Cadillac ATS-V se prohnal po Circuit of the Americas, pilot jej nešetřil (video)

Cadillac ATS-V není novinkou, ale videa, kdy mu je naloženo, zas tak běžná nejsou. Tohle pochází z jednoho z nejmladších okruhů na světě.
 1. Autoforum.cz
 2. Rubriky a sekce
 3. Bleskovky

Cadillac ATS-V se prohnal po Circuit of the Americas, pilot jej nešetřil (video)

26.3.2015 | Marek Bednář | Přidat příspěvek

Cadillac ATS-V se prohnal po Circuit of the Americas, pilot jej nešetřil (video)

/

Foto: Archiv Autoforum.cz

Cadillac ATS-V není novinkou, ale videa, kdy mu je naloženo, zas tak běžná nejsou. Tohle pochází z jednoho z nejmladších okruhů na světě.

Texaský okruh Circuit of the Americas, také známý jako COTA, je okruh ve srovnání s jinými stále relativně čerstvě otevřený, první závodní auta se na něm projela v sezóně roku 2012. Také vznikl „na zelené louce”, ale je velmi promyšlený a dost náročný. A je také velmi oblíbený, čehož využil i Cadillac pro další prezentaci ostrého ATS-V.

Nečekejte velkou reklamu ani obří fotosadu, stroj, který je silnější, než značka původně uváděla, v podstatě vůbec nevidíme. Nové video je onboardem z tohoto stroje, natočeným pomocí Performance Data Recorderu, nástroje, který se poprvé objevil v Chevroletu Corvette C7 Stingray. Video to není nové, visí na YouTube skoro tři týdny, ale zajímavé je dostatečně.

Kromě jízdního videa, které je samo o sobě dost zajímavé a ukazuje průjezd kompletně celým „Okruhem Amerik”, slyšíme také relativně zapálený komentář. Dodává na informační hodnotě, ale může působit trochu úsměvně. Přesto však video stojí za shlédnutí, ATS-V v plném kalupu je zatím stále dost vzácný úkaz, protože tento stroj ještě není v prodeji.

Připomeňme, že Cadillac ATS-V konkuruje svými verzemi sedan a kupé BMW M3 a M4. Na zadní kola posílá 470 koní z dvakrát přeplňovaného 3,6litrového vidlicového šestiválce, a to přes šestistupňový manuál nebo osmistupňový automat. A právě manuální převodovkou byl s největší pravděpodobností vybaven stroj, který se po COTA prohnal.


Cadillac ATS-V se prohnal po Circuit of the Americas, pilot jej nešetřil (video) - 1 - 2016 cadillac ats-v cota onboard 01
Testovací jezdec Cadillac ATS-V na COTA nešetří

Cadillac ATS-V se prohnal po Circuit of the Americas, pilot jej nešetřil (video) - 2 - 2016 cadillac ats-v coupe 01Cadillac ATS-V se prohnal po Circuit of the Americas, pilot jej nešetřil (video) - 3 - 2016 cadillac ats-v coupe 02Cadillac ATS-V se prohnal po Circuit of the Americas, pilot jej nešetřil (video) - 4 - 2016 cadillac ats-v coupe 03Cadillac ATS-V se prohnal po Circuit of the Americas, pilot jej nešetřil (video) - 5 - 2016 cadillac ats-v coupe 04Cadillac ATS-V se prohnal po Circuit of the Americas, pilot jej nešetřil (video) - 6 - 2016 cadillac ats-v coupe 05Cadillac ATS-V se prohnal po Circuit of the Americas, pilot jej nešetřil (video) - 7 - 2016 cadillac ats-v coupe 05aCadillac ATS-V se prohnal po Circuit of the Americas, pilot jej nešetřil (video) - 8 - 2016 cadillac ats-v coupe 06Cadillac ATS-V se prohnal po Circuit of the Americas, pilot jej nešetřil (video) - 9 - 2016 cadillac ats-v coupe 07Cadillac ATS-V se prohnal po Circuit of the Americas, pilot jej nešetřil (video) - 10 - 2016 cadillac ats-v coupe 08Cadillac ATS-V se prohnal po Circuit of the Americas, pilot jej nešetřil (video) - 11 - 2016 cadillac ats-v coupe 09Cadillac ATS-V se prohnal po Circuit of the Americas, pilot jej nešetřil (video) - 12 - 2016 cadillac ats-v coupe 10Cadillac ATS-V se prohnal po Circuit of the Americas, pilot jej nešetřil (video) - 13 - 2016 cadillac ats-v coupe 11Cadillac ATS-V se prohnal po Circuit of the Americas, pilot jej nešetřil (video) - 14 - 2016 cadillac ats-v coupe 12Cadillac ATS-V se prohnal po Circuit of the Americas, pilot jej nešetřil (video) - 15 - 2016 cadillac ats-v coupe 13
Cadillac ATS-V se prohnal po Circuit of the Americas, pilot jej nešetřil (video) - 16 - 2016 cadillac ats-v sedan 01Cadillac ATS-V se prohnal po Circuit of the Americas, pilot jej nešetřil (video) - 17 - 2016 cadillac ats-v sedan 02Cadillac ATS-V se prohnal po Circuit of the Americas, pilot jej nešetřil (video) - 18 - 2016 cadillac ats-v sedan 03Cadillac ATS-V se prohnal po Circuit of the Americas, pilot jej nešetřil (video) - 19 - 2016 cadillac ats-v sedan 04Cadillac ATS-V se prohnal po Circuit of the Americas, pilot jej nešetřil (video) - 20 - 2016 cadillac ats-v sedan 05
Vzhled Cadillacu ATS-V není novinkou

Zdroj: GT Spirit

Marek Bednář

Diskuze Přidat příspěvek

Živá témata na fóru

zobrazit vše