I Audi RS6 může být přírodní auto. Stačí trocha... ovoce

Pokud by člověk měl vybrat auto, které souzní s přírodou, Audi RS6 by ho asi nenapadlo. Jenže když se chce, lze přírodě přiblížit i takové monstrum.
  1. Autoforum.cz
  2. Rubriky a sekce
  3. Bleskovky

I Audi RS6 může být přírodní auto. Stačí trocha... ovoce

9.9.2017 | Marek Bednář | Přidat příspěvek

I Audi RS6 může být přírodní auto. Stačí trocha... ovoce

/

Pokud by člověk měl vybrat auto, které souzní s přírodou, Audi RS6 by ho asi nenapadlo. Jenže když se chce, lze přírodě přiblížit i takové monstrum.

Někteří lidé se snaží žít v souladu s přírodou a najevo to dávají i svou volbou něčeho tak „nepřírodního”, jako je auto. Sáhnou po umělé kůži, recyklovaných plastech nebo pohonném ústrojí s minimálními emisemi. Do ničeho z toho nezapadá Audi RS6, i když jej „přemalujete” na 2,0 TDI, je to obří luxusní kombík s motorem, který žere i děti na cestě do školy. Ale když se chce, lze i takovou „přírodní RS6” stvořit.

Přesně takovou vidíte níže - je oblepena plastovým ovocem a zeleninou. Je to jednoduché - potáhnete auto nějakou sundavatelnou fólií, abyste nepoškodili lak, pak nakoupíte hromady plastového, dekorativního jídla, kýbl lepidla a můžete si hrát. Tady okurky, vedle banány, na jeden roh česnek, na druhý jahody. A pokud vás ovoce nudí, jistě se budou dát sehnat i plastové klobásky a můžete si udělat každou půlku auta jinak.

Ne, to, co vidíte na fotkách, opravdu není auto ve stavu, se kterým by někdo skutečně chtěl jezdit, nemá ani značky. Je to nějaká reklama, založená na holandské komiksové postavičce jménem Flipje, který je „ovocným klukem” - vyrostl z maliny. Ale i tak nás to pobavilo.

Pokud byste chtěli okopírovat tuto ideu, můžete si auto oblepit třeba rákosem z Brčálníku. A až vás to přestane bavit, asi bude stačit dát plný plyn - tohle ve 300 km/h musí opadat. A RS6 jede tři sta v mžiku, jak můžete vidět na našem starším videu níže...


I Audi RS6 může být přírodní auto. Stačí trocha... ovoce - 1 - audi rs6 avant polepene ovocem 01I Audi RS6 může být přírodní auto. Stačí trocha... ovoce - 2 - audi rs6 avant polepene ovocem 02I Audi RS6 může být přírodní auto. Stačí trocha... ovoce - 3 - audi rs6 avant polepene ovocem 03I Audi RS6 může být přírodní auto. Stačí trocha... ovoce - 4 - audi rs6 avant polepene ovocem 04I Audi RS6 může být přírodní auto. Stačí trocha... ovoce - 5 - audi rs6 avant polepene ovocem 05I Audi RS6 může být přírodní auto. Stačí trocha... ovoce - 6 - audi rs6 avant polepene ovocem 06I Audi RS6 může být přírodní auto. Stačí trocha... ovoce - 7 - audi rs6 avant polepene ovocem 07I Audi RS6 může být přírodní auto. Stačí trocha... ovoce - 8 - audi rs6 avant polepene ovocem 08
Takhle upravené auto jsme opravdu ještě neviděli...

Zdroj: Autojunk

Marek Bednář

Diskuze Přidat příspěvek

Živá témata na fóru

zobrazit vše

Autobazar

zobrazit vše