Lamborghini Aventador LP700-4: živé fotografie z ženevského autosalonu

Ne, opravdu jsme se nezbláznili a dobře víme, že ženevský autosalon začíná v úterý. Přesto již nyní máme „živé” snímky Aventadoru přímo ze Ženevy.
  1. Autoforum.cz
  2. Rubriky a sekce
  3. Bleskovky

Lamborghini Aventador LP700-4: živé fotografie z ženevského autosalonu

27.2.2011 | Petr Miler | 1 příspěvek

Lamborghini Aventador LP700-4: živé fotografie z ženevského autosalonu

/

Foto: Archiv Autoforum.cz

Ne, opravdu jsme se nezbláznili a dobře víme, že ženevský autosalon začíná v úterý. Přesto již nyní máme „živé” snímky Aventadoru přímo ze Ženevy.

Není nejmenších pochyb o tom, že nový Aventador od Lamborghini je nejhůře střeženým automobilovým tajemstvím dneška. Téměř denně vám přinášíme nové a nové uniklé materiály týkající se tohoto vozu a ani dnešek nebude výjimkou. Původně jsme pro vás měli připravenu první a jedinou fotku zádě, jenže situace každou chvílí nabírá na pikantnosti, a tak pro vás nakonec máme mnohem více.

Automobilka přitom teprve před pár dny posunula ke konci své postupné odhalování a ještě o několik dnů dříve jsme mohli vidět i první video s novým burácejícím býkem. To už se ale pomalu světěm šířily uniklé oficiální fotografie, které postupně ukázaly téměř vše a vyvrcholily odhalením interiéru.

Vrcholem bizarnosti celého příběhu prozatím byl únik českého ceníku Aventadoru ještě před odhalením samotného vozu. Jenže i to je nic proti tomu, když včera večer začaly éterem kolovat fotografie vozu pořízené přímo v Ženevě. Ukořistil je holandský Autogespot, jehož kontakt v Ženevě nafotil vůz přímo v chystané expozici automobilky.

Jde o kousek v šedé barvě Grigio Estoque, to je ale vše, co o něm zatím můžeme říci. Již z dřívějška je ale známo, že ostře tvarovaný vůz bude pohánět šestapůllitrový dvanáctiválec s výkonem 700 koní, který bude přes sedmistupňový automat posílán na kola obou náprav. Přesnou hmotnost vozu neznáme, díky řadě výjimečných řešení ale bude velmi nízká a i díky tomu Aventador zrychlí na stovku za 2,9 sekundy. Maximální rychlost pak bude činit 350 km/h.

Co bude po tomto úniku následovat raději neodhadujeme, Lamborghini zřejmě bude muset vůz plně odhalit ještě dříve, než mu další a další úniky ušijí z ostudy kabát.


Lamborghini Aventador LP700-4: živé fotografie z ženevského autosalonu - 1 - Lamborghini Aventador LP700-4 Zeneva unik 01Lamborghini Aventador LP700-4: živé fotografie z ženevského autosalonu - 2 - Lamborghini Aventador LP700-4 Zeneva unik 02Lamborghini Aventador LP700-4: živé fotografie z ženevského autosalonu - 3 - Lamborghini Aventador LP700-4 Zeneva unik 03Lamborghini Aventador LP700-4: živé fotografie z ženevského autosalonu - 4 - Lamborghini Aventador LP700-4 Zeneva unik 04Lamborghini Aventador LP700-4: živé fotografie z ženevského autosalonu - 5 - Lamborghini Aventador LP700-4 Zeneva unik 05
Nový Aventador již na ženevském stánku Lamborghini Foto: Autogespot

Lamborghini Aventador LP700-4: živé fotografie z ženevského autosalonu - 6 - Lamborghini Aventador LP700-4 zad
Pro úplnost ještě poslední uniknuvší oficiální snímek zádě vozu s vyklopenými dveřmi

Petr Miler

Diskuze 1 příspěvek

Všechny články na Autoforum.cz jsou komentáře vyjadřující stanovisko redakce či autora. Vyjma článků označených jako inzerce není obsah sponzorován ani jinak obdobně ovlivněn třetími stranami.