Nový rekord Méganu RS z Ringu ukazuje hlavně to, jak rychlý je nový Leon Cupra

(+ video) Přijít o rekord nemusí být úplně špatná zpráva. Třeba když lehce upravenou sériovku porazí drasticky modifikované, dražší auto.
  1. Autoforum.cz
  2. Rubriky a sekce
  3. Zajímavosti

Nový rekord Méganu RS z Ringu ukazuje hlavně to, jak rychlý je nový Leon Cupra

17.6.2014 | Pavel Janda | Přidat příspěvek

Nový rekord Méganu RS z Ringu ukazuje hlavně to, jak rychlý je nový Leon Cupra

/

Foto: Archiv Autoforum.cz

(+ video) Přijít o rekord nemusí být úplně špatná zpráva. Třeba když lehce upravenou sériovku porazí drasticky modifikované, dražší auto.

Je mi předem jasné, že budu některými z vás označen za pouhého přisluhovače ďábelského koncernu s několika véčky ve znaku, který se s trapností Audi pokouší proměnit prohru ve vítězství. Tak to ale není. Proti včera představenému Renaultu Mégane RS 275 Trophy-R nemám zhola nic. Stejně tak nic nenamítám proti standardnímu Méganu RS, i když je v rámci nabídky Renaultu spíše výjimkou potvrzující pravidlo o řidičské záživnosti současných modelů této automobilky. RS mám rád a nemíním zálibu v něm komukoli rozmlouvat.

Nehodlám dokonce ani rozporovat včera ohlášený čas verze RS 275 Trophy-R zajetý na Severní smyčce Nürburgringu. I když je šíleně dobrý, myslím, že je skutečný a třebaže byl zajet specifickým vozem, splňuje podmínky pro to, aby byl považován za zápis standardního silničního provedení - tohle auto si budete moci koupit. V čem je tedy problém? Řekl bych, že ve všem ostatním.

Cílem Renaultu bylo tímto výkonem předčít dříve zajetý čas Seatu Leon Cupra 280, který měl hodnotu 7 minut a 58 sekund. Motivace Francouzů byla jasná - šlo právě o jejich Mégane, který do té doby rekord držel a španělský sok jej snížil o dalších, vcelku masivních 10 sekund. To byla pro image RS příliš těžká rána, a tak se Francouzi rozhodli trůn znovu vybojovat. Na tom nepochybně není nic špatného, potíž je ale v tom, že možná chtěli až příliš a rekord získali zpět za nemístně vysokou cenu.

Opět mě nechápejte špatně - Mégane RS 275 Trophy-R je jistě úžasné auto, podle zveřejněného videa sakramentsky rychlé a pochopitelně se mi líbí i jeho „čistota”. Není v něm prakticky nic zbytečného, všechno možné i zdánlivě nemožné v něm bylo podřízeno zajetí co nejlepších okruhových časů a na poměry podobných vozů bylo podstatně odlehčeno. To všechno je dobře, ale ukazuje to opravdu, že je RS lepší než Cupra? Obávám se, že to naznačuje pravý opak.

Pokud si přečtete naši někdejší zprávu o rekordu Leonu, zjistíte, že šlo prakticky o to samé auto které jsme kdysi testovali a které stojí 670 tisíc Kč. Ano, také bylo upraveno, ale dostalo pouze větší brzdy Brembo, lehčí 19" kola, jinak vymodelované vnější prahy a pneumatiky Michelin Pilot Sport Cup 2. To je vše a troufnu si říci, že 90 procent úspěchu tu beztak dělají pneumatiky, neboť sériové brzdy s Cuprou mnoho práce nemají a těch pár plastů nemůže aerodynamiku zásadně ovlivnit. Ať už je to ale jakkoli, tohle všechno ponechá vozu charakter ničím neobtěžujícího auta pro každý den. Zmíněné prvky pak mají dorazit na trh v rámci jakéhosi výkonnostního balíčku za cenu, která se má pohyboval okolo 70 tisíc Kč. Sakum prásk tu máme 7:58 na Ringu za nějakých 750 tisíc Kč v naprosto civilním autě, a to si v případě ceny raději nechávám rezervu.

