Takhle vypadá Škoda Fabia s 1 267 000 km. Je na maděru, ale jezdí

Nepřepsal jsem se v čísle, tato Fabia skutečně ujela 1 milion km. Vlastně ještě o dost víc. A je to jednoznačně nejvíce zhuntované auto, co jsem kdy poznal.
  1. Autoforum.cz
  2. Rubriky a sekce
  3. Jízdní dojmy a další testy

Takhle vypadá Škoda Fabia s 1 267 000 km. Je na maděru, ale jezdí

8.7.2017 | Pavel Janda | Přidat příspěvek

Takhle vypadá Škoda Fabia s 1 267 000 km. Je na maděru, ale jezdí

/

Foto: Archiv Autoforum.cz

Nepřepsal jsem se v čísle, tato Fabia skutečně ujela 1 milion km. Vlastně ještě o dost víc. A je to jednoznačně nejvíce zhuntované auto, co jsem kdy poznal.

Nenarodil jsem se jako automobilový novinář a nikdy jsem se jím necítil být. K autům jsem si našel vztah proto, že se mi líbila a vždy jsem v nich trávil spoustu času. Částečně kvůli tomu, že mě to bavilo a částečně proto, že jsem kvůli svým pracovním povinnostem nemohl jinak. A tak jsem najezdil za svůj život miliony kilometrů, převážně ve svých vlastních autech.

Postupně jsem jich koupil desítky. Povětšinou byla nová nebo jen lehce jetá a obvykle jsem je prodal do ujetí 100 tisíc najetých kilometrů. Sem tam to dotáhla i dále, někdy až ke 200 tisícům km, stalo se to ale jen zřídka. Nebyl to následek žádného pravidla, stál za tím spíše fakt, že jsem člověk, který vnímá každý pazvuk, každou vůli, každé klepání čehokoli na čemkoli a hned se to snaží řešit. Chci mít auto pořád jako nové a mezi 100 a 200 tisíci kilometry začne být drobných odchylek od tohoto stavu tolik, že udržet vůz v dokonalém stavu se začne stávat ekonomicky neúnosným. A tak musí pryč.

To je má elementární zkušenost s více ojetými vozy, kterou tu a tam doplnilo ježdění s firemními „holkami pro všechno”. Zažil jsem tak převážně česká, německá a japonská auta s kilometrovými nájezdy v řádu nízkých statistisíců km, které na nich byly pochopitelně už dost znát. Ošoupané volanty, potahy, rozvolněné podvozky, třískající dveře, nefunkční drobnosti v interiéru... To všechno na nich bylo patrné.

Jako vrchol všeho jsem kdysi měl tu čest jezdit s Peugeotem 405, který měl najeto tak 400... možná 800 tisíc kilometrů, pokud budu počítat nájezd obou aut, ze kterých byl nejspíše složen. A také jsem jednou poznal Alfu Romeo Giulietta (říkala si dokonce Nuova Giulietta, ale byla to ta vyráběná do roku 1985) s 500 tisíci najetými km, která se během nich přetransformovala v cosi jako vepřem taženou rikšu. Poznal jsem toho dost, nic se ale ani zdaleka neblíží tomu, co se mi nyní dostalo do rukou: Škodě Fabia s 1 267 000 km.


Takhle vypadá Škoda Fabia s 1 267 000 km. Je na maděru, ale jezdí - 1 - Skoda Fabia 1 267 000 km 061Takhle vypadá Škoda Fabia s 1 267 000 km. Je na maděru, ale jezdí - 2 - Skoda Fabia 1 267 000 km 091Takhle vypadá Škoda Fabia s 1 267 000 km. Je na maděru, ale jezdí - 3 - Skoda Fabia 1 267 000 km 092
Šestimístný ukazatel ujetých kilometrů pochopitelně dávno nemá co ukazovat, k „vytažení” informace o skutečné kilometráži slouží zvláštní aplikace v chytrém telefonu

Patří škodovce, která s ním ale tyto kilometry nenajela. Vůz koupila v roce 2005 jako nový firma ČSAD Ingsped, která jej používala jako servisní a doprovodné auto. Jak a proč se stalo, že v tom po dalších 11 let setrvala, netuším, ale opravdu to dělala a už v roce 2014 ji patřilo s milionem kilometrů na tachometru. A v jejím vlastnictví vydrželo až do loňska. Teď jej automobilka předvádí jako důkaz odolnosti svých aut a smyslu pravidelného korektního servisování, neboť po celý svůj život byl vůz udržován v autorizovaných servisech, jak můžete vidět i níže. Mě ale už v momentě, kdy jsem dostal nabídku jej zkusit, zajímalo něco jiného - v jakém stavu takové auto může být?

Odpověď už znám a pokud ji mám shrnout jedním slovem, řeknu: příšerném. Je to suverénně nejvíce zhuntované auto, které jsem kdy v životě poznal, vedle něhož se i zmíněné zkušenosti s přestárlými auty od Peugeotu a Alfy rázem jeví být příjemnějšími. Pokaždé, když se s ním rozjedu, musím se smát, jízda nepřipomene nic, co bych znal. To už ani není auto, to je jakési pojízdné reziduum, motorové fluidum, které nějakým záhadným způsobem ještě vykonává obvyklé funkce vozu. A dělá to stylem, který připomene nazutí bačkor vašeho 117letého dědečka, který je koupil v roce 1990 s představou, že jsou jeho poslední. Je opravdu na maděru.

