České Lamborghini Huracan je po smrti, po nehodě shořelo na prach (foto, doplněno)

První vážná nehoda Huracanu se přihodila zelenému českému kusu. Nezbylo z něj nic, krom posádky.
  1. Autoforum.cz
  2. Rubriky a sekce
  3. Bleskovky

České Lamborghini Huracan je po smrti, po nehodě shořelo na prach (foto, doplněno)

6.9.2014 | Petr Miler | 19 příspěvků

České Lamborghini Huracan je po smrti, po nehodě shořelo na prach (foto, doplněno)

/

Foto: Archiv Autoforum.cz

První vážná nehoda Huracanu se přihodila zelenému českému kusu. Nezbylo z něj nic, krom posádky.

Doplněno 17:00: Získali jsme nové informace o havarovaném Huracánu - údajně nejde o auto půjčovny Dream Cars, ale o soukromý exemplář českého majitele, který zapůjčil příteli z Maďarska. Ten s ním havaroval na dálnici M7, z nehody opravdu vyvázl živ. Informace v článku byly upraveny odpovídajícím způsobem.


Stále ještě nové Lamborghini Huracán dorazilo do České republiky teprve nedávno. Úplně první kus na našem území jsme vám do detailu představili na vlastních fotkách, téměř souběžně s ním ale české luhy a háje dobyl i druhý, zeleně lakovaný exemplář půjčovny sporťáků Dream Cars. V našich končinách se ale zřejmě vyskytoval ještě jeden zeleně lakovaný vůz, který se do historie zapsal včera a možná více, než by si kdokoli soudný přál - stal se vůbec prvním Huracánem, který byl totálně zničen při zdokumentované nehodě.

Nešťastná událost se nestala na našem území, ale v Maďarsku na dálnici M7 krátce po tankování paliva. I díky tomu si můžete vůz prohlédnout celý krátce před nehodou a jeho zbytky podobně krátce po ní.

Informace o tom, co přesně se stalo, máme jen kusé, vůz měl vyjet z dálnice, prorazit svodidla a skončit na přilehlé louce. Rozpálené auto se spolu s trávou okolo se postaraly o následný požár, jehož následky též můžete vidět - z auta nezbylo prakticky nic, rozeznat v troskách Huracán lze leda podle kol.

Dobrou zprávou je, že řidič auta zůstal po nehodě při vědomí a Lamborghini opustil ještě před požárem. Podle dostupných zpráv tak utrpěl jen menší zranění a není ohrožení života. Další informace zjišťujeme, Huracán je nyní každopádně na českém území zase jen jeden...


České Lamborghini Huracan je po smrti, po nehodě shořelo na prach (foto, doplněno) - 1 - Lamborghini Huracan CR nehoda 01České Lamborghini Huracan je po smrti, po nehodě shořelo na prach (foto, doplněno) - 2 - Lamborghini Huracan CR nehoda 02České Lamborghini Huracan je po smrti, po nehodě shořelo na prach (foto, doplněno) - 3 - Lamborghini Huracan CR nehoda 03České Lamborghini Huracan je po smrti, po nehodě shořelo na prach (foto, doplněno) - 4 - Lamborghini Huracan CR nehoda 04České Lamborghini Huracan je po smrti, po nehodě shořelo na prach (foto, doplněno) - 5 - Lamborghini Huracan CR nehoda 05České Lamborghini Huracan je po smrti, po nehodě shořelo na prach (foto, doplněno) - 6 - Lamborghini Huracan CR nehoda 06České Lamborghini Huracan je po smrti, po nehodě shořelo na prach (foto, doplněno) - 7 - Lamborghini Huracan CR nehoda 07České Lamborghini Huracan je po smrti, po nehodě shořelo na prach (foto, doplněno) - 8 - Lamborghini Huracan CR nehoda 08
Druhý český Huracán je po nehodě na maďarské M7 na odpis zcela nepochybně...

Petr Miler

Diskuze 19 příspěvků

Živá témata na fóru

zobrazit vše