Dělníci vytrestali řidiče špatně parkujícího BMW. Podívejte se, jak

Nikdo nechce přijít k autu a zjistit, že ho blokuje třeba „botička” městské policie. Tomuto člověku ale nedovolily hnout se tři ohromné kusy betonu.
  1. Autoforum.cz
  2. Rubriky a sekce
  3. Bleskovky

Dělníci vytrestali řidiče špatně parkujícího BMW. Podívejte se, jak

21.4.2016 | Marek Bednář | 52 příspěvků

Dělníci vytrestali řidiče špatně parkujícího BMW. Podívejte se, jak

/

Foto: Archiv Autoforum.cz

Nikdo nechce přijít k autu a zjistit, že ho blokuje třeba „botička” městské policie. Tomuto člověku ale nedovolily hnout se tři ohromné kusy betonu.

Parkování může být nesnadná věc, zejména pokud máte větší auto a chcete se vejít do normovaného místa někde u obchodu. Nebo když bydlíte v místech, kde jsou parkoviště věčně plná a vám večer nevoní představa půlhodinové ranní vycházky k autu. Na nejednom sídlišti je to běžná věc kvůli zoufalému nedostatku parkovacích míst a „parkovací kreativita” se v mnoha případech dá pochopit, zejména pokud se nedotýká rozumných zájmů jiných.

Pak jsou tu ale lidé, kteří při parkování neberou ohledy na nikoho a na nic. Zaberou s jedním malým autem dvě nebo tři místa, blokují ostatním výjezd, překážejí provozu. Proč? Protože se jim zrovna chce nebo se jim něco jiného nechce, často to nemá žádný rozumný důvod. Jestli to byl i případ, který si můžete prohlédnout na fotografiích níže, nevíme. Zdroj zmiňuje „nelegální parkování”, což může být leccos, faktem ale je, že majitel tohoto tmavého BMW ze Singapuru někoho svým parkingem pořádně naštval.

Jeden by to řešil omalovánkou za stěrač, druhý by se podepsal do laku klíčem, třetí by nad tím mávnul rukou, protože už se ocitl v situaci, kdy neměl možnost zaparkovat lépe. Dělníci ze stavby poblíž se rozhodli řidiče tohoto BMW „vychovávat” a to věru nekompromisně - vzal tři obrovské kusy betonu, kterými zablokovali jeho auto.

Vzpomínáte si, co jsme psali o řidičích-vychovávačích? Jeden se dostal na seznam 12 typů špatných řidičů a dalšímu hrozí dlouhé vězení. Zkrátka, vnucovat někomu svou ideu o chování na silnicích, ať už to je vybržďováním, zbytečným blokováním levého pruhu nebo právě zablokováním zaparkovaného auta svým vozem nebo kusy betonu, nepatří podle nás k dobrým mravům. Nemusí to být neúčinné v rozličném smyslu slova, faktem ale, že i když takto vystoupíme proti sebehoršímu řidiči, podobným chováním jen klesáme na jeho úroveň.

Řidič BMW na obrázcích si s kusy betonu pochopitelně neporadil sám, musely vážit nejméně stovky kilogramů. Volal údajně policii, aby mu pomohla beton odtáhnout. Pochopitelně se tedy z místa dostal, ale asi o hodně později, než měl v úmyslu. Jako ona „výchova” to bylo nepochybně účinné, přesto máme pocit, že bychom raději zůstali u oné trochu zesměšňující omalovánky...


Dělníci vytrestali řidiče špatně parkujícího BMW. Podívejte se, jak - 1 - Parkovaci terorismus Singapur lepsi 01Dělníci vytrestali řidiče špatně parkujícího BMW. Podívejte se, jak - 2 - Parkovaci terorismus Singapur lepsi 02Dělníci vytrestali řidiče špatně parkujícího BMW. Podívejte se, jak - 3 - Parkovaci terorismus Singapur lepsi 03
Pokud tohle BMW opravdu překáží, bylo kontraproduktivní tvořit větší překážku na delší dobu, pochopitelně. Lekce je to nicméně krutá...

Dělníci vytrestali řidiče špatně parkujícího BMW. Podívejte se, jak - 4 - Pro ridice kteri neumi parkovat 01Dělníci vytrestali řidiče špatně parkujícího BMW. Podívejte se, jak - 5 - Pro ridice kteri neumi parkovat 02Dělníci vytrestali řidiče špatně parkujícího BMW. Podívejte se, jak - 6 - Pro ridice kteri neumi parkovat 03Dělníci vytrestali řidiče špatně parkujícího BMW. Podívejte se, jak - 7 - Pro ridice kteri neumi parkovat 04Dělníci vytrestali řidiče špatně parkujícího BMW. Podívejte se, jak - 8 - Pro ridice kteri neumi parkovat 05Dělníci vytrestali řidiče špatně parkujícího BMW. Podívejte se, jak - 9 - Pro ridice kteri neumi parkovat 06
My jsme nedávno zmiňovali poněkud méně násilný a spíše odlehčený než tvrdý postup

Zdroje: All Singapore Stuff přes Carscoops

Marek Bednář

Diskuze 52 příspěvků

Živá témata na fóru

zobrazit vše

Autobazar

zobrazit vše