Škoda Rapid Spaceback 2014: kombi se začalo odhalovat, mate dvoubarevným kufrem

Už je jisté, že od oficiálního odhalení nového Rapidu Spaceback nás dělí maximálně týdny. Škoda na svém facebookovém profilu zveřejnila první upoutávku.
  1. Autoforum.cz
  2. Rubriky a sekce
  3. Bleskovky

Škoda Rapid Spaceback 2014: kombi se začalo odhalovat, mate dvoubarevným kufrem

8.7.2013 | Petr Miler | 4 příspěvky

Škoda Rapid Spaceback 2014: kombi se začalo odhalovat, mate dvoubarevným kufrem

/

Foto: Archiv Autoforum.cz

Už je jisté, že od oficiálního odhalení nového Rapidu Spaceback nás dělí maximálně týdny. Škoda na svém facebookovém profilu zveřejnila první upoutávku.

Už od chvil zvýšeného výskytu maskovaných Rapidů Spaceback v Evropě je zřejmé, že nás škodovka připravuje na jeho oficiální odhalení. Podobnou dobu se hovoří o veřejné premiéře vozu na zářijovém autosalonu ve Frankfurtu a nyní si zřejmě můžeme být už definitivně jisti, že automobilka tento termín bezpečně stihne. Na svém facebookovém profilu totiž zveřejnila snímek, který ničím jiným než oficiálním záběrem kombi být nemůže.

Vlastně ani nevíme, jestli si bude říkat Spaceback, ale to teď není podstatné. Škoda se u fotky červeno-černé části vozu jasně náležící modelu Rapid ptá: „Může tohle být něco úplně nového?” A ačkoli někteří příznivci poukazují na čerstvě odhalené novinky Rapidu 2014 nebo koncept Rapid Sport, je celkem zřejmé, že ani o jeden z těchto vozů se nejedná a odpověď měla znít prostě: „Ano.”

Na snímku je totiž patrná i část decentnějšího zlomu karoserie nad jinak stejným nebo velmi podobným koncovým světlem, který je u liftbacku podstatně ostřejší. Tento rozdíl můžete sami posoudit srovnáním jeho snímků s uniklými obrázky Spacebacku, které zároveň celou aktivitu škodovky poněkud hatí. Auto už jsme zkrátka viděli celé.

Bez zajímavosti přesto není, že záď tohoto Rapidu kombinuje dvě už zmíněné barvy, předpokládáme ale, že jde jen o jistý pokus dodat jinak nepříliš novému detailu vozu na zajímavosti. A nebo je též možné, že automobilka Rapid kombi odhalí skrze nějaký svérázněji laděný koncept, to nám ale ukáže až čas. Pokud automobilka přidá do party další podobné upoutávky, určitě si je nenecháme pro sebe...

Tip: Projděte si všechny novinky frankfurtského autosalonu 2013.


Škoda Rapid Spaceback 2014: kombi se začalo odhalovat, mate dvoubarevným kufrem - 1 - Skoda Rapid Spaceback 2014 upoutavka 01
Tato upoutávka škodovka musí zachycovat část Rapidu Spacback, všechno tomu nasvědčuje

Škoda Rapid Spaceback 2014: kombi se začalo odhalovat, mate dvoubarevným kufrem - 2 - Skoda Rapid Spaceback kombi unik konfigurator 01Škoda Rapid Spaceback 2014: kombi se začalo odhalovat, mate dvoubarevným kufrem - 3 - Skoda Rapid Spaceback kombi unik konfigurator 02Škoda Rapid Spaceback 2014: kombi se začalo odhalovat, mate dvoubarevným kufrem - 4 - Skoda Rapid Spaceback kombi unik konfigurator 03Škoda Rapid Spaceback 2014: kombi se začalo odhalovat, mate dvoubarevným kufrem - 5 - Skoda Rapid Spaceback kombi unik konfigurator 04
Kdybyste nechtěli čekat na odhalení celého auta, můžeme vám jej už chvíli ukázat celé

Zdroj: Facebook.com

Petr Miler

Diskuze 4 příspěvky

Všechny články na Autoforum.cz jsou komentáře vyjadřující stanovisko redakce či autora. Vyjma článků označených jako inzerce není obsah sponzorován ani jinak obdobně ovlivněn třetími stranami.