Jeep Renegade 2015 naživo: údajně vypadá plastově a sedí příliš nízko

Představení Renegade proběhlo v Ženevě, nyní byl v Michiganu spatřen testovací kus bez maskování. Po vizuální stránce to prý naživo velká sláva není.
  1. Autoforum.cz
  2. Rubriky a sekce
  3. Představení

Jeep Renegade 2015 naživo: údajně vypadá plastově a sedí příliš nízko

8.4.2014 | Marek Bednář | 2 příspěvky

Jeep Renegade 2015 naživo: údajně vypadá plastově a sedí příliš nízko

/

Představení Renegade proběhlo v Ženevě, nyní byl v Michiganu spatřen testovací kus bez maskování. Po vizuální stránce to prý naživo velká sláva není.

Na fotkách všechno vypadá trochu jinak, ať už to jsou lidé, zvířata nebo auta. Podobně také oficiální fotografie Jeepu Renegade tomuto stroji údajně velmi lichotily, jak říká člen amerického JeepRenegadeForum. Podle něj je na přídi a po stranách obrovské množství zbytečného materiálu a vypadá to, jako by výrobce použil levný plast.

Černý Renegade na snímcích evidentně není finální produkční vozidlo, jak napovídají kousky černé pásky po stranách a na zádi a také fakt, že do zahájení prodeje ještě nějaký ten měsíc chybí. Oproti Renegadům, které Jeep vystavil v Ženevě, také má mnohem menší kola, která ve svalnatých podbězích vypadají poněkud utopeně. Podle autora fotek také vůz sedí mnohem níže, než by se dalo očekávat.

Interiér tohoto vozu je pravděpodobně kombinací pískové barvy Warm Sand s černou Sand Surfing Black, která v oficiálních fotosadách téměř chyběla. Pokud nechcete oranžové nebo zelené detaily, ale přesto se vám líbí světlá sedadla, tato volba očividně nebude nutným zlem.

Jeep již potvrdil plány na nabízení dvou motorů pro Renegade na americkém trhu, a sice přeplňované čtrnáctistovky o 160 koních a 2,4litrového TigerSharku o výkonu 184 koní. Menší motor bude k mání s šestistupňovým manuálem, TigerShark dostane devítistupňový automat. Můžeme tak soudit, že informace stran motorů dostupné v době ženevského autosalonu byly přesné, v Evropě tak bude na výběr ze dvou benzínových a dvou dieselových jednotek a přibude také pětistupňová manuální převodovka a dvouspojka DDCT.

Jak bude vypadat produkční verze na silnicích ať už Evropy nebo Severní Ameriky, se zatím musíme nechat překvapit, třebaže vyhlídky nejsou příliš příznivé. Doufejme aspoň ve větší kola.


Jeep Renegade 2015 naživo: údajně vypadá plastově a sedí příliš nízko - 1 - 2015 jeep renegade nazivo michigan 01Jeep Renegade 2015 naživo: údajně vypadá plastově a sedí příliš nízko - 2 - 2015 jeep renegade nazivo michigan 02Jeep Renegade 2015 naživo: údajně vypadá plastově a sedí příliš nízko - 3 - 2015 jeep renegade nazivo michigan 03Jeep Renegade 2015 naživo: údajně vypadá plastově a sedí příliš nízko - 4 - 2015 jeep renegade nazivo michigan 04Jeep Renegade 2015 naživo: údajně vypadá plastově a sedí příliš nízko - 5 - 2015 jeep renegade nazivo michigan 05Jeep Renegade 2015 naživo: údajně vypadá plastově a sedí příliš nízko - 6 - 2015 jeep renegade nazivo michigan 06
Menší kola než na autosalonu vypadají v podbězích Jeepu Renegade trochu utopeně. Počkejme si však na skutečný produkční vůz

Zdroj: JeepRenegadeForum přes Carscoops

Marek Bednář

Diskuze 2 příspěvky

Živá témata na fóru

zobrazit vše

Autobazar

zobrazit vše