Když si ale projdete včerejší zprávu o rekordu Méganu, zjistíte, že se standardním provedením nemá společného skoro nic, však jde o 100 kilogramů lehčí auto. Má jiné tlumiče, pružiny, brzdy, nemá 18 kilogramů tlumících materiálů, zadní sedadla, rádio, zmizel dokonce i zadní stěrač. A je otázkou, co Renault v tomto ohledu ještě neřekl. Dostal dále jiná přední sedadla, výfuk, bezpečnostní pásy nebo li-ion akumulátor. Podesáté - nic proti tomu, po těchto modifikacích ale půjde o hlavně okruhovou hračku, kterou manželce na cestu nakoupit „Hami jako od mámy” asi půjčovat nebudete. Ale to není vše.

V neposlední řadě jen za část zmíněných změn (brzdy nebo lehčí akumulátor jsou za další příplatek) dáte v Británii navíc minimálně 7 500 liber (36 430 vs. 28 930 GBP řečí cenovek základních verzí) neboli přibližně 258 000 Kč. Přidejte si k tomu vyšší základní cenu Méganu RS oproti Cupře (můžeme zůstat v Británii - 25 690 GBP - pak jde o celkem 369 tisíc Kč) a zjistíte, že 7:54 na Ringu si budete moci koupit za asi 1,1 milionu Kč, bez lepších brzd, Li-ion akumulátoru a bůh ví jakých dalších příplatků se zatím nezveřejněnými cenami (jen Li-ion akumulátor stojí třeba u Porsche přes 50 tisíc korun), které mohou výslednou částku potřebnou na rekordní Mégane klidně o dalších 100 tisíc Kč snadno zvýšit. To vše v prakticky jednoúčelovém autě.

Je tohle vlastně vítězství? Je, ale tak trochu Pyrrhovo. Po mém soudu tím Renault nejen uzmul zpět rekord Severní smyčky, ale také celému světu jasně ukázal, co ve včerejších článcích na toto téma nezaznívalo - jak moc je Mégane RS ve srovnání s novějším konkurentem rychlostně pozadu a co všechno musí Francouzi se svým eReSem udělat, aby konkurenta pokořili o pár sekund na více než 20kilometrovém okruhu.

Teď nesrovnávám obě auta „řidičsky”, jde pouze o rychlost a šíři schopností. Jakožto nadšence mě pochopitelně fascinuje vypiplaný Mégane bez rádia za cca 1,2 milionu schopný pokořit Nordschleife v čase blízkém novému BMW M4. Jakožto racionálně uvažujícímu člověku se mi ale zdá být prakticky standardní Leon Cupra, se kterým můžete jezdit denně třeba pro rohlíky, s cenovkou o mnoho set tisíc nižší a jen o čtyři sekundy horším časem, jako podstatně lepší nabídka.

K výkonu Méganu RS už se stihl vyjádřit v podobném duchu i Seat ústy Svena Schawea, člověka odpovědného za vývoj šasí Leonu Cupra. „Ano, Renault má rekord, ale je to velmi odlišný typ vozu ve srovnání s naším. Pokud bychom z našeho auta odstranili nějaké části, jsou to jen čtyři sekundy, myslím, že to dokážeme překonat,” konstatoval vcelku lakonicky Schawe.

Myslím si to též - je jen v rukou Seatu, jestli bude chtít v této přetahované pokračovat. A já bych se nezlobil, kdyby chtěl. Schawe dokonce řekl, že v Martorellu už vyvinuli odlehčenou verzi Leonu Cupra a bude záležet jen na poptávce, zda ji uvedou do prodeje. „Už máme takové auto hotové. Chtěli jsme ale zprvu nabídnout vůz, který bude pro každého - teď se musíme rozhodnout, zda pokračovat v soutěžení s Renaultem,” dodal Schawe s tím, že by nebyl problém posunout výkon motoru až k 300 koním a auto odlehčit až o nějakých 100 kilogramů. Co naopak odmítá, je pohon všech kol: „Uvažovali jsme o tom, ale i s vyšším výkonem je přední pohon lehčí, levnější a ve výsledku rychlejší. Pokud máte 6 tisíc Eur navíc, můžete si koupit Golf R,” uzavřel Schawe.

