Projděte si celý tajný konfigurátor Tesly Model 3. Máte to hned, vybírat není co

Jen vybraní zákazníci, kteří si u Tesly rezervovali Model 3, mají dnes do konfigurátoru přístup. Teď si ho ale můžete celý prohlédnout i vy.
  1. Autoforum.cz
  2. Rubriky a sekce
  3. Bleskovky

Projděte si celý tajný konfigurátor Tesly Model 3. Máte to hned, vybírat není co

9.8.2017 | Petr Prokopec | 1 příspěvek

Projděte si celý tajný konfigurátor Tesly Model 3. Máte to hned, vybírat není co

/

Foto: Archiv Autoforum.cz

Jen vybraní zákazníci, kteří si u Tesly rezervovali Model 3, mají dnes do konfigurátoru přístup. Teď si ho ale můžete celý prohlédnout i vy.

Tesla Model 3 je v poslední době velmi obletovanou novinkou. Každý den bychom o ní mohli napsat hned několik zajímavých zpráv, a tak není problém držet se normy „co den, to článek”. A ani dnes nemusíme učinit výjimku.

Ačkoli je totiž Model 3 už týdny ve výrobě a teoreticky vzato ve volném prodeji, jeho internetový konfigurátor na webu Tesly nenajdete. Ale ne že by tam nebyl, automobilka se povolením přístupu k němu snaží odměnit ty, kteří si už dříve vůz rezervovali a dosud svou rezervaci nezrušili. Toto privilegium ovšem nemají všichni, nýbrž jen ti, jejichž místo v pořadí je relativně blízké předpokládanému datu výroby. V tuto chvíli jde tedy z pohledu běžného zákazníka o tajnou věc, ale tajemství mají nohy jen o kousek delší než lež.

Konfigurátor Tesly tak nepřímo zpřístupnil světu jeden z brzkých objednatelů, jehož vůz by mohl být vyroben už mezi zářím a listopadem, tedy opravdu mezi prvními. Učinil to prostými obrázky z něj a pokud nyní začínáte křičet, že pár obrázků a konfigurátor nejsou to samé, věřte, že tady ano. Vybírat tady totiž pomalu není co a těch pár screenů níže je skutečně celý konfigurátor, od A do Z.

V případě Model 3 si tedy můžete vybrat ze šesti barev karoserie a dvou designů 18- a 19palcových litých kol. V rámci interiéru lze sáhnout po paketu Premium, dále se mezi příplatky nachází Autopilot a hardware pro budoucí plnohodnotné autonomní řízení. To je ale naprosto vše, tedy zatím.

Samozřejmě netvrdíme, že na tomto postupu je něco špatně. Zejména z pohledu samotné automobilky, která tak může sériovou výrobu urychlit. A problém s jednoduchým konfigurátorem nejspíše nebude mít ani řada lidí, jenž může naopak složitější systém od koupě daného vozu odrazovat. A žehrat nakonec nemusíme ani my, s prohlídkou jsme hned hotoví. A na rozdíl od skutečných zákazníků na konci prohlížení nemusíme platit již nevratnou zálohu 2 500 USD (cca 55 500 Kč)...


Projděte si celý tajný konfigurátor Tesly Model 3. Máte to hned, vybírat není co - 1 - Tesla Model 3 konfigurator 01Projděte si celý tajný konfigurátor Tesly Model 3. Máte to hned, vybírat není co - 2 - Tesla Model 3 konfigurator 02Projděte si celý tajný konfigurátor Tesly Model 3. Máte to hned, vybírat není co - 3 - Tesla Model 3 konfigurator 03Projděte si celý tajný konfigurátor Tesly Model 3. Máte to hned, vybírat není co - 4 - Tesla Model 3 konfigurator 04Projděte si celý tajný konfigurátor Tesly Model 3. Máte to hned, vybírat není co - 5 - Tesla Model 3 konfigurator 05Projděte si celý tajný konfigurátor Tesly Model 3. Máte to hned, vybírat není co - 6 - Tesla Model 3 konfigurator 06Projděte si celý tajný konfigurátor Tesly Model 3. Máte to hned, vybírat není co - 7 - Tesla Model 3 konfigurator 07Projděte si celý tajný konfigurátor Tesly Model 3. Máte to hned, vybírat není co - 8 - Tesla Model 3 konfigurator 08Projděte si celý tajný konfigurátor Tesly Model 3. Máte to hned, vybírat není co - 9 - Tesla Model 3 konfigurator 09Projděte si celý tajný konfigurátor Tesly Model 3. Máte to hned, vybírat není co - 10 - Tesla Model 3 konfigurator 10Projděte si celý tajný konfigurátor Tesly Model 3. Máte to hned, vybírat není co - 11 - Tesla Model 3 konfigurator 11Projděte si celý tajný konfigurátor Tesly Model 3. Máte to hned, vybírat není co - 12 - Tesla Model 3 konfigurator 12Projděte si celý tajný konfigurátor Tesly Model 3. Máte to hned, vybírat není co - 13 - Tesla Model 3 konfigurator 13Projděte si celý tajný konfigurátor Tesly Model 3. Máte to hned, vybírat není co - 14 - Tesla Model 3 konfigurator 14Projděte si celý tajný konfigurátor Tesly Model 3. Máte to hned, vybírat není co - 15 - Tesla Model 3 konfigurator 15Projděte si celý tajný konfigurátor Tesly Model 3. Máte to hned, vybírat není co - 16 - Tesla Model 3 konfigurator 16Projděte si celý tajný konfigurátor Tesly Model 3. Máte to hned, vybírat není co - 17 - Tesla Model 3 konfigurator 17Projděte si celý tajný konfigurátor Tesly Model 3. Máte to hned, vybírat není co - 18 - Tesla Model 3 konfigurator 18
Tesla zatím mnoho možností pro Model 3 nenabízí, celý konfigurátor vám tak snadno můžeme ukázat tímto způsobem

Zdroj: Imgur

Petr Prokopec

Diskuze 1 příspěvek

Živá témata na fóru

zobrazit vše

Autobazar

zobrazit vše