Nové Audi A8 nafoceno pod širým nebem. Prý je tak hezčí než na studiových fotkách

Nová A8 je stále žhavou novinkou, i tak se ji už teď podařilo nafotit na ulici. A působí tak prý mnohem lépe, než se zprvu zdálo.
  1. Autoforum.cz
  2. Rubriky a sekce
  3. Bleskovky

Nové Audi A8 nafoceno pod širým nebem. Prý je tak hezčí než na studiových fotkách

29.7.2017 | Petr Miler | 7 příspěvků

Nové Audi A8 nafoceno pod širým nebem. Prý je tak hezčí než na studiových fotkách

/

Foto: Archiv Autoforum.cz

Nová A8 je stále žhavou novinkou, i tak se ji už teď podařilo nafotit na ulici. A působí tak prý mnohem lépe, než se zprvu zdálo.

Audi A8, BMW řady 7 a Mercedes třídy S nejsou modely, které by prestižní německé automobilky živily, to ani zdaleka. Přesto jsou považovány za ty nejdůležitější a jejich premiéry jsou sledovány řádově větším počtem lidí, než kteří si je reálně mohou dovolit. Důvod je prostý - jsou to výkladní skříně nové techniky té které značky, která postupem času sestoupí do nižších tříd. Zejména Mercedes třídy S se po dekády své existence snaží být tak pokrokový, že bychom o jeho prvenstvích v automobilovém světě mohli napsat knihu.

Právě z jeho pozice průkopníka si ale v posledních letech chce utrhnout co nejvíce Audi A8. Snaží být co nejlepším naplněním firemního sloganu o náskoku díky technice a technici značky byli jeho novátorstvím tak posedlí, že o rok protáhli vývoj jeho nové generace, aby přišli s nejlepším systémem autonomního řízení, který si dnes můžeme koupit. Jestli jej novinka nabízí nebo ne, je zatím předčasné soudit, nová A8 je ale 14 dnů na světě a od té doby jsme si pouze mohli srovnat novou generaci s tou předchozí.

Mohli jsme vám ukázat i živé fotky z místa premiéry, ale to bylo to tak všechno. A zdálo se, že na cokoli „živějšího” si budeme muset ještě pár měsíců počkat. Jenže nakonec to tak není - Audi už teď s novou A8 objíždí evropské země a předvádí ji naživo svým nejlepším zákazníkům. A právě při jedné takové akci se povedlo vůz nafotit v celé jeho kráse pod širým nebem ještě předtím, než „zaplul” do uzavřené společnosti svých potenciálních kupců.

Právě jeden z nich vůz takto nafotil na chodníku před místem, kde se akce konala a novou A8 (v prodloužené verzi L) tak můžeme spatřit snad vůbec poprvé pod širým nebem. Design vozu nebyl zrovna tím, čím by A8 napoprvé uchvátila a ani autor snímků nebyl z vozu po jeho premiéře bůhvíjak „odvařený”. Teď ale říká, že v přirozeném prostředí „působí mnohem lépe, než očekával” - veškerá skepse je rázem ta tam.

Váš názor ale pochopitelně může být jiný - podívejte se sami na přiložené fotky a uvidíte. Osobní kontakt pochopitelně nenahradí, „normálně” nafocená A8 v denním světle ale přece jen dělá jiný dojem než v uzavřených hangárech v záři desítek reflektorů. Vidět nakonec můžeme i „beztlačítkový” interiér, který hned odhaluje i jednu ze svých největších slabin - vše se v něm kvapem ohmatá...


Nové Audi A8 nafoceno pod širým nebem. Prý je tak hezčí než na studiových fotkách - 1 - Audi A8 2018 ulice 01Nové Audi A8 nafoceno pod širým nebem. Prý je tak hezčí než na studiových fotkách - 2 - Audi A8 2018 ulice 02Nové Audi A8 nafoceno pod širým nebem. Prý je tak hezčí než na studiových fotkách - 3 - Audi A8 2018 ulice 03Nové Audi A8 nafoceno pod širým nebem. Prý je tak hezčí než na studiových fotkách - 4 - Audi A8 2018 ulice 04Nové Audi A8 nafoceno pod širým nebem. Prý je tak hezčí než na studiových fotkách - 5 - Audi A8 2018 ulice 05Nové Audi A8 nafoceno pod širým nebem. Prý je tak hezčí než na studiových fotkách - 6 - Audi A8 2018 ulice 06Nové Audi A8 nafoceno pod širým nebem. Prý je tak hezčí než na studiových fotkách - 7 - Audi A8 2018 ulice 07
Autor snímků tvrdí, že takto je nová A8 hezčí. Realitu posuďte sami...

Zdroj: Autojunk

Petr Miler

Diskuze 7 příspěvků

Všechny články na Autoforum.cz jsou komentáře vyjadřující stanovisko redakce či autora. Vyjma článků označených jako inzerce není obsah sponzorován ani jinak obdobně ovlivněn třetími stranami.

Živá témata na fóru

zobrazit vše