V Praze je na prodej třetí vyrobené Bugatti Chiron. Vážně existuje, můžete ho mít hned

Pokud si Chiron objednáte přímo z továrny, vyjde na vás řada zhruba za dva tři roky podle toho, kdo jej bude chtít dále. Alternativa ale existuje.
  1. Autoforum.cz
  2. Rubriky a sekce
  3. Zajímavosti

V Praze je na prodej třetí vyrobené Bugatti Chiron. Vážně existuje, můžete ho mít hned

29.9.2017 | Petr Prokopec | Přidat příspěvek

V Praze je na prodej třetí vyrobené Bugatti Chiron. Vážně existuje, můžete ho mít hned

/

Foto: Archiv Autoforum.cz

Pokud si Chiron objednáte přímo z továrny, vyjde na vás řada zhruba za dva tři roky podle toho, kdo jej bude chtít dále. Alternativa ale existuje.

Není žádným tajemstvím, že o nové Bugatti Chiron je daleko větší zájem než o předchozí Veyron. Automobilka má již potvrzené objednávky na více než polovinu plánované produkce, řadu aut ostatně již i dodala. Jelikož ale výroba neprobíhá v řádu sekund a Bugatti se k zákazníkům chová tak, jak se k nim chová, ani dřívější objednávka neznamená, že auto budete mít hned. A pokud zálohu složíte dnes, vyjde na vás řada až někdy v roce 2019, možná v roce 2020 - podle toho, kdo další projeví zájem. To ovšem neznamená, že byste se majitelem hypersportu z Molsheimu nemohli stát ihned.

Během našeho toulání po serveru Mobile.de jsme totiž narazili na inzerát, jenž slibuje okamžité dodání nového Bugatti Chiron. A co více, prodejce má být v Praze. To již byly nadmíru podezřelé indicie, díky nimž jsme začali pochybovat, zda jde o realitu či výmysl. Jak jsme totiž zmínili výše, výroba vozu není jednoduchou záležitostí, a proto se automobilka rozhodla, že jako první přijdou na řadu majitelé předchozího Veyronu.

Tento vůz si ovšem zakoupilo jen velmi málo Čechů či Slováků a dost pochybujeme, že by některý z nich koupil nový Chiron jen proto, aby jej záhy s nějakým tím výdělkem prodal. Z jeho konání by totiž zcela jistě nemělo radost samotné Bugatti, které by jej s další objednávkou dozajista posunulo na konec čekací listiny. Na druhou stranu, na rozdíl od takového Ferrari by jej ovšem nevyřadilo ze seznamu zákazníků zcela.

Každopádně, situace je taková, že o podvod nejde. Vše jsme ověřili u prodávajícího a zjistili, že nabídka je skutečná. Jde dokonce o třetí vyrobený Chiron a jeho stávající majitel není z ČR - je z Německa a přeje si zůstat v anonymitě. Zvolil jen minimum příplatkových prvků a pouze jednobarevný lak ze standardní nabídky, což je jeden z důvodů, proč vůz získal tak brzo.

Pokud jste tedy spokojeni s modrou karoserií, s níž je spojen hnědou kůží čalouněný interiér a stříbrná kola, stačí sáhnout do kapsy pro 3 485 000 Eur (cca 90,8 mil. Kč) a vůz by měl být váš. Chcete-li více, zkuste tentýž kontakt - majitel má prý na prodej ještě jeden kus, ovšem více „vypiplaný“. Kdo to tak může být...


V Praze je na prodej třetí vyrobené Bugatti Chiron. Vážně existuje, můžete ho mít hned - 1 - Bugatti Chiron Mobile.de 2017
Toto Bugatti Chiron je okamžitě k mání, další snímky k dispozici nejsou - z přesné specifikace by bylo možné majitele identifikovat...

V Praze je na prodej třetí vyrobené Bugatti Chiron. Vážně existuje, můžete ho mít hned - 2 - Bugatti Chiron prvni vyrobene 01V Praze je na prodej třetí vyrobené Bugatti Chiron. Vážně existuje, můžete ho mít hned - 3 - Bugatti Chiron prvni vyrobene 02V Praze je na prodej třetí vyrobené Bugatti Chiron. Vážně existuje, můžete ho mít hned - 4 - Bugatti Chiron prvni vyrobene 03V Praze je na prodej třetí vyrobené Bugatti Chiron. Vážně existuje, můžete ho mít hned - 5 - Bugatti Chiron prvni vyrobene 04V Praze je na prodej třetí vyrobené Bugatti Chiron. Vážně existuje, můžete ho mít hned - 6 - Bugatti Chiron prvni vyrobene 05V Praze je na prodej třetí vyrobené Bugatti Chiron. Vážně existuje, můžete ho mít hned - 7 - Bugatti Chiron prvni vyrobene 06V Praze je na prodej třetí vyrobené Bugatti Chiron. Vážně existuje, můžete ho mít hned - 8 - Bugatti Chiron prvni vyrobene 07V Praze je na prodej třetí vyrobené Bugatti Chiron. Vážně existuje, můžete ho mít hned - 9 - Bugatti Chiron prvni vyrobene 08V Praze je na prodej třetí vyrobené Bugatti Chiron. Vážně existuje, můžete ho mít hned - 10 - Bugatti Chiron prvni vyrobene 09V Praze je na prodej třetí vyrobené Bugatti Chiron. Vážně existuje, můžete ho mít hned - 11 - Bugatti Chiron prvni vyrobene 10V Praze je na prodej třetí vyrobené Bugatti Chiron. Vážně existuje, můžete ho mít hned - 12 - Bugatti Chiron prvni vyrobene 11V Praze je na prodej třetí vyrobené Bugatti Chiron. Vážně existuje, můžete ho mít hned - 13 - Bugatti Chiron prvni vyrobene 12
Má přitom jít o třetí vyrobený Chiron vůbec. Žádný z těch na fotografiích to asi nebude, ale ten modrý není daleko...

Zdroj: Mobile.de

Petr Prokopec

Diskuze Přidat příspěvek

Všechny články na Autoforum.cz jsou komentáře vyjadřující stanovisko redakce či autora. Vyjma článků označených jako inzerce není obsah sponzorován ani jinak obdobně ovlivněn třetími stranami.

Živá témata na fóru

zobrazit vše