Takhle vypadá Škoda Fabia s 1 267 000 km. Je na maděru, ale jezdí - 4 - Skoda Fabia 1 267 000 km 120Takhle vypadá Škoda Fabia s 1 267 000 km. Je na maděru, ale jezdí - 5 - Skoda Fabia 1 267 000 km 141Takhle vypadá Škoda Fabia s 1 267 000 km. Je na maděru, ale jezdí - 6 - Skoda Fabia 1 267 000 km 157
Tohle auto spotřebovalo už dvě servisní knížky, včetně zvláštních záznamů

Toto auto nepřipomíná nic, co byste si dokázali byť jen představit, protože druhé takové auto nejspíše ani neexistuje. I přes výměnu řady dílů je na něm prostě znát, že přes 1,25 milionu kilometrů tu pamatuje skoro všechno. Vezmete za dveře a samy se zavírají, protože nefunguje jejich aretace. Nasednete dovnitř a vidíte volant nejen s odřenou kůží, kam se podíváte, ale i plasty daleko od ní. Dokonce i střed volantu je prasklý. Sedáte do sedadel, která na bočnici nemají jen odranou látku, ale už i molitan pod ní a ve svých zkorodovaných kolejnicích vržou jak otoman po rodičích. Chcete se připoutat a poznáte, co to je pás, který se už pomalu ani nenavíjí. Okna při stahování také vržou (tři, čtvrté už se nestahuje vůbec), na hlavici řadicí páky i na kličkách dveří oxiduje chrom, popisky jsou seškrábané i na některých zřídka používaných tlačítkách, páčky pod volantem připomínají vařečku zapíchnutou v těstě a z asi milionů zavření víka zavazadelníku je částečně ukroucený kabelový svazek, kvůli kterému auto hlásí některé neexistující chyby. A pak... je tu jízda.

Motor má zvuk prvorepublikového malotraktoru a když se začnete rozjíždět, s jeho vibracemi začne rezonovat podstatná část auta. Podvozek má přes jistou renovaci takové vůle, že vodit parník Lipnem je vedle jízdy tímto autem precizní činnost - vůz jede spíše tam, kam vedou vyjeté koleje, ne tam, kam mu poručíte volantem. A i když má nové brzdy, druhý pokus o deceleraci o více jak 10 % rychlosti vede k takovým vibracím, že už si brzdění pro příště rozmyslíte. Prý je cosi někde ohnuté, a tak vše vibruje i s novými brzdami. Když pak po pár otčenáších rozjedete vůz na 150 km/h, budete si po dojetí doma pouštět vysavač na maximální výkon, abyste si navodili pocity ticha - do tohoto auta někde nefouká, to... fičí celé, je jako kabriolet s děravou střechou.

Takhle vypadá Škoda Fabia s 1 267 000 km. Je na maděru, ale jezdí - 7 - Skoda Fabia 1 267 000 km 066Takhle vypadá Škoda Fabia s 1 267 000 km. Je na maděru, ale jezdí - 8 - Skoda Fabia 1 267 000 km 071Takhle vypadá Škoda Fabia s 1 267 000 km. Je na maděru, ale jezdí - 9 - Skoda Fabia 1 267 000 km 078
Většina součástí tohoto vozu je opotřebena zcela bezprecedentním způsobem

Míra rozkladu vozu do jeho nejniternější podstaty je ohromující. Automobilka vyměnila některé silentbloky, tlumiče, brzdy a podobný spotřební materiál, díky čemuž je třeba podvozek relativně tichý. Ani podobný servis - a pravděpodobně ani jakýkoli jiný, který by nevyměnil... celé auto - ale nedokáže zastřít, čím vším si tohle auto prošlo. To je skutečně zcela nová dimenze ojetiny, protože tu obrovskou zátěž musel strpět jeden každý díl a na všech je to znát. Do zatáček se vůz skládá tak, jako byste přehodili kostičky lega z jedné hromady na druhou a ani nemluvím o tom, co vše je na autě podřené, otřískané či jinak mechanicky opotřebené. Z laku t udělalo modrou školní tabuli a na spoustě míst iniciovalo dnes už leckdy hloubkovou korozi. Je to skutečně unikát a všechna ta devastace do morku kosti mě nepřestává fascinovat - je nepoznaná, nenasimulovatelná a dost možná neopakovatelná.

To jistě zní, jako kdybych rozporoval představu Škody o tom, jak krásně tohle auto přežilo takový nájezd. To vůbec ne, jen se vám snažím přiblížit reálný stav tohoto auta, který má daleko i k mizernými ojetinám s 400 tisíci najetými km. Fór je v tom, že tohle auto nemá najeto 400 tisíc, nemá najeto ani 800 tisíc km. Nemá najeto ani 1,2 milionu km, má najeto ještě víc. A s ohledem na to je jeho stav nejen skvělý, to je slabé slovo - zázrakem je jeho samotná přetrvávající existence natož pak to, že vůbec jezdí. A v některých ohledech nejezdí vůbec zle.

