Home > Rubriky a sekce > Představení > Článek
I Maserati už nabízí operativní leasing pro všechny, peněz je ale třeba o něco víc
30.1.2015 | Petr Prokopec | Přidat příspěvek
Ghibli s trojzubcem ve znaku můžete mít s dieselovým či benzinovým třílitrem. Platit budete minimálně 28 respektive 35 tisíc korun.
Italská automobilka loni zažila nejúspěšnější rok ve své historii, neboť zákazníkům dodala 36 500 nových vozů, tedy o 136 procent více než předloni. Na tuzemský trh z toho připadá 47 exemplářů, což rovněž není zanedbatelný počin. Pro letošek chce ovšem Maserati být ještě úspěšnější, pročež se firma Scuderia Praha, jediný oficiální dealer značky pro Českou republiku, rozhodla zkopírovat aktivity Škody, Volkswagenu, Seatu, Opelu, Peugeotu, Citroënu nebo Hyundai.
Pokud nevíte, o čem je řeč, pak vězte, že i Maserati nyní nabízí operativní leasing pro všechny. Tedy nikoliv pouze pro firmy, ale také pro privátní klientelu. K mání je přitom pouze jediný model Ghibli, což má své opodstatnění. Z výše zmíněných 47 prodaných kusů totiž hned jednatřicet připadá na tento menší sedan. Pronajmout si jej nyní můžete ve dvou verzích, kdy první spaluje naftu a druhá benzin.
Základem je Maserati Ghibli Diesel, jehož třílitrový šestiválec produkuje 275 koní. S tímto výkonem zvládá stovku za 6,2 sekundy, přičemž průměrná spotřeba se má pohybovat okolo šesti litrů. Druhá varianta S Q4 pak rovněž počítá s šestiválcovým třílitrem, s vonnějšími výpary je však spojen výkon 410 koní, pohon všech kol, stovka za 4,8 sekundy, nejvyšší rychlost 284 km/h a spotřeba vypočítaná na 10,5 l/100 km.
U dieselového modelu budete platit minimálně 28 tisíc korun měsíčně, u benzinového pak alespoň 35 tisíc Kč. Důvod je ten, že Maserati nenabízí modely ve specifické výbavě, ale nechává veškerou volbu na vás. Klidně tak můžete sáhnout po všech příplatcích, které jsou pro daný model nabízeny. V takovém případě je ovšem třeba počítat s tím, že výše daných splátek může narůst opravdu razantně.
Standardní smlouva počítá s 48 měsíci a nájezdem 80 tisíc kilometrů, stejně jako v případě výbavy lze ovšem i v tomto případě individuálně upravit parametry. Vybírat pak také můžete mezi základní a „fullservisovou” verzí leasingu, kdy druhá zmíněná kromě všech pojištění zahrnuje také dálniční známku, servis, letní či zimní obutí a dokonce i mezinárodní tankovací kartu OMV.































Vyobrazené Maserati Ghibli S Q4 si můžete pořídit na operativní leasing od 35 tisíc korun měsíčně
Diskuze Přidat příspěvek
Bleskovky
BMW za pár dnů definitivně skončí se svým dosavadním logem, srovnejte si ho s náhradou
dnes
Absurdita moderních aut nezná mezí. Obyčejná výměna vzduchového filtru u Porsche Panamera je tak složitá, že musíte sundat půl přídě
28.1.2026 (4)
Majitel vzácného extrémního Lamborghini, které se nikdy nemělo dostat na silnice, popsal, jak se s ním jezdí po silnicích
26.1.2026
Nejnovější články
Pokus Italů o Ferrari pro chudé je k mání jako dodnes nové auto přímo od dealera, jeho cena vás posadí na zadek
před 4 hodinami
EU uzavírá „matku všech dohod” s Indií. Má pomoci evropským výrobcům aut, Škoda za ni ale určitě nepoděkuje
před 5 hodinami
Maserati začalo na své elektrické propadáky nabízet slevy, jaké svět ještě neviděl, za cenu jednoho auta můžete mít dvě
před 7 hodinami
Mercedes odhalil svou novou vlajkovou loď. S hvězdami to zase přehnal, pod kapotou ale skrývá pořádnou bombu
před 8 hodinami
Majitelé starších Tesel poznávají kruté ceny náhrad za odešlé baterie, hodnotu zbytku auta překonávají i několikanásobně
před 10 hodinami
Živá témata na fóru
- Elektromobily a vse kolem nich 01.30. 19:05 - M.Z.
- Řidiči, co to mají v ruce... 01.30. 18:44 - Truck Daškam
- Fiat a vše kolem nich 01.30. 17:03 - pavproch
- Rychlodotazy 01.30. 16:55 - mattonecz
- BMW Divize 01.30. 16:19 - pavproch
- Onboard videa 01.30. 15:24 - řidičBOB
- Detektory policejních radarů 01.30. 13:45 - řidičBOB
- Lampárna (stěžovatelna) 01.30. 12:40 - Stepan