Za Autoforum.cz už jen dodám, že Leon Cupra jsme vyzkoušeli znovu, na českých silnicích a aby to neměl snadné, postavili jej proti proti Porsche 911 a BMW M135i. Nebyl to zrovna srovnávací test v pravém slova smyslu, o španělské novince ale i tohle porovnání leccos řeklo. Více vám povíme již brzy, zatím se můžete na novém videu podívat na to, jak Leon Cupra 280 5D s manuální převodovkou zrychluje již na standardním místě ve všech obvyklých disciplínách. Můžete si tak sami s našimi ostatními videy na Youtube srovnat, jak se mu v tomto ohledu daří...

Dynamika Seatu Leon Cupra 280

Fotografie Renaultu Mégane RS 275 Trophy-R


Nový rekord Méganu RS z Ringu ukazuje hlavně to, jak rychlý je nový Leon Cupra - 1 - Renault Megane RS Trophy-R Nurburgring record 2014 01Nový rekord Méganu RS z Ringu ukazuje hlavně to, jak rychlý je nový Leon Cupra - 2 - Renault Megane RS Trophy-R Nurburgring record 2014 02Nový rekord Méganu RS z Ringu ukazuje hlavně to, jak rychlý je nový Leon Cupra - 3 - Renault Megane RS Trophy-R Nurburgring record 2014 03Nový rekord Méganu RS z Ringu ukazuje hlavně to, jak rychlý je nový Leon Cupra - 4 - Renault Megane RS Trophy-R Nurburgring record 2014 04Nový rekord Méganu RS z Ringu ukazuje hlavně to, jak rychlý je nový Leon Cupra - 5 - Renault Megane RS Trophy-R Nurburgring record 2014 05Nový rekord Méganu RS z Ringu ukazuje hlavně to, jak rychlý je nový Leon Cupra - 6 - Renault Megane RS Trophy-R Nurburgring record 2014 06Nový rekord Méganu RS z Ringu ukazuje hlavně to, jak rychlý je nový Leon Cupra - 7 - Renault Megane RS Trophy-R Nurburgring record 2014 07Nový rekord Méganu RS z Ringu ukazuje hlavně to, jak rychlý je nový Leon Cupra - 8 - Renault Megane RS Trophy-R Nurburgring record 2014 08Nový rekord Méganu RS z Ringu ukazuje hlavně to, jak rychlý je nový Leon Cupra - 9 - Renault Megane RS Trophy-R Nurburgring record 2014 09Nový rekord Méganu RS z Ringu ukazuje hlavně to, jak rychlý je nový Leon Cupra - 10 - Renault Megane RS Trophy-R Nurburgring record 2014 10Nový rekord Méganu RS z Ringu ukazuje hlavně to, jak rychlý je nový Leon Cupra - 11 - Renault Megane RS Trophy-R Nurburgring record 2014 11Nový rekord Méganu RS z Ringu ukazuje hlavně to, jak rychlý je nový Leon Cupra - 12 - Renault Megane RS Trophy-R Nurburgring record 2014 12Nový rekord Méganu RS z Ringu ukazuje hlavně to, jak rychlý je nový Leon Cupra - 13 - Renault Megane RS Trophy-R Nurburgring record 2014 13Nový rekord Méganu RS z Ringu ukazuje hlavně to, jak rychlý je nový Leon Cupra - 14 - Renault Megane RS Trophy-R Nurburgring record 2014 14Nový rekord Méganu RS z Ringu ukazuje hlavně to, jak rychlý je nový Leon Cupra - 15 - Renault Megane RS