Takhle vypadá Škoda Fabia s 1 267 000 km. Je na maděru, ale jezdí - 10 - Skoda Fabia 1 267 000 km 019Takhle vypadá Škoda Fabia s 1 267 000 km. Je na maděru, ale jezdí - 11 - Skoda Fabia 1 267 000 km 034Takhle vypadá Škoda Fabia s 1 267 000 km. Je na maděru, ale jezdí - 12 - Skoda Fabia 1 267 000 km 047
Stav zevnějšku... odpovídá množství najetých kilometrů

Tato Fabia především potvrzuje to, co vám o autech z posledních dekád řeknou technici většiny automobilek, když před nimi projevíte obavy o životnost klíčových součástí jako je motor či převodovka: „Motor je pane to poslední, co se vám na autě rozbije.” Jistě, když ho nebudete servisovat, když budete dělat nesmysly či cokoli podobného, pokazí se. Při normálním zacházení s dobrým servisem ale vydrží skoro všechno a tento 1,9 TDI PD je toho důkazem. Dobře, zní jako by měl tuberu, ale to u TDI PD nebylo o moc lepší ani když byly nové. Jinak pořád „jede a nežere”, tedy dělá přesně to, čím si kdysi „tédéíčka” udělala jméno, i s těmito kilometry (třebaže po několika dílčích opravách) na hrbu.

Do této Fabie jsem přesedl z půjčeného koncernového auta s motorem 1,6 TDI o výkonu 77 kW a musel jsem se smát znovu. Tentokrát ne tomu, jak se chová „milionová” Fabia, ale tomu, jak mizerné představení předvádí novější motor o dokonce vyšším výkonu. Je sice tišší, ale jinak mdlý, dynamicky naprosto nezajímavý, který se snad jen při jízdě připomínající pohřební marš pochlubí solidní spotřebou. S Fabií jsem jel docela svižně, jak taneční podvozek, nebrzdy, aerofičák a další součásti daleko za poločasem rozpadu dovolily, přesto palubní počítač ukázal spotřebu pod 6 litrů. Tohle je něco, co dnešní emisemi uškrcená TDI a diesely vůbec zdaleka neumí, ani s 0 km - nemají tak dynamický projev a nejsou ani srovnatelně úsporné.

Takhle vypadá Škoda Fabia s 1 267 000 km. Je na maděru, ale jezdí - 13 - Skoda Fabia 1 267 000 km 109Takhle vypadá Škoda Fabia s 1 267 000 km. Je na maděru, ale jezdí - 14 - Skoda Fabia 1 267 000 km 111Takhle vypadá Škoda Fabia s 1 267 000 km. Je na maděru, ale jezdí - 15 - Skoda Fabia 1 267 000 km 115
Motor je pozoruhodně fit a připomíná jeden z agregátů, který udělal písmenům TDI jméno

Velmi dobře funguje i převodovka, spojka, nakonec na tomhle autě jako na autě nějak funguje všechno. Dokud jedete extrémně defensivně, poznáte jen v náznacích, že toto není běžné ojetá Fabia. Jakmile ale začnete od vozu cokoli chtít, odhalí stav, který je opravdu těžké něčemu připodobnit, protože to všechno za sebou má porci kilometrů, kterou nepozná snad ani setina promile všech vyrobených aut. A v tomto kontextu je fakt, že tuhle Fabii někdo docela normálním používáním dovezl až k takovým kilometrům malý zázrak, dosvědčující jednu dlouho raženou pravdu - že první generace Fabie je v rámci nabídky Škody něco, čím byl kdysi model W124 u Mercedesu. Bylo to prý vývojově až přeinvestované auto, které kdysi v v boji za lepší image značky známé v této třídě hlavně „primitivní” Felicií nechtěli nešlápnout vedle. A v tomto směru opravdu nešláplo.

Níže se můžete podívat na vůz v jeho současném stavu i mnohé jeho zdevastované detaily. Přikládám také kompletní historii standardních servisů i výjimečných oprav - to kdybyste při dlouhém letním večeru neměli do čeho píchnout. A příště vám ukážu, jak tohle auto se skoro 1,3 milionu km zrychluje a na jakou rychlost se rozjede. Sám jsem na to zvědavý, zatím jsem to nezkoušel a rozhodl jsem se, že vás nejprve seznámím s trochu jinými fakty. Předpokládám totiž, že auto se bez potíží podívá až k nějakým 200 km/h a bude docela zajímavé sledovat, jak na to bude reagovat podvozek. Kdybych se déle neozýval, možná byla tato jízda poslední - pro mě, pro vůz, možná pro oba...

