Hyundai ix45: interiér nového Santa Fe do detailu nafocen, bez maskování

Zdá se, že newyorská premiéra Hyundai ix45 alias Santa Fe 2012 bude pouhou formalitou. Tajemstvím už totiž není ani vzhled interiéru korejské novinky.
  1. Autoforum.cz
  2. Rubriky a sekce
  3. Bleskovky

Hyundai ix45: interiér nového Santa Fe do detailu nafocen, bez maskování

28.3.2012 | Petr Miler | 2 příspěvky

Hyundai ix45: interiér nového Santa Fe do detailu nafocen, bez maskování

/

Foto: Archiv Autoforum.cz

Zdá se, že newyorská premiéra Hyundai ix45 alias Santa Fe 2012 bude pouhou formalitou. Tajemstvím už totiž není ani vzhled interiéru korejské novinky.

Do začátku Auto Show v New Yorku zbývá stále více než týden času, mozaika informací a snímků nového SUV Hyundai je už ale téměř kompletní. Naposledy jsme vám nabídli uniklé části katalogu a nejnovější oficiální záběry, nebyl to ale zdaleka první materiál, který naznačoval podobu i techniku nového Santa Fe či ix45, jak se vůz bude jmenovat u nás.

Již dříve byly potvrzeny specifikace nového dieselu 2,2 CRDi a ještě předtím uvolnila první dvě ilustrace sama automobilka. Paradoxem ovšem je, že úplně ze všeho nejdříve se ven dostaly dvě špionážní fotky neplánovaně odhalující prakticky kompletní podobu zevnějšku. To je už poměrně dost článků, uvážíme-li, že premiéra nás stále čeká, ani jeden z nich se ale pořádně nezabýval interiérem vozu, a to prostě proto, že jej zatím nikdo pořádně neviděl. I to se ovšem dneškem mění.

Hned na několika korejských internetových fórech se objevily záběry vnitřku ix45 dosvědčující fakt, že vůz byl přinejmenším v továrně Hyundai ponechán na pospas zvědavým objektivům. Ať už ale byly fotky pořízeny jakkoli, ukazují, že i interiér středně velkého SUV projde poměrně dramatickou proměnou. Svou architekturou i výbavou se přiblíží tomu, co jsme mohli vidět v dalších novějších modelech značky, třeba v modelu i40. Detaily pak odhalují i části řešení prostoru pro cestující vzadu, kteří budou mít - jak vidno - alespoň ve vyšších specifikacích k dispozici i vlastní vyhřívání sedadel.

Všechny podrobnosti tohoto typu se teprve dozvíme, vzhled interiéru ix45 nás ale překvapí už jen stěží.


Hyundai ix45: interiér nového Santa Fe do detailu nafocen, bez maskování - 1 - Hyundai ix45 2012 spy interier 01Hyundai ix45: interiér nového Santa Fe do detailu nafocen, bez maskování - 2 - Hyundai ix45 2012 spy interier 02Hyundai ix45: interiér nového Santa Fe do detailu nafocen, bez maskování - 3 - Hyundai ix45 2012 spy interier 03Hyundai ix45: interiér nového Santa Fe do detailu nafocen, bez maskování - 4 - Hyundai ix45 2012 spy interier 04Hyundai ix45: interiér nového Santa Fe do detailu nafocen, bez maskování - 5 - Hyundai ix45 2012 spy interier 05Hyundai ix45: interiér nového Santa Fe do detailu nafocen, bez maskování - 6 - Hyundai ix45 2012 spy interier 06Hyundai ix45: interiér nového Santa Fe do detailu nafocen, bez maskování - 7 - Hyundai ix45 2012 spy interier 07Hyundai ix45: interiér nového Santa Fe do detailu nafocen, bez maskování - 8 - Hyundai ix45 2012 spy interier 08Hyundai ix45: interiér nového Santa Fe do detailu nafocen, bez maskování - 9 - Hyundai ix45 2012 spy interier 09
Podoba interiéru nového SUV Hyundai už není tajemstvím ani v nejmenším

Zdroj: DM Mania

Petr Miler

Diskuze 2 příspěvky

Všechny články na Autoforum.cz jsou komentáře vyjadřující stanovisko redakce či autora. Vyjma článků označených jako inzerce není obsah sponzorován ani jinak obdobně ovlivněn třetími stranami.