Pojistným podvodům při nehodě zabráníte autokamerou MiVue 733 WiFi od Mio

Dobře čitelný záznam včetně SPZ dostanete hned po nehodě do mobilu přes WiFi. Od dubna 2019 vaši peněženku navíc ochrání i hlášení rychlostních radarů díky přímo integrovanému GPS přijímači. Ochrání vás tak před pojistnými podvody, před lháři i pokutami!
  1. Autoforum.cz
  2. Rubriky a sekce
  3. Tiskové zprávy

Pojistným podvodům při nehodě zabráníte autokamerou MiVue 733 WiFi od Mio

19.3.2019 | tisková zpráva

Pojistným podvodům při nehodě zabráníte autokamerou MiVue 733 WiFi od Mio

/

Foto: Archiv Autoforum.cz

Dobře čitelný záznam včetně SPZ dostanete hned po nehodě do mobilu přes WiFi. Od dubna 2019 vaši peněženku navíc ochrání i hlášení rychlostních radarů díky přímo integrovanému GPS přijímači. Ochrání vás tak před pojistnými podvody, před lháři i pokutami!

Nestoupá jen množství nehod, ale i množství pojistných podvodů z úmyslných srážek. MiVue 733 WIFI zaznamenává každý ujetý kilometr z vaší cesty, takže nemusíte mít obavy. Všechny nahrávky nečekaných situací i pěkných vzpomínek na cestu si lze ihned přenést do mobilu přes WiFi a pak odeslat kam budete chtít, ale také je lze jednoduše třídit, analyzovat a archivovat v programu MiVue Manager na počítačích v pohodlí domova.


Test natáčení v mlze, jak si kamera do auta Mio poradí s SPZ a návěstími

Značková autokamera MiVue 733 WIFI od Mio je připravená zachytit každý detail pomocí záznamu ve vysokém rozlišení Full 1080p HD při 30 snímcích/s, pravdivým úhlem záběru 130° a clonou F2.0. Každou vteřinu zaznamená 30 videozáběrů, takže výsledný záznam je jasný a vylučuje jakékoliv pochybnosti. Začněte s nahráváním hned od začátku cesty. Kamera MiVue 733 WIFI spustí záznam a zaznamenávat informace ve chvíli, kdy nastartujete vozidlo.

Vaše bezpečnost je na prvním místě

Chápeme, jak je důležité mít na cestách pocit bezpečí. Proto kamera MiVue 733 WIFI nabízí celou řadu bezpečnostních prvků. Autokamera MiVue 733 WIFI je vybavená pokročilými asistenčními systémy pro řidiče - systémem varování před čelní srážkou (FCWS), systémem varování při vybočení z jízdního pruhu (LDWS) a systémem varování před mikrospánkem řidiče (FA). Díky kombinaci všech těchto funkcí můžete být během jízdy mnohem klidnější. Pokud 3-osý G-Sensor zaregistruje náhlou změnu pohybu, okamžitě se aktivuje ochrana souboru, který tak není možné přehrát.

Integrované GPS přímo v kameře Mio - zaznamenání polohy a rychlosti

V každém záznamu jsou uložené údaje o souřadnicích GPS a vaší rychlosti; to je v případě nehody důležitý důkaz. Modul GPS je na rozdíl od jiných kamer do auta na trhu zabudován přímo v zařízení. Od dubna 2019 navíc díky aktualizaci tato kamerka získává i funkci upozorňování na statické radary!

Připojení WIFI - rychlejší, bezdrátový přenos

Soubory rychle a snadno přenesete do aplikace pro chytrý telefon MiVue Pro. Vždy budete mít v telefonu bezpečně uloženou záložní kopii obrazového záznamu


Test natáčení v noci, jak si kamera do auta Mio poradí s SPZ a návěstími

MiVue Manager - ideální nástroj pro sledování, sdílení a archivaci cest

MiVue Manager je počítačový program pro správu, analýzu a archivaci nahraných dat. Program je kompatibilní s operačními systémy Windows i Mac. Díky G senzoru v kameře dokáže MiVue Manager analyzovat události před nehodou a pomoci tak i s určením směru jízdy viníků kolizí. Za pomocí dat z integrované GPS umí program zobrazit i grafické znázornění projetých tras v Google mapách. Oblíbenou funkcí programu je také sdílení nahraných videí na YouTube a Facebooku.


NEZÁVISLÝ test natáčení a unboxing youtubera JTD driver autokamerky Mio MiVue 733 WiFi. Test natáčení při sněžení, v mlze, přes špinavé sklo i v Parking režimu - vždy s výborným výsledkem!

Facebook (zákaznická podpora): https://www.facebook.com/MioCZSK/

www.MIOkamery.CZ

Přehled specifikací

Full HD záznam - 1080p při 30 fps
H.264 technologie zajišťující vysoce kvalitní video při menší velikosti souboru
Skleněná optika F2.0 pro skvělé snímky i v šeru a ve tmě
Záznamový úhel 130°
WIFI umožňuje okamžité odeslání videa do smartphone nebo sdílení na Facebooku přes aplikaci
2,7" obrazovka (poměr 16:9)
GPS čip, zobrazení trasy na Google mapách
3-osý G- senzor
Podpora inteligentního systému ADAS (Advanced Driver Assistance System)
Automatické nahrávání a fotografický režim
Parkovací režim s detektorem pohybu - vyžaduje trvalé napájení
Automatická detekce nehody
Malý držák na sklo otočný o 360°
Slot pro MicroSD kartu až do kapacity 128 GB
Nový, moderní design a vysoká kvalita zpracování
České i slovenské menu je samozřejmostí
balení : kamera MiVue 733, dlouhý napájecí kabel do auta, otočný držák na sklo

tisková zpráva

Všechny články na Autoforum.cz jsou komentáře vyjadřující stanovisko redakce či autora. Vyjma článků označených jako inzerce není obsah sponzorován ani jinak obdobně ovlivněn třetími stranami.

Živá témata na fóru

zobrazit vše