Detailní fotodokumentace stavu Škody Fabia po 1 267 000 km

Takhle vypadá Škoda Fabia s 1 267 000 km. Je na maděru, ale jezdí - 16 - Skoda Fabia 1 267 000 km 001Takhle vypadá Škoda Fabia s 1 267 000 km. Je na maděru, ale jezdí - 17 - Skoda Fabia 1 267 000 km 002Takhle vypadá Škoda Fabia s 1 267 000 km. Je na maděru, ale jezdí - 18 - Skoda Fabia 1 267 000 km 003Takhle vypadá Škoda Fabia s 1 267 000 km. Je na maděru, ale jezdí - 19 - Skoda Fabia 1 267 000 km 004Takhle vypadá Škoda Fabia s 1 267 000 km. Je na maděru, ale jezdí - 20 - Skoda Fabia 1 267 000 km 005Takhle vypadá Škoda Fabia s 1 267 000 km. Je na maděru, ale jezdí - 21 - Skoda Fabia 1 267 000 km 006Takhle vypadá Škoda Fabia s 1 267 000 km. Je na maděru, ale jezdí - 22 - Skoda Fabia 1 267 000 km 007Takhle vypadá Škoda Fabia s 1 267 000 km. Je na maděru, ale jezdí - 23 - Skoda Fabia 1 267 000 km 008Takhle vypadá Škoda Fabia s 1 267 000 km. Je na maděru, ale jezdí - 24 - Skoda Fabia 1 267 000 km 009Takhle vypadá Škoda Fabia s 1 267 000 km. Je na maděru, ale jezdí - 25 - Skoda Fabia 1 267 000 km 010Takhle vypadá Škoda Fabia s 1 267 000 km. Je na maděru, ale jezdí - 26 - Skoda Fabia 1 267 000 km 011Takhle vypadá Škoda Fabia s 1 267 000 km. Je na maděru, ale jezdí - 27 - Skoda Fabia 1 267 000 km 012

Takhle vypadá Škoda Fabia s 1 267 000 km. Je na maděru, ale jezdí - 28 - Skoda Fabia 1 267 000 km 013Takhle vypadá Škoda Fabia s 1 267 000 km. Je na maděru, ale jezdí - 29 - Skoda Fabia 1 267 000 km 014Takhle vypadá Škoda Fabia s 1 267 000 km. Je na maděru, ale jezdí - 30 - Skoda Fabia 1 267 000 km 015Takhle vypadá Škoda Fabia s 1 267 000 km. Je na maděru, ale jezdí - 31 - Skoda Fabia 1 267 000 km 016Takhle vypadá Škoda Fabia s 1 267 000 km. Je na maděru, ale jezdí - 32 - Skoda Fabia 1 267 000 km 017Takhle vypadá Škoda Fabia s 1 267 000 km. Je na maděru, ale jezdí - 33 - Skoda Fabia 1 267 000 km 018Takhle vypadá Škoda Fabia s 1 267 000 km. Je na maděru, ale jezdí - 34 - Skoda Fabia 1 267 000 km 019Takhle vypadá Škoda Fabia s 1 267 000 km. Je na maděru, ale jezdí - 35 - Skoda Fabia 1 267 000 km 020Takhle vypadá Škoda Fabia s 1 267 000 km. Je na maděru, ale jezdí - 36 - Skoda Fabia 1 267 000 km 021Takhle vypadá Škoda Fabia s 1 267 000 km. Je na maděru, ale jezdí - 37 - Skoda Fabia 1 267 000 km 022Takhle vypadá Škoda Fabia s 1 267 000 km. Je na maděru, ale jezdí - 38 - Skoda Fabia 1 267 000 km 023Takhle vypadá Škoda Fabia s 1 267 000 km. Je na maděru, ale jezdí - 39 - Skoda Fabia 1 267 000 km 024Takhle vypadá Škoda Fabia s 1 267 000 km. Je na maděru, ale jezdí - 40 - Skoda Fabia 1 267 000 km 025Takhle vypadá Škoda Fabia s 1 267 000 km. Je na maděru, ale jezdí - 41 - Skoda Fabia 1 267 000 km 026Takhle vypadá Škoda Fabia s 1 267 000 km. Je na maděru, ale jezdí - 42 - Skoda Fabia 1 267 000 km 027Takhle vypadá Škoda Fabia s 1 267 000 km. Je na maděru, ale jezdí - 43 - Skoda Fabia 1 267 000 km 028Takhle vypadá Škoda Fabia s 1 267 000 km. Je na maděru, ale jezdí - 44 - Skoda Fabia 1 267 000 km 029Takhle vypadá Škoda Fabia s 1 267 000 km. Je na maděru, ale jezdí - 45 - Skoda Fabia 1 267 000 km 030Takhle vypadá Škoda Fabia s 1 267 000 km. Je na maděru, ale jezdí - 46 - Skoda Fabia 1 267 000 km 031Takhle vypadá Škoda Fabia s 1 267 000 km. Je na maděru, ale jezdí - 47 - Skoda Fabia 1 267 000 km 032Takhle vypadá Škoda Fabia s 1 267 000 km. Je na maděru, ale jezdí - 48 - Skoda Fabia 1 267 000 km 033Takhle vypadá Škoda Fabia s 1 267 000 km. Je na maděru, ale jezdí - 49 - Skoda Fabia 1 267 000 km 034Takhle vypadá Škoda Fabia s 1 267 000 km. Je na maděru, ale jezdí - 50 - Skoda Fabia 1 267 000 km 035Takhle vypadá Škoda Fabia s 1 267 000 km. Je na maděru, ale jezdí - 51 - Skoda Fabia 1 267 000 km 036Takhle vypadá Škoda Fabia s 1 267 000 km. Je na maděru, ale jezdí - 52 - Skoda Fabia 1 267 000 km 037Takhle vypadá Škoda Fabia s 1 267 000 km. Je na maděru, ale jezdí - 53 - Skoda Fabia 1 267 000 km 038Takhle vypadá Škoda Fabia s 1 267 000 km. Je na maděru, ale jezdí - 54 - Skoda Fabia 1 267 000 km 039Takhle vypadá Škoda Fabia s 1 267 000 km. Je na maděru, ale jezdí - 55 - Skoda Fabia 1 267 000 km 040Takhle vypadá Škoda Fabia s 1 267 000 km. Je na maděru, ale jezdí - 56 - Skoda Fabia 1 267 000 km 041Takhle vypadá Škoda Fabia s 1 267 000 km. Je na maděru, ale jezdí - 57 - Skoda Fabia 1 267 000 km 042Takhle vypadá Škoda Fabia s 1 267 000 km. Je na maděru, ale jezdí - 58 - Skoda Fabia 1 267 000 km 043Takhle vypadá Škoda Fabia s 1 267 000 km. Je na maděru, ale jezdí - 59 - Skoda Fabia 1 267 000 km 044Takhle vypadá Škoda Fabia s 1 267 000 km. Je na maděru, ale jezdí - 60 - Skoda Fabia 1 267 000 km 045Takhle vypadá Škoda Fabia s 1 267 000 km. Je na maděru, ale jezdí - 61 - Skoda Fabia 1 267 000 km 046

