Hammonda i s rodinou o dovolené podivně oloupili ve spánku. Jeho žena tuší, jak

Populární moderátor přišel v Saint Tropez o peníze, jeho dcera o hodinky. Populární letovisko je s neobvyklým typem krádeží spojené již pár let.
  1. Autoforum.cz
  2. Rubriky a sekce
  3. Zajímavosti

Hammonda i s rodinou o dovolené podivně oloupili ve spánku. Jeho žena tuší, jak

3.9.2018 | Petr Prokopec

Populární moderátor přišel v Saint Tropez o peníze, jeho dcera o hodinky. Populární letovisko je s neobvyklým typem krádeží spojené již pár let.

Letní prázdniny jsou u konce, pro většinu lidí tak skončila doba dovolených. Mezi těmi, kdo si v uplynulých týdnech užívali lenošení, patřili i Jeremy Clarkson či Richard Hammond. Je ovšem docela možné, že se oba návratu do práce nemohli dočkat. Ani pro jednoho totiž letní dovolená nebyla zrovna procházka růžovým sadem, neboť Jezza si na Srí Lance užil tropických bouří a lijáků, zatímco Hamster měl v Saint Tropez co do činění se zloději.

Jak momentálně vyšlo najevo, Richard spolu se svou manželkou Mindy a dcerou Willow zamířili na prázdniny na jih Francie, kde společně s dalšími rodinami měli pronajatou luxusní vilu. Když se ovšem jednoho rána probudili, zjistili, že chybí hodinky, které si Willow večer předtím odložila na nočním stolku. Po chvíli marného hledání si rodina řekla, že se někde objeví, načež Mindy i s dcerou a ostatními rodinami zamířily na pláž.

Právě v ten moment Richard zatelefonoval manželce s dotazem, zda se všechny podívali do svých kabelek. Ty následně zjistily, že zmizela veškerá hotovost. „Když jsem se začala vracet v myšlenkách, první, co jsem si uvědomila, bylo, že dveře naší ložnice, stejně jako všech ostatních, byly otevřené. A to bylo podivné,“ uvedla Mindy po návratu do Velké Británie. A naznačila, že do Saint Tropez se zřejmě vrátil gang „zlodějů-plynařů“.

„Jsem přesvědčena, že jsme museli být omámeni nebo tak něco, protože zloději byli ve všech ložnicích - šli tam, kam chtěli, byli v každém pokoji, otevírali a zavírali šuplíky, prohledávali tašky a tak podobně. Abyste něco takového mohli podniknout, musíte si být zatraceně jisti, že se lidé neprobudí. To ráno jsem přitom spala do osmi hodin. Neprobudilo mě ani Richardovo chrápání. Nikdo se neprobudil,“ dodala Hammondova žena.

Mindy zároveň uvedla, že během osudné noci se probudila a slyšela dole podivné zvuky. Když však sešla po schodech, jen uslyšela mužský hlas z obývacího pokoje, tak si pomyslela, že je ještě někdo vzhůru a tak si šla zase lehnout. „Ve skutečnosti to ale byli lupiči. Z toho mi ještě teď stydne krev v žilách. Mohla jsem jednoduše vejít dovnitř, což by vedlo k pěkně nepříjemné situaci.“

Experti oslovení britským Telegraphem ale naznačují, že na tušení Hammondovy ženy něco nesedí. Zloději prý zcela jistě nepoužili chloroform či éter, neboť ten by způsobil u hostů kašlání. Plyny jako oxidy dusíku by pro změnu vyžadovaly vysokou koncentraci, aby došlo k vyřazení tolika lidí na dostatečně dlouhou dobu. Zloději proto dle nich spíše jen měli být extrémně tiší. Otázkou však je, proč všichni hosté tak „odpadli“ - dřívější případy pro změnu dávají Hammondově ženě zapravdu.

Francouzská riviéra se totiž už dříve stala terčem zlodějů užívajících plyn, ostatně třeba fotbalista Patrick Vieira byl takto oloupen v Cannes v roce 2006. Ve ventilaci jeho pokoje následně byly objeveny zbytkové stopy omamného plynu. Také mistr světa F1 Jenson Button uvedl, že jej zloději nadopovali sedativy, když si v roce 2010 vyhlédli vilu v Saint Tropez, kterou si pronajal.

Je tak vskutku otázkou, co přesně se před pár týdny na jihu Francie stalo. Jisté je pouze tolik, že ještě téže noci byla vyloupena i vila v sousedství. Policie přitom měla oba lupiče zatknout během 48 hodin, neboť byli zachyceni průmyslovou kamerou. Jak přitom Mindy uvedla, jeden z nich prý vypadal jako Richard. Zda ale byl i „u sebe v pokoji“, nebylo potvrzeno.


Hammonda i s rodinou o dovolené podivně oloupili ve spánku. Jeho žena tuší, jak - 1 - Richard Hammond a rodina 01Hammonda i s rodinou o dovolené podivně oloupili ve spánku. Jeho žena tuší, jak - 2 - Richard Hammond a rodina 02Hammonda i s rodinou o dovolené podivně oloupili ve spánku. Jeho žena tuší, jak - 3 - Richard Hammond a rodina 03
Richard Hammond a jeho rodina nemají na letošní dovolenou v Saint Tropéz zrovna příjemné vzpomínky

Zdroj: The Telegraph

Petr Prokopec

Živá témata na fóru

zobrazit vše

Autobazar

zobrazit vše

zobrazit vše

Reklama