Trophy-R Nurburgring record 2014 15Nový rekord Méganu RS z Ringu ukazuje hlavně to, jak rychlý je nový Leon Cupra - 16 - Renault Megane RS Trophy-R Nurburgring record 2014 16Nový rekord Méganu RS z Ringu ukazuje hlavně to, jak rychlý je nový Leon Cupra - 17 - Renault Megane RS Trophy-R Nurburgring record 2014 17Nový rekord Méganu RS z Ringu ukazuje hlavně to, jak rychlý je nový Leon Cupra - 18 - Renault Megane RS Trophy-R Nurburgring record 2014 18Nový rekord Méganu RS z Ringu ukazuje hlavně to, jak rychlý je nový Leon Cupra - 19 - Renault Megane RS Trophy-R Nurburgring record 2014 19Nový rekord Méganu RS z Ringu ukazuje hlavně to, jak rychlý je nový Leon Cupra - 20 - Renault Megane RS Trophy-R Nurburgring record 2014 20Nový rekord Méganu RS z Ringu ukazuje hlavně to, jak rychlý je nový Leon Cupra - 21 - Renault Megane RS Trophy-R Nurburgring record 2014 21Nový rekord Méganu RS z Ringu ukazuje hlavně to, jak rychlý je nový Leon Cupra - 22 - Renault Megane RS Trophy-R Nurburgring record 2014 22Nový rekord Méganu RS z Ringu ukazuje hlavně to, jak rychlý je nový Leon Cupra - 23 - Renault Megane RS Trophy-R Nurburgring record 2014 23Nový rekord Méganu RS z Ringu ukazuje hlavně to, jak rychlý je nový Leon Cupra - 24 - Renault Megane RS Trophy-R Nurburgring record 2014 24Nový rekord Méganu RS z Ringu ukazuje hlavně to, jak rychlý je nový Leon Cupra - 25 - Renault Megane RS Trophy-R Nurburgring record 2014 25Nový rekord Méganu RS z Ringu ukazuje hlavně to, jak rychlý je nový Leon Cupra - 26 - Renault Megane RS Trophy-R Nurburgring record 2014 26Nový rekord Méganu RS z Ringu ukazuje hlavně to, jak rychlý je nový Leon Cupra - 27 - Renault Megane RS Trophy-R Nurburgring record 2014 27Nový rekord Méganu RS z Ringu ukazuje hlavně to, jak rychlý je nový Leon Cupra - 28 - Renault Megane RS Trophy-R Nurburgring record 2014 28Nový rekord Méganu RS z Ringu ukazuje hlavně to, jak rychlý je nový Leon Cupra - 29 - Renault Megane RS Trophy-R Nurburgring record 2014 29Nový rekord Méganu RS z Ringu ukazuje hlavně to, jak rychlý je nový Leon Cupra - 30 - Renault Megane RS Trophy-R Nurburgring record 2014 30Nový rekord Méganu RS z Ringu ukazuje hlavně to, jak rychlý je nový Leon Cupra - 31 - Renault Megane RS Trophy-R Nurburgring record 2014 31Nový rekord Méganu RS z Ringu ukazuje hlavně to, jak rychlý je nový Leon Cupra - 32 - Renault Megane RS Trophy-R Nurburgring record 2014 32Nový rekord Méganu RS z Ringu ukazuje hlavně to, jak rychlý je nový Leon Cupra - 33 - Renault Megane RS Trophy-R Nurburgring record 2014 33Nový rekord Méganu RS z Ringu ukazuje hlavně to, jak rychlý je nový Leon Cupra - 34 - Renault Megane RS Trophy-R Nurburgring record 2014 34

