Elon Musk veřejně pochválil starou Ladu, a to ani nemusela být na elektřinu

Kdyby se šéf Tesly nadchnul pro domácí přestavbu staré Lady na elektrický pohon, nedivil by se tomu asi nikdo, tohle auto ale má normální spalovací motor. Jen jaksi jezdí pozadu.
  1. Autoforum.cz
  2. Rubriky a sekce
  3. Bleskovky

Elon Musk veřejně pochválil starou Ladu, a to ani nemusela být na elektřinu

17.2.2019 | Mirek Mazal

Elon Musk veřejně pochválil starou Ladu, a to ani nemusela být na elektřinu

/

Kdyby se šéf Tesly nadchnul pro domácí přestavbu staré Lady na elektrický pohon, nedivil by se tomu asi nikdo, tohle auto ale má normální spalovací motor. Jen jaksi jezdí pozadu.

Ruská televize NTV zveřejnila ve svém účtu na Twitteru video s upravenou Ladou, která jezdí kufrem napřed. Není to tak, že by s ní někdo pořád couval, to parta mladíků doma v garáži přesunula motor do zavazadlového prostoru a otočili všechny další komponenty na opačnou část vozu, opačným směrem. Žigulík se tak po cestách řítí čelním oknem vzad, ale ve skutečnosti uvnitř sedí řidič, který rohem zadního skla kouká dopředu. A stejným směrem míří i všechny ovládací prvky.

Vtipné záběry baví východ a materiál doputoval až do Ameriky k Elonu Muskovi. Šéf Tesly bývá kvůli svému vizionářství, názorům na všechno a snad permanentní přítomnosti na Twitteru s nadsázkou pravidelně vyzván ke komentáři k podobným příspěvkům větami typu: „Co na to říkáš, Elone Musku?” Většinou se od něj reakce nedočkáte, Lada ho ale zaujala tak, že udělal výjimku a ke spokojenosti laických konstruktérů napsal vzkaz: „Haha úžasné.“ Hodnocení dokonce napsal v azbuce, což ještě více potěšilo hrdé Rusy.

Nadšení nesdíleli jen místní policisté, kteří majitele auta zastavili při testování vozu v ulicích severokavkazského Stavropolu. U hlídky namísto smyslu pro humor zjevně převážil smysl pro odpovědnost a tvůrce „obrácené” Lady teď čelí trestu za jízdu s vozem v nevyhovujícím technickém stavu. Za palec nahoru od Elona Muska mu to ale možná stálo...


Elon Musk veřejně pochválil starou Ladu, a to ani nemusela být na elektřinu - 1 - Elon Musk pochvalil ruske video s Ladou 01Elon Musk veřejně pochválil starou Ladu, a to ani nemusela být na elektřinu - 2 - Elon Musk pochvalil ruske video s Ladou 02Elon Musk veřejně pochválil starou Ladu, a to ani nemusela být na elektřinu - 3 - Elon Musk pochvalil ruske video s Ladou 03Elon Musk veřejně pochválil starou Ladu, a to ani nemusela být na elektřinu - 4 - Elon Musk pochvalil ruske video s Ladou 04Elon Musk veřejně pochválil starou Ladu, a to ani nemusela být na elektřinu - 5 - Elon Musk pochvalil ruske video s Ladou 05Elon Musk veřejně pochválil starou Ladu, a to ani nemusela být na elektřinu - 6 - Elon Musk pochvalil ruske video s Ladou 06Elon Musk veřejně pochválil starou Ladu, a to ani nemusela být na elektřinu - 7 - Elon Musk pochvalil ruske video s Ladou 07Elon Musk veřejně pochválil starou Ladu, a to ani nemusela být na elektřinu - 8 - Elon Musk pochvalil ruske video s Ladou 08Elon Musk veřejně pochválil starou Ladu, a to ani nemusela být na elektřinu - 9 - Elon Musk pochvalil ruske video s Ladou 09Elon Musk veřejně pochválil starou Ladu, a to ani nemusela být na elektřinu - 10 - Elon Musk pochvalil ruske video s Ladou 10
Tato nenormální Lada se líbí i Elonu Muskovi. Jen policisté pro recesi pochopení neměli, snad ani mít nemohli

Zdroj: HTB@Twitter

Mirek Mazal

Živá témata na fóru

zobrazit vše

Autobazar

zobrazit vše