Autotým slaví svého tisícího zákazníka

Za 16 měsíců působení společnosti Autotým na českém trhu v oblasti poradenství při koupi ojetého vozu přichází její další významný milník - tisící klient.
  1. Autoforum.cz
  2. Rubriky a sekce
  3. Tiskové zprávy

Autotým slaví svého tisícího zákazníka

4.11.2015 | tisková zpráva

Autotým slaví svého tisícího zákazníka

/

Foto: Archiv Autoforum.cz

Za 16 měsíců působení společnosti Autotým na českém trhu v oblasti poradenství při koupi ojetého vozu přichází její další významný milník - tisící klient.

Společnost Autotým s.r.o. oslavila ve své poměrně krátké historii na českém trhu další významný milník - dosažení jednoho tisíce uzavřených klientských smluv. V rámci oslavy tohoto významného výsledku se výkonná ředitelka paní Jarmila Kowolowská setkala s tisícím klientem, panem Janem Černým, který se služeb Autotýmu rozhodl využít. Během přátelského setkání v příjemném duchu předala šťastnému majiteli titulu „1000. spokojený klient“ šek na bezplatnou službu společnosti Autotým při výběru a celkovém prověření ojetého vozidla.

Zmíněný dárkový šek využil pan Černý k nákupu kvalitního ojetého vozu značky BMW řady 1, který byl vyroben v roce 2007 a od té doby najel již 94 000 km. Obdarovaný majitel se rovněž zúčastnil technické prohlídky s odborným rádcem společnosti Autotýmu, což výrazně přispělo k bezproblémovému nákupu vybraného ojetého vozu.

„Společnost Autotým mě velice překvapila svým přístupem a rychlostí jak splnila mé požadavky na vyhledání nového vozu. Ani jsem netušil, že společnost, která poskytuje takové služby, na trhu vůbec existuje. Na začátku jsem se s technikem dohodl na parametrech vozu, pak mi přišla nabídka na pět vozů, z kterých jsem si vybral,“ zhodnotil svoji spokojenost čerstvý majitel ojetého vozu BMW pan Černý a dodal: „Nejvíce jsem byl překvapen z komplexní prohlídky mého budoucího vozu. Vizuální prohlídka, která prověřila funkčnost a stav vozila byla dle mého názoru naprosto profesionální. Následující prohlídka v autorizovaném servisu mě utvrdila, že kupuji vůz, který je v naprostém pořádku a že mě po jeho koupi nečeká nějaké nepříjemné překvapení s nutností dalších nečekaných investic. Oceňuji rovněž skutečnost, že jsem dostal od Autotýmu nabídku na moc pěkné auto při dodržení mého cenového limitu pod hranicí dvou set tisíc korun. Vřele dnes společnost Autotým každému doporučuji. Ušetřila mi především čas a peníze,“ řekl na slavnostním setkání pan Jan Černý.

Dosažení zmíněného významného milníku společnosti Autotým s.r.o. zhodnotila rovněž její výkonná ředitelka Jarmila Kowolovská: „Neprve bych ráda popřála panu Černému mnoho šťastně najetých kilometrů s jeho zakoupeným vozem, který byl našimi rádci kompletně prověřen a pro svůj vynikající technický stav také plně doporučen. I pro nás byla tato spolupráce s tisícím klientem nesmírně příjemná, protože byl na každém kroku vidět jeho zájem o práci našeho týmu s cílem vybrat tu nejlepší nabídku. A to se podařilo. Ráda bych také, v tomto případě, vyzdvihla velmi férové jednání prodávájící strany, což není v realitě dneška tak úplnou samozřejmostí. Bohužel přesvědčujeme se o tom na příkladech téměř každý den.“

Společnost Autotým dosáhla v posledních měsících významného nárůstu v počtu uzavřených klientských smluv, což jednoznačně potvrzuje stále větší zájem české veřejnosti o její služby v oblasti poradenství při koupi ojetého vozu. „Jestliže jsme v červnu letošního roku hovořili na Výroční tiskové konferenci o 430 uzavřených klientských smlouvách za necelý rok našeho působení, pak je dosažení milníku jednoho tisíce uzavřených smluv za následující 4 měsíce z mého pohledu výsledkem, který naší úspěšnost na trhu jednoznačně prokazuje“, hodnotí současné výsledky Jarmila Kowolowská.


Autotým slaví svého tisícího zákazníka - 1 - Autotym 1000 tisici-klien-01Autotým slaví svého tisícího zákazníka - 2 - Autotym 1000 tisici-klient-03Autotým slaví svého tisícího zákazníka - 3 - Autotym 1000 tisici-klient-04
Autotým slaví svého tisícího zákazníka

tisková zpráva

Všechny články na Autoforum.cz jsou komentáře vyjadřující stanovisko redakce či autora. Vyjma článků označených jako inzerce není obsah sponzorován ani jinak obdobně ovlivněn třetími stranami.