Fotografie Seatu Leon Cupra 280

Nový rekord Méganu RS z Ringu ukazuje hlavně to, jak rychlý je nový Leon Cupra - 35 - Test Seat Leon Cupra 280 2014 prvni 01Nový rekord Méganu RS z Ringu ukazuje hlavně to, jak rychlý je nový Leon Cupra - 36 - Test Seat Leon Cupra 280 2014 prvni 02Nový rekord Méganu RS z Ringu ukazuje hlavně to, jak rychlý je nový Leon Cupra - 37 - Test Seat Leon Cupra 280 2014 prvni 03Nový rekord Méganu RS z Ringu ukazuje hlavně to, jak rychlý je nový Leon Cupra - 38 - Test Seat Leon Cupra 280 2014 prvni 04Nový rekord Méganu RS z Ringu ukazuje hlavně to, jak rychlý je nový Leon Cupra - 39 - Test Seat Leon Cupra 280 2014 prvni 05Nový rekord Méganu RS z Ringu ukazuje hlavně to, jak rychlý je nový Leon Cupra - 40 - Test Seat Leon Cupra 280 2014 prvni 06Nový rekord Méganu RS z Ringu ukazuje hlavně to, jak rychlý je nový Leon Cupra - 41 - Test Seat Leon Cupra 280 2014 prvni 07Nový rekord Méganu RS z Ringu ukazuje hlavně to, jak rychlý je nový Leon Cupra - 42 - Test Seat Leon Cupra 280 2014 prvni 08Nový rekord Méganu RS z Ringu ukazuje hlavně to, jak rychlý je nový Leon Cupra - 43 - Test Seat Leon Cupra 280 2014 prvni 09Nový rekord Méganu RS z Ringu ukazuje hlavně to, jak rychlý je nový Leon Cupra - 44 - Test Seat Leon Cupra 280 2014 prvni 10Nový rekord Méganu RS z Ringu ukazuje hlavně to, jak rychlý je nový Leon Cupra - 45 - Test Seat Leon Cupra 280 2014 prvni 11Nový rekord Méganu RS z Ringu ukazuje hlavně to, jak rychlý je nový Leon Cupra - 46 - Test Seat Leon Cupra 280 2014 prvni 12Nový rekord Méganu RS z Ringu ukazuje hlavně to, jak rychlý je nový Leon Cupra - 47 - Test Seat Leon Cupra 280 2014 prvni 13Nový rekord Méganu RS z Ringu ukazuje hlavně to, jak rychlý je nový Leon Cupra - 48 - Test Seat Leon Cupra 280 2014 prvni 14Nový rekord Méganu RS z Ringu ukazuje hlavně to, jak rychlý je nový Leon Cupra - 49 - Test Seat Leon Cupra 280 2014 prvni 15Nový rekord Méganu RS z Ringu ukazuje hlavně to, jak rychlý je nový Leon Cupra - 50 - Test Seat Leon Cupra 280 2014 prvni 16Nový rekord Méganu RS z Ringu ukazuje hlavně to, jak rychlý je nový Leon Cupra - 51 - Test Seat Leon Cupra 280 2014 prvni 17Nový rekord Méganu RS z Ringu ukazuje hlavně to, jak rychlý je nový Leon Cupra - 52 - Test Seat Leon Cupra 280 2014 prvni 18