Takhle vypadá Škoda Fabia s 1 267 000 km. Je na maděru, ale jezdí - 62 - Skoda Fabia 1 267 000 km 047Takhle vypadá Škoda Fabia s 1 267 000 km. Je na maděru, ale jezdí - 63 - Skoda Fabia 1 267 000 km 048Takhle vypadá Škoda Fabia s 1 267 000 km. Je na maděru, ale jezdí - 64 - Skoda Fabia 1 267 000 km 049Takhle vypadá Škoda Fabia s 1 267 000 km. Je na maděru, ale jezdí - 65 - Skoda Fabia 1 267 000 km 050Takhle vypadá Škoda Fabia s 1 267 000 km. Je na maděru, ale jezdí - 66 - Skoda Fabia 1 267 000 km 051Takhle vypadá Škoda Fabia s 1 267 000 km. Je na maděru, ale jezdí - 67 - Skoda Fabia 1 267 000 km 052Takhle vypadá Škoda Fabia s 1 267 000 km. Je na maděru, ale jezdí - 68 - Skoda Fabia 1 267 000 km 053

Takhle vypadá Škoda Fabia s 1 267 000 km. Je na maděru, ale jezdí - 69 - Skoda Fabia 1 267 000 km 054Takhle vypadá Škoda Fabia s 1 267 000 km. Je na maděru, ale jezdí - 70 - Skoda Fabia 1 267 000 km 055Takhle vypadá Škoda Fabia s 1 267 000 km. Je na maděru, ale jezdí - 71 - Skoda Fabia 1 267 000 km 056Takhle vypadá Škoda Fabia s 1 267 000 km. Je na maděru, ale jezdí - 72 - Skoda Fabia 1 267 000 km 057Takhle vypadá Škoda Fabia s 1 267 000 km. Je na maděru, ale jezdí - 73 - Skoda Fabia 1 267 000 km 058Takhle vypadá Škoda Fabia s 1 267 000 km. Je na maděru, ale jezdí - 74 - Skoda Fabia 1 267 000 km 059Takhle vypadá Škoda Fabia s 1 267 000 km. Je na maděru, ale jezdí - 75 - Skoda Fabia 1 267 000 km 060Takhle vypadá Škoda Fabia s 1 267 000 km. Je na maděru, ale jezdí - 76 - Skoda Fabia 1 267 000 km 061Takhle vypadá Škoda Fabia s 1 267 000 km. Je na maděru, ale jezdí - 77 - Skoda Fabia 1 267 000 km 062Takhle vypadá Škoda Fabia s 1 267 000 km. Je na maděru, ale jezdí - 78 - Skoda Fabia 1 267 000 km 063Takhle vypadá Škoda Fabia s 1 267 000 km. Je na maděru, ale jezdí - 79 - Skoda Fabia 1 267 000 km 064Takhle vypadá Škoda Fabia s 1 267 000 km. Je na maděru, ale jezdí - 80 - Skoda Fabia 1 267 000 km 065Takhle vypadá Škoda Fabia s 1 267 000 km. Je na maděru, ale jezdí - 81 - Skoda Fabia 1 267 000 km 066Takhle vypadá Škoda Fabia s 1 267 000 km. Je na maděru, ale jezdí - 82 - Skoda Fabia 1 267 000 km 067Takhle vypadá Škoda Fabia s 1 267 000 km. Je na maděru, ale jezdí - 83 - Skoda Fabia 1 267 000 km 068Takhle vypadá Škoda Fabia s 1 267 000 km. Je na maděru, ale jezdí - 84 - Skoda Fabia 1 267 000 km 069Takhle vypadá Škoda Fabia s 1 267 000 km. Je na maděru, ale jezdí - 85 - Skoda Fabia 1 267 000 km 070Takhle vypadá Škoda Fabia s 1 267 000 km. Je na maděru, ale jezdí - 86 - Skoda Fabia 1 267 000 km 071Takhle vypadá Škoda Fabia s 1 267 000 km. Je na maděru, ale jezdí - 87 - Skoda Fabia 1 267 000 km 072Takhle vypadá Škoda Fabia s 1 267 000 km. Je na maděru, ale