Spyker nevyplácí zaměstnancům mzdy, bankrot je zřejmě na spadnutí

Firemní kasa Spykeru není prázdná poprvé, tentokrát je ale hrozba větší než v uplynulých měsících. A to přesto, že zaměstnanci mají slíbené prémie.
  1. Autoforum.cz
  2. Rubriky a sekce
  3. Bleskovky

Spyker nevyplácí zaměstnancům mzdy, bankrot je zřejmě na spadnutí

12.9.2014 | Petr Prokopec | Přidat příspěvek

Spyker nevyplácí zaměstnancům mzdy, bankrot je zřejmě na spadnutí

/

Firemní kasa Spykeru není prázdná poprvé, tentokrát je ale hrozba větší než v uplynulých měsících. A to přesto, že zaměstnanci mají slíbené prémie.

O nizozemské automobilce Spyker neinformujeme v posledních měsících zrovna pozitivně. Značné potíže měla firma hlavně na počátku letních prázdnin, kdy úřady v zemi tulipánů evidovaly vysoké daňové nedoplatky. Kvůli nim značce hrozila nucená aukce vzácných prototypů, závodních speciálů i monopostů F1. Šéfovi automobilky Victoru Mullerovi se ovšem na poslední chvíli povedlo danou hrozbu odvrátit, zřejmě tak ovšem učinil na úkor třetí strany.

Tou jsou zaměstnanci, kteří již v minulosti museli čelit zpoždění výplat. Své peníze však nakonec pokaždé dostali. Tento měsíc ale budou čekat zbytečně, neboť firemní kasa je prázdná. Odměnou za vykonanou práci jim tak maximálně může být slib, že jakmile se finanční situace Spykeru zlepší, může každý kromě standardního platu počítat s nemalou prémií. Otázkou ovšem je, zda světlé zítřky jsou vůbec v dohlednu.

Momentálně totiž našim kolegům z nizozemského webu Autoblog.nl nikdo v ústředí Spykeru na dotazy týkající se finanční situace neodpovídá. Je tak dost možné, že zaměstnanci buď dostali volno, nebo si jej vzali sami v reakci na prázdný bankovní účet. Automobilka by tak měla doufat, že velmi brzy najde nového investora, jinak můžeme počítat s novým ohlášením výprodeje skladů.


Spyker nevyplácí zaměstnancům mzdy, bankrot je zřejmě na spadnutí - 1 - Spyker B6 Venator nova sada 01Spyker nevyplácí zaměstnancům mzdy, bankrot je zřejmě na spadnutí - 2 - Spyker B6 Venator nova sada 02Spyker nevyplácí zaměstnancům mzdy, bankrot je zřejmě na spadnutí - 3 - Spyker B6 Venator nova sada 03Spyker nevyplácí zaměstnancům mzdy, bankrot je zřejmě na spadnutí - 4 - Spyker B6 Venator nova sada 04Spyker nevyplácí zaměstnancům mzdy, bankrot je zřejmě na spadnutí - 5 - Spyker B6 Venator nova sada 05Spyker nevyplácí zaměstnancům mzdy, bankrot je zřejmě na spadnutí - 6 - Spyker B6 Venator nova sada 06Spyker nevyplácí zaměstnancům mzdy, bankrot je zřejmě na spadnutí - 7 - Spyker B6 Venator nova sada 07Spyker nevyplácí zaměstnancům mzdy, bankrot je zřejmě na spadnutí - 8 - Spyker B6 Venator nova sada 08Spyker nevyplácí zaměstnancům mzdy, bankrot je zřejmě na spadnutí - 9 - Spyker B6 Venator nova sada 09Spyker nevyplácí zaměstnancům mzdy, bankrot je zřejmě na spadnutí - 10 - Spyker B6 Venator nova sada 10Spyker nevyplácí zaměstnancům mzdy, bankrot je zřejmě na spadnutí - 11 - Spyker B6 Venator nova sada 11Spyker nevyplácí zaměstnancům mzdy, bankrot je zřejmě na spadnutí - 12 - Spyker B6 Venator nova sada 12Spyker nevyplácí zaměstnancům mzdy, bankrot je zřejmě na spadnutí - 13 - Spyker B6 Venator nova sada 13Spyker nevyplácí zaměstnancům mzdy, bankrot je zřejmě na spadnutí - 14 - Spyker B6 Venator nova sada 14Spyker nevyplácí zaměstnancům mzdy, bankrot je zřejmě na spadnutí - 15 - Spyker B6 Venator nova sada 15Spyker nevyplácí zaměstnancům mzdy, bankrot je zřejmě na spadnutí - 16 - Spyker B6 Venator nova sada 16Spyker nevyplácí zaměstnancům mzdy, bankrot je zřejmě na spadnutí - 17 - Spyker B6 Venator nova sada 17Spyker nevyplácí zaměstnancům mzdy, bankrot je zřejmě na spadnutí - 18 - Spyker B6 Venator nova sada 18Spyker nevyplácí zaměstnancům mzdy, bankrot je zřejmě na spadnutí - 19 - Spyker B6 Venator nova sada 19Spyker nevyplácí zaměstnancům mzdy, bankrot je zřejmě na spadnutí - 20 - Spyker B6 Venator nova sada 20Spyker nevyplácí zaměstnancům mzdy, bankrot je zřejmě na spadnutí - 21 - Spyker B6 Venator nova sada 21Spyker nevyplácí zaměstnancům mzdy, bankrot je zřejmě na spadnutí - 22 - Spyker B6 Venator nova sada 22Spyker nevyplácí zaměstnancům mzdy, bankrot je zřejmě na spadnutí - 23 - Spyker B6 Venator nova sada 23Spyker nevyplácí zaměstnancům mzdy, bankrot je zřejmě na spadnutí - 24 - Spyker B6 Venator nova sada 24Spyker nevyplácí zaměstnancům mzdy, bankrot je zřejmě na spadnutí - 25 - Spyker B6 Venator nova sada 25Spyker nevyplácí zaměstnancům mzdy, bankrot je zřejmě na spadnutí - 26 - Spyker B6 Venator nova sada 26
Budoucnost Spykeru je spojena hlavně s výrobou modelu B6 Venator. K té ale ve výsledku ani nemusí dojít

Zdroj: Autoblog.nl

Petr Prokopec

Diskuze Přidat příspěvek

Živá témata na fóru

zobrazit vše

Autobazar

zobrazit vše