Nový rekord Méganu RS z Ringu ukazuje hlavně to, jak rychlý je nový Leon Cupra - 53 - Test Seat Leon Cupra 280 2014 prvni 19Nový rekord Méganu RS z Ringu ukazuje hlavně to, jak rychlý je nový Leon Cupra - 54 - Test Seat Leon Cupra 280 2014 prvni 20Nový rekord Méganu RS z Ringu ukazuje hlavně to, jak rychlý je nový Leon Cupra - 55 - Test Seat Leon Cupra 280 2014 prvni 21Nový rekord Méganu RS z Ringu ukazuje hlavně to, jak rychlý je nový Leon Cupra - 56 - Test Seat Leon Cupra 280 2014 prvni 22Nový rekord Méganu RS z Ringu ukazuje hlavně to, jak rychlý je nový Leon Cupra - 57 - Test Seat Leon Cupra 280 2014 prvni 23Nový rekord Méganu RS z Ringu ukazuje hlavně to, jak rychlý je nový Leon Cupra - 58 - Test Seat Leon Cupra 280 2014 prvni 24Nový rekord Méganu RS z Ringu ukazuje hlavně to, jak rychlý je nový Leon Cupra - 59 - Test Seat Leon Cupra 280 2014 prvni 25Nový rekord Méganu RS z Ringu ukazuje hlavně to, jak rychlý je nový Leon Cupra - 60 - Test Seat Leon Cupra 280 2014 prvni 26Nový rekord Méganu RS z Ringu ukazuje hlavně to, jak rychlý je nový Leon Cupra - 61 - Test Seat Leon Cupra 280 2014 prvni 27Nový rekord Méganu RS z Ringu ukazuje hlavně to, jak rychlý je nový Leon Cupra - 62 - Test Seat Leon Cupra 280 2014 prvni 28Nový rekord Méganu RS z Ringu ukazuje hlavně to, jak rychlý je nový Leon Cupra - 63 - Test Seat Leon Cupra 280 2014 prvni 29Nový rekord Méganu RS z Ringu ukazuje hlavně to, jak rychlý je nový Leon Cupra - 64 - Test Seat Leon Cupra 280 2014 prvni 30Nový rekord Méganu RS z Ringu ukazuje hlavně to, jak rychlý je nový Leon Cupra - 65 - Test Seat Leon Cupra 280 2014 prvni 31Nový rekord Méganu RS z Ringu ukazuje hlavně to, jak rychlý je nový Leon Cupra - 66 - Test Seat Leon Cupra 280 2014 prvni 32Nový rekord Méganu RS z Ringu ukazuje hlavně to, jak rychlý je nový Leon Cupra - 67 - Test Seat Leon Cupra 280 2014 prvni 33Nový rekord Méganu RS z Ringu ukazuje hlavně to, jak rychlý je nový Leon Cupra - 68 - Test Seat Leon Cupra 280 2014 prvni 34Nový rekord Méganu RS z Ringu ukazuje hlavně to, jak rychlý je nový Leon Cupra - 69 - Test Seat Leon Cupra 280 2014 prvni 35Nový rekord Méganu RS z Ringu ukazuje hlavně to, jak rychlý je nový Leon Cupra - 70 - Test Seat Leon Cupra 280 2014 prvni 36Nový rekord Méganu RS z Ringu ukazuje hlavně to, jak rychlý je nový Leon Cupra - 71 - Test Seat Leon Cupra 280 2014 prvni 37Nový rekord Méganu RS z Ringu ukazuje hlavně to, jak rychlý je nový Leon Cupra - 72 - Test Seat Leon Cupra 280 2014 prvni 38Nový rekord Méganu RS z Ringu ukazuje hlavně to, jak rychlý je nový Leon Cupra - 73 - Test Seat Leon Cupra 280 2014 prvni 39Nový rekord Méganu RS z Ringu ukazuje hlavně to, jak rychlý je nový Leon Cupra - 74 - Test Seat Leon Cupra 280 2014 prvni 40Nový rekord Méganu RS z Ringu ukazuje hlavně to, jak rychlý je nový Leon Cupra - 75 - Test Seat Leon Cupra 280 2014 prvni 41Nový rekord Méganu RS z Ringu ukazuje hlavně to, jak rychlý je nový Leon Cupra - 76 - Test Seat Leon Cupra 280 2014 prvni 42Nový rekord Méganu RS z Ringu ukazuje hlavně to, jak rychlý je nový Leon Cupra - 77 - Test Seat Leon Cupra 280 2014 prvni 43