jezdí - 88 - Skoda Fabia 1 267 000 km 073Takhle vypadá Škoda Fabia s 1 267 000 km. Je na maděru, ale jezdí - 89 - Skoda Fabia 1 267 000 km 074Takhle vypadá Škoda Fabia s 1 267 000 km. Je na maděru, ale jezdí - 90 - Skoda Fabia 1 267 000 km 075Takhle vypadá Škoda Fabia s 1 267 000 km. Je na maděru, ale jezdí - 91 - Skoda Fabia 1 267 000 km 076Takhle vypadá Škoda Fabia s 1 267 000 km. Je na maděru, ale jezdí - 92 - Skoda Fabia 1 267 000 km 077Takhle vypadá Škoda Fabia s 1 267 000 km. Je na maděru, ale jezdí - 93 - Skoda Fabia 1 267 000 km 078Takhle vypadá Škoda Fabia s 1 267 000 km. Je na maděru, ale jezdí - 94 - Skoda Fabia 1 267 000 km 079Takhle vypadá Škoda Fabia s 1 267 000 km. Je na maděru, ale jezdí - 95 - Skoda Fabia 1 267 000 km 080Takhle vypadá Škoda Fabia s 1 267 000 km. Je na maděru, ale jezdí - 96 - Skoda Fabia 1 267 000 km 081Takhle vypadá Škoda Fabia s 1 267 000 km. Je na maděru, ale jezdí - 97 - Skoda Fabia 1 267 000 km 082Takhle vypadá Škoda Fabia s 1 267 000 km. Je na maděru, ale jezdí - 98 - Skoda Fabia 1 267 000 km 083Takhle vypadá Škoda Fabia s 1 267 000 km. Je na maděru, ale jezdí - 99 - Skoda Fabia 1 267 000 km 084Takhle vypadá Škoda Fabia s 1 267 000 km. Je na maděru, ale jezdí - 100 - Skoda Fabia 1 267 000 km 085Takhle vypadá Škoda Fabia s 1 267 000 km. Je na maděru, ale jezdí - 101 - Skoda Fabia 1 267 000 km 086Takhle vypadá Škoda Fabia s 1 267 000 km. Je na maděru, ale jezdí - 102 - Skoda Fabia 1 267 000 km 087Takhle vypadá Škoda Fabia s 1 267 000 km. Je na maděru, ale jezdí - 103 - Skoda Fabia 1 267 000 km 088Takhle vypadá Škoda Fabia s 1 267 000 km. Je na maděru, ale jezdí - 104 - Skoda Fabia 1 267 000 km 089Takhle vypadá Škoda Fabia s 1 267 000 km. Je na maděru, ale jezdí - 105 - Skoda Fabia 1 267 000 km 090Takhle vypadá Škoda Fabia s 1 267 000 km. Je na maděru, ale jezdí - 106 - Skoda Fabia 1 267 000 km 091Takhle vypadá Škoda Fabia s 1 267 000 km. Je na maděru, ale jezdí - 107 - Skoda Fabia 1 267 000 km 092Takhle vypadá Škoda Fabia s 1 267 000 km. Je na maděru, ale jezdí - 108 - Skoda Fabia 1 267 000 km 093Takhle vypadá Škoda Fabia s 1 267 000 km. Je na maděru, ale jezdí - 109 - Skoda Fabia 1 267 000 km 094Takhle vypadá Škoda Fabia s 1 267 000 km. Je na maděru, ale jezdí - 110 - Skoda Fabia 1 267 000 km 095Takhle vypadá Škoda Fabia s 1 267 000 km. Je na maděru, ale jezdí - 111 - Skoda Fabia 1 267 000 km 096Takhle vypadá Škoda Fabia s 1 267 000 km. Je na maděru, ale jezdí - 112 - Skoda Fabia 1 267 000 km 097Takhle vypadá Škoda Fabia s 1 267 000 km. Je na maděru, ale jezdí - 113 - Skoda Fabia 1 267 000 km 098Takhle vypadá Škoda Fabia s 1 267 000 km. Je na maděru, ale jezdí - 114 - Skoda Fabia 1 267 000 km 099

