Clarkson a spol. představili změny pro novou Grand Tour, oceníte asi všechny

Jeremy, Richard a James se vrátí již 8. prosince. A i když oni budou stále oni, některé protivné věci ze show zmizí, přibude naopak třeba tato Half-a-Romeo.
  1. Autoforum.cz
  2. Rubriky a sekce
  3. Představení

Clarkson a spol. představili změny pro novou Grand Tour, oceníte asi všechny

17.11.2017 | Petr Prokopec | Přidat příspěvek

Clarkson a spol. představili změny pro novou Grand Tour, oceníte asi všechny

/

Foto: Archiv Autoforum.cz

Jeremy, Richard a James se vrátí již 8. prosince. A i když oni budou stále oni, některé protivné věci ze show zmizí, přibude naopak třeba tato Half-a-Romeo.

Se začátkem prosince není spojena jen premiéra nového Lamborghini Urus, ale rovněž start druhé sezóny motoristického pořadu The Grand Tour. Moderátorské židle přitom budou znovu okupovat Jeremy Clarkson, Richard Hammond a James May, ve srovnání s první sérií ovšem máme čekat několik změn. Obávat se jich nemusíte, zatím jsou jen ku prospěchu věci.

První novinkou je odchod „Američana“. Tedy testovacího jezdce Mika Skinnera, který byl dle scénáře odpůrcem všeho, co nemělo spojitost se Spojenými státy a motory V8. Jeho věčně negativistický postoj se neshledal u publika s očekávanou přízní, jakkoliv sám Skinner dodává, že v soukromém životě rozhodně takový není. Přesto kvůli scénáristům dostal „padáka“.

Stejně tak můžeme zapomenout na segment Celebrity Brain Crash, v jehož rámci došlo na „vybíjenou” slavných osobností. Ani tato část pořadu nebyla příliš populární, respektive se velmi rychle okoukala. I tuto změnu tedy můžeme kvitovat, byť je otázkou, čím bude nahrazena. S jistou nápovědou přichází nové video, kde dojde na Clarksonovo „kutilství“.

Jeremy se totiž rozhodne, že namísto zabíjení celebrit by se trojice skutečně mohla dočkat hostů, které dokonce posadí za volant. Nikoliv ovšem cenově dostupného vozu, nýbrž Halfy Romeo, jak Clarkson nazývá flexou přeříznutý italský sedan s pohonem předních kol. Ten pak následně otestuje May i štáb, výsledkem jsou ale pokaždé rádoby hodiny.

Je však otázkou, zda se poloviční Alfa Romeo objeví v nové sérii či nikoliv, do značné míry totiž připomíná jízdy celebrit v Top Gearu. Když si uvědomíme, že právníci BBC zapověděli trojici rozhovor s pozvanými hostmi, pravděpodobně budou i proti této taškařici. Na druhou stranu je otázkou, jak moc je ještě tohle téma pro BBC žhavé.

Uvidíme tedy 8. prosince, jak vše dopadne. Momentálně tedy dodáme jedinou jistotu, a tou je alokování studia ve Velké Británii. To lze pochopit, neboť dle Amazonu trojice strávila natáčením druhé série více než 100 dní na čtyřech kontinentech. Jakkoliv tedy název The Grand Tour odkazuje na cestování, naživo se ho již nedočkáme...


Clarkson a spol. představili změny pro novou Grand Tour, oceníte asi všechny - 1 - The Grand Tour S02 Halfa Romeo trailer 01Clarkson a spol. představili změny pro novou Grand Tour, oceníte asi všechny - 2 - The Grand Tour S02 Halfa Romeo trailer 02Clarkson a spol. představili změny pro novou Grand Tour, oceníte asi všechny - 3 - The Grand Tour S02 Halfa Romeo trailer 03Clarkson a spol. představili změny pro novou Grand Tour, oceníte asi všechny - 4 - The Grand Tour S02 Halfa Romeo trailer 04
Objeví se ve druhé sérii The Grand Tour Clarksonem upravená Halfa Romeo? Nejsme si tím příliš jisti, možné je ale vše

Petr Prokopec

Diskuze Přidat příspěvek

Všechny články na Autoforum.cz jsou komentáře vyjadřující stanovisko redakce či autora. Vyjma článků označených jako inzerce není obsah sponzorován ani jinak obdobně ovlivněn třetími stranami.

Živá témata na fóru

zobrazit vše