Seat Olé! Sport: operativní leasing teď i na ostré Seaty, k mání je též Leon SC Cupra

Portfolio „ostrých Španělů“ rozšířilo třídvířko za 736 900 Kč. Cupru 5D si nyní i soukromníci mohou pronajmout za 12 999 Kč měsíčně.
  1. Autoforum.cz
  2. Rubriky a sekce
  3. Představení

Seat Olé! Sport: operativní leasing teď i na ostré Seaty, k mání je též Leon SC Cupra

21.1.2015 | Petr Prokopec | 2 příspěvky

Seat Olé! Sport: operativní leasing teď i na ostré Seaty, k mání je též Leon SC Cupra

/

Foto: Archiv Autoforum.cz

Portfolio „ostrých Španělů“ rozšířilo třídvířko za 736 900 Kč. Cupru 5D si nyní i soukromníci mohou pronajmout za 12 999 Kč měsíčně.

Španělská automobilka si na sklonku roku 2013 dala předsevzetí, na jehož základě jsme se měli dočkat více modelů Cupra. Své sliby skutečně splnila, tak se postupně na světlo světa dostalo třídvířko, pětidvířko i kombík. Na tuzemském trhu jsme si ovšem prozatím mohli pořídit pouze ty verze, jež vyznávaly větší praktičnost, na třídveřovou karoserii Seat jakoby zapomněl. To se ovšem nyní mění, neboť Leon SC Cupra je k mání i v českých luzích a hájích.

Cena novinky je kupodivu o poznání vyšší než u obou pětidveřových sourozenců. Důvodem je, že třídvířko dostalo již standardně do vínku paket Performance zahrnující 19palcová litá kola, sportovní prahové lišty, větší brzdové kotouče a čtyřpístkové brzdy Brembo. Volit je přitom možné mezi variantou Orange (oranžová kola, černé třmeny) a Black (černá kola, červené třmeny).

Tento paket je samozřejmě k mání i s pětidveřovými variantami, u nichž se již musí připlácet 61 500 Kč. Třídvířko je od takového doplatku oproštěno, přičemž jeho první cena činí 736 900 Kč. Za to dostáváte kromě výše zmíněného také benzinový čtyřválec 2,0 TSI naladěný na 280 koní a manuální převodovku. Pokud ovšem toužíte po automatu, musíte si připravit 781 900 Kč.

Na slabší provedení Seatu Leon SC Cupra, kde pohonná jednotka produkuje „jen“ 265 koní, ovšem i nadále musíte zapomenout, což platí také o pětidveřových modelech. Počítat naopak můžete s příplatkovou výbavou, kde figuruje třeba rozšíření zmíněného paketu Performance o pneumatiky Michelin Pilot Sport Cup 2, za které připlácíte 13 400 Kč.

Na bližší informace si musíme počkat do chvíle, než bude na stránkách českého zastoupení vyvěšen oficiální ceník. Svou pozornost proto přesměrujeme k programu operativního leasingu pro soukromníky s názvem Olé! V jeho rámci bylo dosud možné pronajímat pouze běžné modely, Seat však aktuálně přichází s nadstavbou Olé! Sport.

Dopřát si tedy můžete i modely Leon Cupra a Leon ST Cupra, z nichž první je k dispozici od 12 999 Kč měsíčně, druhý pak od 13 599 Kč měsíčně. Pravidelná splátka přitom zahrnuje veškerý servis a údržbu, povinné ručení, havarijní pojištění, druhou sadu sezónních pneumatik i práci pneuservisu. Dálniční známku si však již musíte pořídit extra.


Seat Olé! Sport: operativní leasing teď i na ostré Seaty, k mání je též Leon SC Cupra - 1 - Seat Leon Cupra 2014 nove foto 19Seat Olé! Sport: operativní leasing teď i na ostré Seaty, k mání je též Leon SC Cupra - 2 - Seat Leon Cupra 2014 nove foto 20Seat Olé! Sport: operativní leasing teď i na ostré Seaty, k mání je též Leon SC Cupra - 3 - Seat Leon Cupra 2014 nove foto 21Seat Olé! Sport: operativní leasing teď i na ostré Seaty, k mání je též Leon SC Cupra - 4 - Seat Leon Cupra 2014 nove foto 22Seat Olé! Sport: operativní leasing teď i na ostré Seaty, k mání je též Leon SC Cupra - 5 - Seat Leon Cupra 2014 nove foto 11Seat Olé! Sport: operativní leasing teď i na ostré Seaty, k mání je též Leon SC Cupra - 6 - Seat Leon Cupra 2014 nove foto 12Seat Olé! Sport: operativní leasing teď i na ostré Seaty, k mání je též Leon SC Cupra - 7 - Seat Leon Cupra 2014 nove foto 05Seat Olé! Sport: operativní leasing teď i na ostré Seaty, k mání je též Leon SC Cupra - 8 - Seat Leon Cupra 2014 nove foto 06Seat Olé! Sport: operativní leasing teď i na ostré Seaty, k mání je též Leon SC Cupra - 9 - Seat Leon Cupra 2014 nove foto 07Seat Olé! Sport: operativní leasing teď i na ostré Seaty, k mání je též Leon SC Cupra - 10 - Seat Leon Cupra 2014 nove foto 23Seat Olé! Sport: operativní leasing teď i na ostré Seaty, k mání je též Leon SC Cupra - 11 - Seat Leon Cupra 2014 nove foto 24Seat Olé! Sport: operativní leasing teď i na ostré Seaty, k mání je též Leon SC Cupra - 12 - Seat Leon Cupra 2014 nove foto 25
Třídveřový Seat Leon SC Cupra je konečné k mání také na českém trhu. S výkonem 280 koní a paketem Performance startuje na sumě 736 900 Kč

Petr Prokopec

Diskuze 2 příspěvky

Všechny články na Autoforum.cz jsou komentáře vyjadřující stanovisko redakce či autora. Vyjma článků označených jako inzerce není obsah sponzorován ani jinak obdobně ovlivněn třetími stranami.