Nový rekord Méganu RS z Ringu ukazuje hlavně to, jak rychlý je nový Leon Cupra - 78 - Test Seat Leon Cupra 280 2014 prvni 44Nový rekord Méganu RS z Ringu ukazuje hlavně to, jak rychlý je nový Leon Cupra - 79 - Test Seat Leon Cupra 280 2014 prvni 45Nový rekord Méganu RS z Ringu ukazuje hlavně to, jak rychlý je nový Leon Cupra - 80 - Test Seat Leon Cupra 280 2014 prvni 46Nový rekord Méganu RS z Ringu ukazuje hlavně to, jak rychlý je nový Leon Cupra - 81 - Test Seat Leon Cupra 280 2014 prvni 47Nový rekord Méganu RS z Ringu ukazuje hlavně to, jak rychlý je nový Leon Cupra - 82 - Test Seat Leon Cupra 280 2014 prvni 48Nový rekord Méganu RS z Ringu ukazuje hlavně to, jak rychlý je nový Leon Cupra - 83 - Test Seat Leon Cupra 280 2014 prvni 49Nový rekord Méganu RS z Ringu ukazuje hlavně to, jak rychlý je nový Leon Cupra - 84 - Test Seat Leon Cupra 280 2014 prvni 50Nový rekord Méganu RS z Ringu ukazuje hlavně to, jak rychlý je nový Leon Cupra - 85 - Test Seat Leon Cupra 280 2014 prvni 51Nový rekord Méganu RS z Ringu ukazuje hlavně to, jak rychlý je nový Leon Cupra - 86 - Test Seat Leon Cupra 280 2014 prvni 52Nový rekord Méganu RS z Ringu ukazuje hlavně to, jak rychlý je nový Leon Cupra - 87 - Test Seat Leon Cupra 280 2014 prvni 53Nový rekord Méganu RS z Ringu ukazuje hlavně to, jak rychlý je nový Leon Cupra - 88 - Test Seat Leon Cupra 280 2014 prvni 54Nový rekord Méganu RS z Ringu ukazuje hlavně to, jak rychlý je nový Leon Cupra - 89 - Test Seat Leon Cupra 280 2014 prvni 55Nový rekord Méganu RS z Ringu ukazuje hlavně to, jak rychlý je nový Leon Cupra - 90 - Test Seat Leon Cupra 280 2014 prvni 56Nový rekord Méganu RS z Ringu ukazuje hlavně to, jak rychlý je nový Leon Cupra - 91 - Test Seat Leon Cupra 280 2014 prvni 57Nový rekord Méganu RS z Ringu ukazuje hlavně to, jak rychlý je nový Leon Cupra - 92 - Test Seat Leon Cupra 280 2014 prvni 58Nový rekord Méganu RS z Ringu ukazuje hlavně to, jak rychlý je nový Leon Cupra - 93 - Test Seat Leon Cupra 280 2014 prvni 59Nový rekord Méganu RS z Ringu ukazuje hlavně to, jak rychlý je nový Leon Cupra - 94 - Test Seat Leon Cupra 280 2014 prvni 60Nový rekord Méganu RS z Ringu ukazuje hlavně to, jak rychlý je nový Leon Cupra - 95 - Test Seat Leon Cupra 280 2014 prvni 61Nový rekord Méganu RS z Ringu ukazuje hlavně to, jak rychlý je nový Leon Cupra - 96 - Test Seat Leon Cupra 280 2014 prvni 62Nový rekord Méganu RS z Ringu ukazuje hlavně to, jak rychlý je nový Leon Cupra - 97 - Test Seat Leon Cupra 280 2014 prvni 63Nový rekord Méganu RS z Ringu ukazuje hlavně to, jak rychlý je nový Leon Cupra - 98 - Test Seat Leon Cupra 280 2014 prvni 64

Nový rekord Méganu RS z Ringu ukazuje hlavně to, jak rychlý je nový Leon Cupra - 99 - Test Seat Leon Cupra 280 2014 prvni 75Nový rekord Méganu RS z Ringu ukazuje hlavně to, jak rychlý je nový Leon Cupra - 100 - Test Seat Leon Cupra 280 2014 prvni 76Nový rekord Méganu RS z Ringu ukazuje hlavně to, jak rychlý je nový Leon Cupra - 101 - Test Seat Leon Cupra 280 2014 prvni 77

