Honda CR-V 2012: první fotky konceptu evropské verze. Konceptu?

Věděli jsme, že Honda přiveze do Ženevy evropské provedení nového CR-V a tušili jsme, jak bude vypadat. Že mu bude říkat koncept nás ale ani ve snu nenapadlo.
  1. Autoforum.cz
  2. Rubriky a sekce
  3. Bleskovky

Honda CR-V 2012: první fotky konceptu evropské verze. Konceptu?

24.2.2012 | Petr Miler | Přidat příspěvek

Honda CR-V 2012: první fotky konceptu evropské verze. Konceptu?

/

Foto: Archiv Autoforum.cz

Věděli jsme, že Honda přiveze do Ženevy evropské provedení nového CR-V a tušili jsme, jak bude vypadat. Že mu bude říkat koncept nás ale ani ve snu nenapadlo.

Je to zřejmě nějaký nový druh japonské módy, který právě začal zaplavovat zbytek světa. Zrovna včera jsme mohli vidět, jak Nissan dávno odhalený Pathfinder 2012 znovu zahalil do kamufláže a ukazuje jej na videu jako bůh ví co tajemného. A Honda dnes spáchala něco podobného.

Japonci totiž ukázali první fotky evropského provedení CR-V 2012, jehož premiéru nedávno avizovali. Slibovali citelně upravený vzhled, nakonec se ale vůz liší pouze v detailech. A ještě k tomu si říká koncept.

Je to trochu absurdní, neboť nové CR-V se coby koncept ukázalo světu již loni v červenci a od té doby se stihlo proměnit v produkční verzi pro USA. Poté jsme mohli vidět i japonskou sériovku, jenže o další tři měsíce později je z téhož auta zase koncept.

Proč? Předpokládáme, že jde o svérázný způsob, jak si získat více mediální pozornosti - nejprve poodhalení konceptu, pak představení konceptu, poté upoutávka na produkční verzi, následně její představení... To všechno pořád o jednom autě. A Honda to všechno zjevně zvládne spáchat pro každý region zvlášť.

Krom prvních snímků, na kterých je k nový snad jen přepracovaný přední nárazník, slibuje Honda i naladění upravené na míru evropskému vkusu a za hotovou věc se má i fakt, že CR-V dostane novou dieselovou šestnáctistovku 1,6 i-DTEC. Další podrobnosti očekávejme až v Ženevě.

Tip: Projděte si všechny žhavé automobilové novinky v našem speciálu k ženevskému autosalonu 2012


Honda CR-V 2012: první fotky konceptu evropské verze. Konceptu? - 1 - Honda CR-V 2012 Evropa prvni lepsi 01Honda CR-V 2012: první fotky konceptu evropské verze. Konceptu? - 2 - Honda CR-V 2012 Evropa prvni lepsi 02Honda CR-V 2012: první fotky konceptu evropské verze. Konceptu? - 3 - Honda CR-V 2012 Evropa prvni lepsi 03Honda CR-V 2012: první fotky konceptu evropské verze. Konceptu? - 4 - Honda CR-V 2012 Evropa prvni lepsi 04Honda CR-V 2012: první fotky konceptu evropské verze. Konceptu? - 5 - Honda CR-V 2012 Evropa prvni lepsi 05Honda CR-V 2012: první fotky konceptu evropské verze. Konceptu? - 6 - Honda CR-V 2012 Evropa prvni lepsi 06Honda CR-V 2012: první fotky konceptu evropské verze. Konceptu? - 7 - Honda CR-V 2012 Evropa prvni lepsi 07
Koncept Hondy CR-V pro Evropu, zajímavé...

Petr Miler

Diskuze Přidat příspěvek

Všechny články na Autoforum.cz jsou komentáře vyjadřující stanovisko redakce či autora. Vyjma článků označených jako inzerce není obsah sponzorován ani jinak obdobně ovlivněn třetími stranami.