Home > Rubriky a sekce > Bleskovky > Článek
Subaru Forester 2013: 145 nových fotek další generace, včetně detailů interiéru
13.11.2012 | Petr Miler | Přidat příspěvek
Nový Forester už nás nepřekvapí ani svým vzhledem, ani technikou, přesto je tu ještě spousta detailů, které jsme zatím neviděli. Podívejte se na ně.
Těžko říci, zda šlo ze strany Subaru o úmysl, nebo nepřízeň osudu, faktem ale je, že první katalogové fotky nového Foresteru unikly již koncem září. Poté jsme vůz mohli ještě několikrát vidět pod širým nebem bez špetky maskování a až následně došlo na jeho představení americkému a japonskému publiku. Ze zmíněného a ostatně i z faktu, že veřejná premiéra se odehraje za nějaké dva týdny v Los Angeles, je zřejmé, že na evropské provedení a jeho specifikace si budeme muset ještě nějakou chvíli počkat. Minimálně co do vzhledu ale novinka v „starokontinentálními finiši” zásadně jiná nebude.
Dnes vám konec konců nemůžeme říci o mnoho více ani k již představeným verzím. To nejpodstatnější zaznělo už napoprvé a zbytek dosud známých detailů prozradila oficiální premiéra. Abychom se ale netočili v kruhu, přejdeme už k tomu, co vám dnes ukázat můžeme - nové fotky.
Ty sice neodhalují nic vyloženě nového, detailně ale zkoumají zevnějšek a především vnitřek vozu. V tom jsme se zatím příliš „porochnit” nemohli, když nám i po virtuální premiéře byly k dispozici pouze ony uniklé katalogové fotky, teď si to můžeme pořádně vynahradit. Nová sada zkoumá interiér do posledního detailu a potvrzuje, že tohle je nová Impreza alias nové XV v bledě modrém. A zajímavosti se najdou i na zevnějšku - mrkněte se třeba jak je řešená vnitřní grafika hlavních světlometů při použití pouze denních nebo parkovacích světel.
Než se pustíte do oné fotosmršti, sluší se dodat, že jde o záběry japonského provedení. Podstatné vizuální rozdíly mezi ním a tím evropským ale opravdu neočekáváme.
Galerie nových fotografií Subaru Forester 2013

















































































































































Zdroj: Subaru přes Carscoop
Diskuze Přidat příspěvek
Bleskovky
Marnost: Porsche se chlubí „rekordem” elektromobilu z okruhu, na kterém dostal 5sekundový „kouř” od o 2,5 milionu levnějšího spalovacího auta
před 8 hodinamiČínský elektromobil prodávaný i v Evropě se při nehodě rozpůlil, jeho baterie začala hořet opodál
včera„Není mezera, do které bych se nevešel.” Řidič natočil, jak se dá proplétat dopravní zácpou, klaustrofobiky z toho trefí
15.6.2025
Nejnovější články
Ojeté Mercedesy W204 a W205 provází dle detailních dat TÜV minimum problémů, motor si u nich pořád můžete vybrat
před 4 hodinamiProdeje elektrických aut v USA po letech růstu razantně klesají, některé značky už je prodávají po kusech měsíčně
před 5 hodinamiStudie ukazuje, jak moc vzrostly ceny aut v Evropě za posledních pět let, extrémní zdražení není jen dojem
před 7 hodinamiMarnost: Porsche se chlubí „rekordem” elektromobilu z okruhu, na kterém dostal 5sekundový „kouř” od o 2,5 milionu levnějšího spalovacího auta
před 8 hodinamiUkázalo se, že klimatické kampaně vlád jsou jen vyhozené peníze, na chování lidí nemají žádný vliv
před 9 hodinami
Živá témata na fóru
- Řidiči, co to mají v ruce... 06.17. 20:50 - řidičBOB
- Policejni Passaty, Superby a neoznacena merici vozidla #2 06.17. 20:48 - řidičBOB
- Policejní kontroly a měření 06.17. 20:07 - řidičBOB
- kola e89+Tiguan+Scout 06.17. 14:48 - pavproch
- Fiat a vše kolem nich 06.17. 14:40 - pavproch
- S větrem ve vlasech.... 06.17. 14:29 - pavproch
- IT poradna 06.17. 12:18 - pavproch
- Autopojištění - kalkulace 06.17. 11:56 - Fičák