, která by měla z chystané 24. sezóny udělat znovu hit. A její kroky musí pochopitelně začínat u Chrise Evanse, dnešní hlavní tváře pořadu. S tím se má pustit už tento měsíc do „krizových rozhovorů” - prý mu bude položen nůž na krk a buď se vzpamatuje, nebo půjde.

Tyto informace pochází od bulvárního The Sun, a tak je opět berme s rezervou, s ohledem na vývoj událostí ale ne nutně příliš velkou. Phillips prý požaduje, aby se kontrolou posedlý Evans stáhl více do pozadí a umožnil tak ostatním, aby přispěli svými nápady. Pokud tak neučiní, má vyhazov na dosah - show by pak stavěla zejména okolo Matta LeBlanca, s nímž by zůstali i Rory Reid, Chris Harris, Sabine Schmitz a Eddie Jordan. Také ti mají být Evansovým chováním otráveni.

Nakolik jde o bulvární zkazky a nakolik o realitu, to aktuálně není jisté. Nicméně dané zprávy neslyšíme poprvé. LeBlanc měl navíc nedávno dát najevo, že pro příští sezónu se producenti mají rozhodnout, zda chtějí jeho nebo Evanse. Tyto zprávy podobný vývoj nerozporují a je třeba říci, že vyjednávací pozice LeBlance se s ohledem na jeho obecně lepší přijetí zdá být pevnější.

O tom ostatně svědčí i fakt, že ačkoliv jeho kontrakt již vypršel, Kate Phillips by s LeBlancem chtěla uzavřít další, tentokrát dvouletou smlouvu. Evans pak sice měl původně tříletou, k jejímu naplnění ale nakonec nemusí dojít. Další vývoj tedy bude zajímavý a dozvíme se jej již velmi brzy. Podle původního plánu totiž BBC chtělo odstartovat natáčení nové sezóny v září a tehdy bude muset být jisté, kdo zůstane u válu a kdo půjde z kola ven...


Top Gear má novou šéfku. Evans k ní míří „na kobereček“ s nedobrými vyhlídkami - 1 - Top Gear sedmicka 01
Sedmičlenná (včetně Stiga) sestava nového Top Gearu je zjevně minulostí

Top Gear má novou šéfku. Evans k ní míří „na kobereček“ s nedobrými vyhlídkami - 2 - Top Gear S23E05 01Top Gear má novou šéfku. Evans k ní míří „na kobereček“ s nedobrými vyhlídkami - 3 - Top Gear S23E05 02Top Gear má novou šéfku. Evans k ní míří „na kobereček“ s nedobrými vyhlídkami - 4 - Top Gear S23E05 03Top Gear má novou šéfku. Evans k ní míří „na kobereček“ s nedobrými vyhlídkami - 5 - Top Gear S23E05 04Top Gear má novou šéfku. Evans k ní míří „na kobereček“ s nedobrými vyhlídkami - 6 - Top Gear S23E05 05Top Gear má novou šéfku. Evans k ní míří „na kobereček“ s nedobrými vyhlídkami - 7 - Top Gear S23E05 06Top Gear má novou šéfku. Evans k ní míří „na kobereček“ s nedobrými vyhlídkami - 8 - Top Gear S23E05 07Top Gear má novou šéfku. Evans k ní míří „na kobereček“ s nedobrými vyhlídkami - 9 - Top Gear S23E05 08Top Gear má novou šéfku. Evans k ní míří „na kobereček“ s nedobrými vyhlídkami - 10 - Top Gear S23E05 09Top Gear má novou šéfku. Evans k ní míří „na kobereček“ s nedobrými vyhlídkami - 11 - Top Gear S23E05 10Top Gear má novou šéfku. Evans k ní míří „na kobereček“ s nedobrými vyhlídkami - 12 - Top Gear S23E05 11Top Gear má novou šéfku. Evans k ní míří „na kobereček“ s nedobrými vyhlídkami - 13 - Top Gear S23E05 12Top Gear má novou šéfku. Evans k ní míří „na kobereček“ s nedobrými vyhlídkami - 14 - Top Gear S23E05 13Top Gear má novou šéfku. Evans k ní míří „na kobereček“ s nedobrými vyhlídkami - 15 - Top Gear S23E05 14
Top Gear má novou šéfku. Evans k ní míří „na kobereček“ s nedobrými vyhlídkami - 16 - Top Gear S23E05 15Top Gear má novou šéfku. Evans k ní míří „na kobereček“ s nedobrými vyhlídkami - 17 - Top Gear S23E05 16Top Gear má novou šéfku. Evans k ní míří „na kobereček“ s nedobrými vyhlídkami - 18 - Top Gear S23E05 17
BBC se přitom prý bude muset rozhodnout mezi Chrisem Evansem a Mattem LeBlancem, se kterým by se případně vrátil i zbytek moderátorů

Zdroj: The Sun

Petr Prokopec

Diskuze 3 příspěvky

Živá témata na fóru

zobrazit vše

Autobazar

zobrazit vše