Tohle je první vyrobená Škoda Fabia III, prohlédněte si ji i vedle té staré

Vedle nové generace Fabie vypadá ta starší rázem fádně. Podívejte se na vůbec první sériový exemplář.
  1. Autoforum.cz
  2. Rubriky a sekce
  3. Bleskovky

Tohle je první vyrobená Škoda Fabia III, prohlédněte si ji i vedle té staré

28.8.2014 | Petr Miler | 20 příspěvků

Tohle je první vyrobená Škoda Fabia III, prohlédněte si ji i vedle té staré

/

Foto: Archiv Autoforum.cz

Vedle nové generace Fabie vypadá ta starší rázem fádně. Podívejte se na vůbec první sériový exemplář.

Tip: Podívejte se také velkou galerii nových fotek Škody Fabia III poprvé lépe zkoumající i interiér a zavazadlový prostor.

Nedá se říci, že bychom o nové Škodě Fabia věděli málo. Automobilka nám postupně představila její motory a po postupném striptýzu exteriéru odhalila i její svěže střižený zevnějšek. Nakonec nám předvedla i nový interiér a ačkoli nám do mozaiky informací ještě leccos schází (podrobné technické údaje, ceny...), málo nám bylo dopřáno hlavně pohledů na samotný vůz.

Všemožné ilustrace a fotky i video s nemaskovaným autem v provozu sice leccos doplnilo, pro příznivce značky je to ale jistě pořád málo. A tak zavděk vezmeme i obrazovým materiálem, který bychom jinak mohli ignorovat.

Automobilka se totiž dnes pochlubila tím, že v Mladé Boleslavi vyrobila vůbec první sériový exemplář nové Fabie. Detaily k jeho specifikaci vcelku pochopitelně chybí, Škoda zveřejnila jen tolik, že je oděn do prezentační modré metalízy Race Blue, ale uvolnila i pár fotek. A na těch si můžeme, vlastně vůbec poprvé, prohlédnout nenakašírované auto v jakž takž přirozeném prostředí na trochu kvalitnějších záběrech, pod kterými není podepsán hlavně zručný grafik.

Nejde ale jen o to. Jistě ne náhodou nechala Škoda na jedné z fotografií defilovat novou Fabii i po boku té starší (tmavě šedý vůz), vedle něhož novinka rázem vypadá jak Miss World po boku hospodské před důchodem. Ale to už uvidíte sami. A třeba budete mít z novinky jiný pocit, ring jménem diskuze pod článkem je pro vaše názory zcela volný...


Tohle je první vyrobená Škoda Fabia III, prohlédněte si ji i vedle té staré - 1 - Skoda Fabia 2015 III nova prvni vyrobena 01Tohle je první vyrobená Škoda Fabia III, prohlédněte si ji i vedle té staré - 2 - Skoda Fabia 2015 III nova prvni vyrobena 02Tohle je první vyrobená Škoda Fabia III, prohlédněte si ji i vedle té staré - 3 - Skoda Fabia 2015 III nova prvni vyrobena 03Tohle je první vyrobená Škoda Fabia III, prohlédněte si ji i vedle té staré - 4 - Skoda Fabia 2015 III nova prvni vyrobena 04Tohle je první vyrobená Škoda Fabia III, prohlédněte si ji i vedle té staré - 5 - Skoda Fabia 2015 III nova prvni vyrobena 05Tohle je první vyrobená Škoda Fabia III, prohlédněte si ji i vedle té staré - 6 - Skoda Fabia 2015 III nova prvni vyrobena 06Tohle je první vyrobená Škoda Fabia III, prohlédněte si ji i vedle té staré - 7 - Skoda Fabia 2015 III nova prvni vyrobena 07Tohle je první vyrobená Škoda Fabia III, prohlédněte si ji i vedle té staré - 8 - Skoda Fabia 2015 III nova prvni vyrobena 08
Tohle je vůbec první vyrobená Škoda Fabia třetí generace, přinejmenším vedle té staré vypadá podle nás výborně

Petr Miler

Diskuze 20 příspěvků

Živá témata na fóru

zobrazit vše