V Praze je na prodej třetí vyrobené Bugatti Chiron. Vážně existuje, můžete ho mít hned

Pokud si Chiron objednáte přímo z továrny, vyjde na vás řada zhruba za dva tři roky podle toho, kdo jej bude chtít dále. Alternativa ale existuje.
  1. Autoforum.cz
  2. Rubriky a sekce
  3. Zajímavosti

V Praze je na prodej třetí vyrobené Bugatti Chiron. Vážně existuje, můžete ho mít hned

29.9.2017 | Petr Prokopec | 15 příspěvků

V Praze je na prodej třetí vyrobené Bugatti Chiron. Vážně existuje, můžete ho mít hned

/

Pokud si Chiron objednáte přímo z továrny, vyjde na vás řada zhruba za dva tři roky podle toho, kdo jej bude chtít dále. Alternativa ale existuje.

Není žádným tajemstvím, že o nové Bugatti Chiron je daleko větší zájem než o předchozí Veyron. Automobilka má již potvrzené objednávky na více než polovinu plánované produkce, řadu aut ostatně již i dodala. Jelikož ale výroba neprobíhá v řádu sekund a Bugatti se k zákazníkům chová tak, jak se k nim chová, ani dřívější objednávka neznamená, že auto budete mít hned. A pokud zálohu složíte dnes, vyjde na vás řada až někdy v roce 2019, možná v roce 2020 - podle toho, kdo další projeví zájem. To ovšem neznamená, že byste se majitelem hypersportu z Molsheimu nemohli stát ihned.

Během našeho toulání po serveru Mobile.de jsme totiž narazili na inzerát, jenž slibuje okamžité dodání nového Bugatti Chiron. A co více, prodejce má být v Praze. To již byly nadmíru podezřelé indicie, díky nimž jsme začali pochybovat, zda jde o realitu či výmysl. Jak jsme totiž zmínili výše, výroba vozu není jednoduchou záležitostí, a proto se automobilka rozhodla, že jako první přijdou na řadu majitelé předchozího Veyronu.

Tento vůz si ovšem zakoupilo jen velmi málo Čechů či Slováků a dost pochybujeme, že by některý z nich koupil nový Chiron jen proto, aby jej záhy s nějakým tím výdělkem prodal. Z jeho konání by totiž zcela jistě nemělo radost samotné Bugatti, které by jej s další objednávkou dozajista posunulo na konec čekací listiny. Na druhou stranu, na rozdíl od takového Ferrari by jej ovšem nevyřadilo ze seznamu zákazníků zcela.

Každopádně, situace je taková, že o podvod nejde. Vše jsme ověřili u prodávajícího a zjistili, že nabídka je skutečná. Jde dokonce o třetí vyrobený Chiron a jeho stávající majitel není z ČR - je z Německa a přeje si zůstat v anonymitě. Zvolil jen minimum příplatkových prvků a pouze jednobarevný lak ze standardní nabídky, což je jeden z důvodů, proč vůz získal tak brzo.

Pokud jste tedy spokojeni s modrou karoserií, s níž je spojen hnědou kůží čalouněný interiér a stříbrná kola, stačí sáhnout do kapsy pro 3 485 000 Eur (cca 90,8 mil. Kč) a vůz by měl být váš. Chcete-li více, zkuste tentýž kontakt - majitel má prý na prodej ještě jeden kus, ovšem více „vypiplaný“. Kdo to tak může být...


V Praze je na prodej třetí vyrobené Bugatti Chiron. Vážně existuje, můžete ho mít hned - 1 - Bugatti Chiron Mobile.de 2017
Toto Bugatti Chiron je okamžitě k mání, další snímky k dispozici nejsou - z přesné specifikace by bylo možné majitele identifikovat...

V Praze je na prodej třetí vyrobené Bugatti Chiron. Vážně existuje, můžete ho mít hned - 2 - Bugatti Chiron prvni vyrobene 01V Praze je na prodej třetí vyrobené Bugatti Chiron. Vážně existuje, můžete ho mít hned - 3 - Bugatti Chiron prvni vyrobene 02V Praze je na prodej třetí vyrobené Bugatti Chiron. Vážně existuje, můžete ho mít hned - 4 - Bugatti Chiron prvni vyrobene 03V Praze je na prodej třetí vyrobené Bugatti Chiron. Vážně existuje, můžete ho mít hned - 5 - Bugatti Chiron prvni vyrobene 04V Praze je na prodej třetí vyrobené Bugatti Chiron. Vážně existuje, můžete ho mít hned - 6 - Bugatti Chiron prvni vyrobene 05V Praze je na prodej třetí vyrobené Bugatti Chiron. Vážně existuje, můžete ho mít hned - 7 - Bugatti Chiron prvni vyrobene 06V Praze je na prodej třetí vyrobené Bugatti Chiron. Vážně existuje, můžete ho mít hned - 8 - Bugatti Chiron prvni vyrobene 07V Praze je na prodej třetí vyrobené Bugatti Chiron. Vážně existuje, můžete ho mít hned - 9 - Bugatti Chiron prvni vyrobene 08V Praze je na prodej třetí vyrobené Bugatti Chiron. Vážně existuje, můžete ho mít hned - 10 - Bugatti Chiron prvni vyrobene 09V Praze je na prodej třetí vyrobené Bugatti Chiron. Vážně existuje, můžete ho mít hned - 11 - Bugatti Chiron prvni vyrobene 10V Praze je na prodej třetí vyrobené Bugatti Chiron. Vážně existuje, můžete ho mít hned - 12 - Bugatti Chiron prvni vyrobene 11V Praze je na prodej třetí vyrobené Bugatti Chiron. Vážně existuje, můžete ho mít hned - 13 - Bugatti Chiron prvni vyrobene 12
Má přitom jít o třetí vyrobený Chiron vůbec. Žádný z těch na fotografiích to asi nebude, ale ten modrý není daleko...

Zdroj: Mobile.de

Petr Prokopec

Diskuze 15 příspěvků

Živá témata na fóru

zobrazit vše

Autobazar

zobrazit vše