Takhle vypadá Škoda Fabia s 1 267 000 km. Je na maděru, ale jezdí - 115 - Skoda Fabia 1 267 000 km 100Takhle vypadá Škoda Fabia s 1 267 000 km. Je na maděru, ale jezdí - 116 - Skoda Fabia 1 267 000 km 101Takhle vypadá Škoda Fabia s 1 267 000 km. Je na maděru, ale jezdí - 117 - Skoda Fabia 1 267 000 km 102Takhle vypadá Škoda Fabia s 1 267 000 km. Je na maděru, ale jezdí - 118 - Skoda Fabia 1 267 000 km 103Takhle vypadá Škoda Fabia s 1 267 000 km. Je na maděru, ale jezdí - 119 - Skoda Fabia 1 267 000 km 104Takhle vypadá Škoda Fabia s 1 267 000 km. Je na maděru, ale jezdí - 120 - Skoda Fabia 1 267 000 km 105

Takhle vypadá Škoda Fabia s 1 267 000 km. Je na maděru, ale jezdí - 121 - Skoda Fabia 1 267 000 km 106Takhle vypadá Škoda Fabia s 1 267 000 km. Je na maděru, ale jezdí - 122 - Skoda Fabia 1 267 000 km 107Takhle vypadá Škoda Fabia s 1 267 000 km. Je na maděru, ale jezdí - 123 - Skoda Fabia 1 267 000 km 108Takhle vypadá Škoda Fabia s 1 267 000 km. Je na maděru, ale jezdí - 124 - Skoda Fabia 1 267 000 km 109Takhle vypadá Škoda Fabia s 1 267 000 km. Je na maděru, ale jezdí - 125 - Skoda Fabia 1 267 000 km 110Takhle vypadá Škoda Fabia s 1 267 000 km. Je na maděru, ale jezdí - 126 - Skoda Fabia 1 267 000 km 111Takhle vypadá Škoda Fabia s 1 267 000 km. Je na maděru, ale jezdí - 127 - Skoda Fabia 1 267 000 km 112Takhle vypadá Škoda Fabia s 1 267 000 km. Je na maděru, ale jezdí - 128 - Skoda Fabia 1 267 000 km 113Takhle vypadá Škoda Fabia s 1 267 000 km. Je na maděru, ale jezdí - 129 - Skoda Fabia 1 267 000 km 114Takhle vypadá Škoda Fabia s 1 267 000 km. Je na maděru, ale jezdí - 130 - Skoda Fabia 1 267 000 km 115Takhle vypadá Škoda Fabia s 1 267 000 km. Je na maděru, ale jezdí - 131 - Skoda Fabia 1 267 000 km 116Takhle vypadá Škoda Fabia s 1 267 000 km. Je na maděru, ale jezdí - 132 - Skoda Fabia 1 267 000 km 117Takhle vypadá Škoda Fabia s 1 267 000 km. Je na maděru, ale jezdí - 133 - Skoda Fabia 1 267 000 km 118Takhle vypadá Škoda Fabia s 1 267 000 km. Je na maděru, ale jezdí - 134 - Skoda Fabia 1 267 000 km 119