Nový rekord Méganu RS z Ringu ukazuje hlavně to, jak rychlý je nový Leon Cupra - 102 - Test Seat Leon Cupra 280 2014 prvni 65Nový rekord Méganu RS z Ringu ukazuje hlavně to, jak rychlý je nový Leon Cupra - 103 - Test Seat Leon Cupra 280 2014 prvni 66Nový rekord Méganu RS z Ringu ukazuje hlavně to, jak rychlý je nový Leon Cupra - 104 - Test Seat Leon Cupra 280 2014 prvni 67Nový rekord Méganu RS z Ringu ukazuje hlavně to, jak rychlý je nový Leon Cupra - 105 - Test Seat Leon Cupra 280 2014 prvni 68Nový rekord Méganu RS z Ringu ukazuje hlavně to, jak rychlý je nový Leon Cupra - 106 - Test Seat Leon Cupra 280 2014 prvni 69Nový rekord Méganu RS z Ringu ukazuje hlavně to, jak rychlý je nový Leon Cupra - 107 - Test Seat Leon Cupra 280 2014 prvni 70Nový rekord Méganu RS z Ringu ukazuje hlavně to, jak rychlý je nový Leon Cupra - 108 - Test Seat Leon Cupra 280 2014 prvni 71Nový rekord Méganu RS z Ringu ukazuje hlavně to, jak rychlý je nový Leon Cupra - 109 - Test Seat Leon Cupra 280 2014 prvni 72Nový rekord Méganu RS z Ringu ukazuje hlavně to, jak rychlý je nový Leon Cupra - 110 - Test Seat Leon Cupra 280 2014 prvni 73Nový rekord Méganu RS z Ringu ukazuje hlavně to, jak rychlý je nový Leon Cupra - 111 - Test Seat Leon Cupra 280 2014 prvni 74

Nový rekord Méganu RS z Ringu ukazuje hlavně to, jak rychlý je nový Leon Cupra - 112 - Test Seat Leon Cupra 280 2014 prvni 78Nový rekord Méganu RS z Ringu ukazuje hlavně to, jak rychlý je nový Leon Cupra - 113 - Test Seat Leon Cupra 280 2014 prvni 79

Nový rekord Méganu RS z Ringu ukazuje hlavně to, jak rychlý je nový Leon Cupra - 114 - Test Seat Leon Cupra 280 2014 prvni 80Nový rekord Méganu RS z Ringu ukazuje hlavně to, jak rychlý je nový Leon Cupra - 115 - Test Seat Leon Cupra 280 2014 prvni 81Nový rekord Méganu RS z Ringu ukazuje hlavně to, jak rychlý je nový Leon Cupra - 116 - Test Seat Leon Cupra 280 2014 prvni 82Nový rekord Méganu RS z Ringu ukazuje hlavně to, jak rychlý je nový Leon Cupra - 117 - Test Seat Leon Cupra 280 2014 prvni 83

Nový rekord Méganu RS z Ringu ukazuje hlavně to, jak rychlý je nový Leon Cupra - 118 - Test Seat Leon Cupra 280 2014 prvni 84Nový rekord Méganu RS z Ringu ukazuje hlavně to, jak rychlý je nový Leon Cupra - 119 - Test Seat Leon Cupra 280 2014 prvni 85Nový rekord Méganu RS z Ringu ukazuje hlavně to, jak rychlý je nový Leon Cupra - 120 - Test Seat Leon Cupra 280 2014 prvni 86Nový rekord Méganu RS z Ringu ukazuje hlavně to, jak rychlý je nový Leon Cupra - 121 - Test Seat Leon Cupra 280 2014 prvni 87Nový rekord Méganu RS z Ringu ukazuje hlavně to, jak rychlý je nový Leon Cupra - 122 - Test Seat Leon Cupra 280 2014 prvni 88Nový rekord Méganu RS z Ringu ukazuje hlavně to, jak rychlý je nový Leon Cupra - 123 - Test Seat Leon Cupra 280 2014 prvni 89Nový rekord Méganu RS z Ringu ukazuje hlavně to, jak rychlý je nový Leon Cupra - 124 - Test Seat Leon Cupra 280 2014 prvni 90

Pavel Janda

Diskuze Přidat příspěvek

Všechny články na Autoforum.cz jsou komentáře vyjadřující stanovisko redakce či autora. Vyjma článků označených jako inzerce není obsah sponzorován ani jinak obdobně ovlivněn třetími stranami.