Tři nahé ženy trápily americké policisty, zatáhly je do absurdní honičky

I zkušené policisty zaskočilo obtížně pochopitelné jednání třech žen z Floridy. Začalo to u zdánlivě nevinného hlášení o rozptylování řidičů a skončilo to u absurdní automobilové honičky.
  1. Autoforum.cz
  2. Rubriky a sekce
  3. Zajímavosti

Tři nahé ženy trápily americké policisty, zatáhly je do absurdní honičky

16.4.2019 | Mirek Mazal

Tři nahé ženy trápily americké policisty, zatáhly je do absurdní honičky

/

I zkušené policisty zaskočilo obtížně pochopitelné jednání třech žen z Floridy. Začalo to u zdánlivě nevinného hlášení o rozptylování řidičů a skončilo to u absurdní automobilové honičky.

Policejní operátor vyslechl ranní hlášení o trojici mladých žen stojících bez oblečení u frekventované silnice. Přivolaná hlídka skutečně nalezla trio exhibicionistek na odpočívadle Interstate 75 - dámy se slunily na krajnici a mazaly na sebe opalovací krém, čímž měly rozptylovat ostatní řidiče. Zasahující jednotka ze zkušenosti tušila blížící se problémy.

Nahé ženy se hájily sušením pomocí přírodního vzduchu po provizorní koupeli. Důvod stání zrovna u silnice zůstal dále záhadou, místo toho se ukázalo, že povedené trio strávilo noc na odpočívadle kvůli hádce se spolubydlícím na adrese předchozího bydliště. Vedle žen se povalovaly šampon a prázdné lahve od vody, které suplovaly teplou sprchu.

Zasahující policista chtěl sepsat všechny zjištěné skutečnosti, když v tom dámy naskočily do Nissanu Sentra a ujely. Bílý sedan daleko nezmizel, po chvíli byl vypátrán na parkovišti nákupního střediska, kde si prchající trojka vyhlédla obchod s oblečením.

Druhé kolo vyšetřování začalo přistoupením policisty k vozidlu, ze kterého vystartovala jedna z žen s růžovou (sic) baseballovou pálkou a bez varování zaútočila na muže v uniformě. Chvíli chaosu využila řidička Nissanu a znovu nabrala kurz na dálnici. Cestou ještě málem srazila policistu, který od třech slečen mladších než 20 let nečekal tak ostrý vzdor.

Po incidentu na parkovišti se počáteční vtipná událost s odhalenými striptérkami změnila na vážnou honičku v běžném provozu. Přivolané posily nasadily zastavovací pásy s hřeby, které vyprázdnily všechny pneumatiky ujíždějícího Nissanu. Z auta postupně odpadávaly díly, dokud jeden z profesionálů neprovedl zastavovací manévr na úkor poškození služebního vozu.

Drobné postrčení zádě zdevastovaného sedanu vedlo ke smyku a dámy se ocitly tváři v tvář přesile policie. Nechtěly se vzdát, proto bylo nutné použít donucovací prostředky. Obušky létaly vzduchem a jeden z motivovaných šerifů prokopl okno, aby se dostal dovnitř. I dramatické zatčení dokumentuje přiložené video s částí honičky.

Osmnáctileté řidička Oasis Shakira McLeod a její o rok starší kamarádky Jeniyah McLeod a Cecilia Eunique Young teď budou čelit řadě obvinění včetně držení marihuany. Už teď nad nimi mohou přemýšlet v cele předběžného zadržení.


Tři nahé ženy trápily americké policisty, zatáhly je do absurdní honičky - 1 - Policejni honicka nahych zen USA 01Tři nahé ženy trápily americké policisty, zatáhly je do absurdní honičky - 2 - Policejni honicka nahych zen USA 02Tři nahé ženy trápily americké policisty, zatáhly je do absurdní honičky - 3 - Policejni honicka nahych zen USA 03Tři nahé ženy trápily americké policisty, zatáhly je do absurdní honičky - 4 - Policejni honicka nahych zen USA 04Tři nahé ženy trápily americké policisty, zatáhly je do absurdní honičky - 5 - Policejni honicka nahych zen USA 05Tři nahé ženy trápily americké policisty, zatáhly je do absurdní honičky - 6 - Policejni honicka nahych zen USA 06Tři nahé ženy trápily americké policisty, zatáhly je do absurdní honičky - 7 - Policejni honicka nahych zen USA 07Tři nahé ženy trápily americké policisty, zatáhly je do absurdní honičky - 8 - Policejni honicka nahych zen USA 08Tři nahé ženy trápily americké policisty, zatáhly je do absurdní honičky - 9 - Policejni honicka nahych zen USA 09Tři nahé ženy trápily americké policisty, zatáhly je do absurdní honičky - 10 - Policejni honicka nahych zen USA 10

Tři nahé ženy trápily americké policisty, zatáhly je do absurdní honičky - 11 - Policejni honicka nahych zen USA 11Tři nahé ženy trápily americké policisty, zatáhly je do absurdní honičky - 12 - Policejni honicka nahych zen USA 12Tři nahé ženy trápily americké policisty, zatáhly je do absurdní honičky - 13 - Policejni honicka nahych zen USA 13
Tři svérázné mladé ženy způsobily na floridských silnicích překvapivě velký rozruch

Zdroj: William Bastone@Youtube

Mirek Mazal

Živá témata na fóru

zobrazit vše

Autobazar

zobrazit vše