Kompletní servisní historie včetně mimořádných oprav

Takhle vypadá Škoda Fabia s 1 267 000 km. Je na maděru, ale jezdí - 135 - Skoda Fabia 1 267 000 km 120Takhle vypadá Škoda Fabia s 1 267 000 km. Je na maděru, ale jezdí - 136 - Skoda Fabia 1 267 000 km 121Takhle vypadá Škoda Fabia s 1 267 000 km. Je na maděru, ale jezdí - 137 - Skoda Fabia 1 267 000 km 122Takhle vypadá Škoda Fabia s 1 267 000 km. Je na maděru, ale jezdí - 138 - Skoda Fabia 1 267 000 km 123Takhle vypadá Škoda Fabia s 1 267 000 km. Je na maděru, ale jezdí - 139 - Skoda Fabia 1 267 000 km 124Takhle vypadá Škoda Fabia s 1 267 000 km. Je na maděru, ale jezdí - 140 - Skoda Fabia 1 267 000 km 125Takhle vypadá Škoda Fabia s 1 267 000 km. Je na maděru, ale jezdí - 141 - Skoda Fabia 1 267 000 km 126Takhle vypadá Škoda Fabia s 1 267 000 km. Je na maděru, ale jezdí - 142 - Skoda Fabia 1 267 000 km 127Takhle vypadá Škoda Fabia s 1 267 000 km. Je na maděru, ale jezdí - 143 - Skoda Fabia 1 267 000 km 128Takhle vypadá Škoda Fabia s 1 267 000 km. Je na maděru, ale jezdí - 144 - Skoda Fabia 1 267 000 km 129Takhle vypadá Škoda Fabia s 1 267 000 km. Je na maděru, ale jezdí - 145 - Skoda Fabia 1 267 000 km 130Takhle vypadá Škoda Fabia s 1 267 000 km. Je na maděru, ale jezdí - 146 - Skoda Fabia 1 267 000 km 131Takhle vypadá Škoda Fabia s 1 267 000 km. Je na maděru, ale jezdí - 147 - Skoda Fabia 1 267 000 km 132Takhle vypadá Škoda Fabia s 1 267 000 km. Je na maděru, ale jezdí - 148 - Skoda Fabia 1 267 000 km 133Takhle vypadá Škoda Fabia s 1 267 000 km. Je na maděru, ale jezdí - 149 - Skoda Fabia 1 267 000 km 134Takhle vypadá Škoda Fabia s 1 267 000 km. Je na maděru, ale jezdí - 150 - Skoda Fabia 1 267 000 km 135Takhle vypadá Škoda Fabia s 1 267 000 km. Je na maděru, ale jezdí - 151 - Skoda Fabia 1 267 000 km 136Takhle vypadá Škoda Fabia s 1 267 000 km. Je na maděru, ale jezdí - 152 - Skoda Fabia 1 267 000 km 137Takhle vypadá Škoda Fabia s 1 267 000 km. Je na maděru, ale jezdí - 153 - Skoda Fabia 1 267 000 km 138Takhle vypadá Škoda Fabia s 1 267 000 km. Je na maděru, ale jezdí - 154 - Skoda Fabia 1 267 000 km 139Takhle vypadá Škoda Fabia s 1 267 000 km. Je na maděru, ale jezdí - 155 - Skoda Fabia 1 267 000 km 140Takhle vypadá Škoda Fabia s 1 267 000 km. Je na maděru, ale jezdí - 156 - Skoda Fabia 1 267 000 km 141Takhle vypadá Škoda Fabia s 1 267 000 km. Je na maděru, ale jezdí - 157 - Skoda Fabia 1 267 000 km 142Takhle vypadá Škoda Fabia s 1 267 000 km. Je na maděru, ale jezdí - 158 - Skoda Fabia 1 267 000 km 143Takhle vypadá Škoda Fabia s 1 267 000 km. Je na maděru, ale jezdí - 159 - Skoda Fabia 1 267 000 km 144Takhle vypadá Škoda Fabia s 1 267 000 km. Je na maděru, ale jezdí - 160 - Skoda Fabia 1 267 000 km 145Takhle vypadá Škoda Fabia s 1 267 000 km. Je na maděru, ale jezdí - 161 - Skoda Fabia 1 267 000 km 146Takhle vypadá Škoda Fabia s 1 267 000 km. Je na maděru, ale jezdí - 162 - Skoda Fabia 1 267 000 km 147Takhle vypadá Škoda Fabia s 1 267 000 km. Je na maděru, ale jezdí - 163 - Skoda Fabia 1 267 000 km 148Takhle vypadá Škoda Fabia s 1 267 000 km. Je na maděru, ale jezdí - 164 - Skoda Fabia 1 267 000 km 149Takhle vypadá Škoda Fabia s 1 267 000 km. Je na maděru, ale jezdí - 165 - Skoda Fabia 1 267 000 km 150Takhle vypadá Škoda Fabia s 1 267 000 km. Je na maděru, ale jezdí - 166 - Skoda Fabia 1 267 000 km 151Takhle vypadá Škoda Fabia s 1 267 000 km. Je na maděru, ale jezdí - 167 - Skoda Fabia 1 267 000 km 152Takhle vypadá Škoda Fabia s 1 267 000 km. Je na maděru, ale jezdí - 168 - Skoda Fabia 1 267 000 km 153Takhle vypadá Škoda Fabia s 1 267 000 km. Je na maděru, ale jezdí - 169 - Skoda Fabia 1 267 000 km 154Takhle vypadá Škoda Fabia s 1 267 000 km. Je na maděru, ale jezdí - 170 - Skoda Fabia 1 267 000 km 155Takhle vypadá Škoda Fabia s 1 267 000 km. Je na maděru, ale jezdí - 171 - Skoda Fabia 1 267 000 km 156Takhle vypadá Škoda Fabia s 1 267 000 km. Je na maděru, ale jezdí - 172 - Skoda Fabia 1 267 000 km 157Takhle vypadá Škoda Fabia s 1 267 000 km. Je na maděru, ale jezdí - 173 - Skoda Fabia 1 267 000 km 158Takhle vypadá Škoda Fabia s 1 267 000 km. Je na maděru, ale jezdí - 174 - Skoda Fabia 1 267 000 km 159Takhle vypadá Škoda Fabia s 1 267 000 km. Je na maděru, ale jezdí - 175 - Skoda Fabia 1 267 000 km 160Takhle vypadá Škoda Fabia s 1 267 000 km. Je na maděru, ale jezdí - 176 - Skoda Fabia 1 267 000 km 161

Dobový ceník vozu

Takhle vypadá Škoda Fabia s 1 267 000 km. Je na maděru, ale jezdí - 177 - Skoda Fabia 1 267 000 km 162Takhle vypadá Škoda Fabia s 1 267 000 km. Je na maděru, ale jezdí - 178 - Skoda Fabia 1 267 000 km 163Takhle vypadá Škoda Fabia s 1 267 000 km. Je na maděru, ale jezdí - 179 - Skoda Fabia 1 267 000 km 164Takhle vypadá Škoda Fabia s 1 267 000 km. Je na maděru, ale jezdí - 180 - Skoda Fabia 1 267 000 km 165Takhle vypadá Škoda Fabia s 1 267 000 km. Je na maděru, ale jezdí - 181 - Skoda Fabia 1 267 000 km 166

Pavel Janda

Diskuze Přidat příspěvek

Všechny články na Autoforum.cz jsou komentáře vyjadřující stanovisko redakce či autora. Vyjma článků označených jako inzerce není obsah sponzorován ani jinak obdobně ovlivněn třetími stranami.