Nejlepší quattro bar Audi je ve Špindlerově Mlýně

České zastoupení značky Audi už v polovině prosince znovu otevřelo nový quattro bar a zahájilo svou letošní podporu asi nejznámějšího lyžařského v Krkonoších.
  1. Autoforum.cz
  2. Rubriky a sekce
  3. Tiskové zprávy

Nejlepší quattro bar Audi je ve Špindlerově Mlýně

31.12.2015 | tisková zpráva | 3 příspěvky

Nejlepší quattro bar Audi je ve Špindlerově Mlýně

/

Foto: Archiv Autoforum.cz

České zastoupení značky Audi už v polovině prosince znovu otevřelo nový quattro bar a zahájilo svou letošní podporu asi nejznámějšího lyžařského v Krkonoších.

Během druhého prosincového víkendu se za velkého zájmu veřejnosti a prvního letošního sněhu uskutečnilo za účasti čtyř kruhů slavnostní zahájení lyžařské sezony v českém Home of quattro. Ski opening 2015/2016 ve Skiareálu Špindlerův Mlýn byl také skvělou příležitostí k otevření nového quattro baru a představení nové generace modelové řady Audi A4.

„Mám velkou radost, že se letošní Ski opening ve Špindlerově Mlýně po všech stránkách vydařil. Ideální slunečné počasí přilákalo velké množství lyžařů, kteří si užívali lyžování na čerstvě napadaném sněhu. Za celý tým značky Audi přeji všem milovníkům zimních sportů nezapomenutelné zážitky ze zimních radovánek v českém Home of quattro po celou letošní sezonu,“ říká Tomáš Velek, ředitel divize Audi.

Pořadatelé akce Ski opening 2015/2016 připravili pro návštěvníky Skiareálu Špindlerův Mlýn ve Svatém Petru bohatý doprovodný program, v němž nechybělo slavnostní otevření quattro baru a zprovoznění nové šestimístné sedačkové lanovky s vyhříváním a stříškou, která chrání před nepřízní počasí. Připravenost a odhodlanost návštěvníků v zimní sezóně pomůže prověřit i lanovka Audi Line, která vyveze lyžaře na černou sjezdovku ve Svatém Petru. Zaslouženou pozornost k sobě přitahovala také nová generace modelové řady Audi A4, která prokázala své výjimečné schopnosti v náročných podmínkách zasněžených hor.

Audi je partnerem Skiareálu Špindlerův Mlýn již od roku 2009 a každou zimu představuje ve Špindlerově Mlýně nové modely a ukazuje zájemcům, co pohon všech kol quattro umí na sněhu. V elitním českém horském středisku čeká na vášnivé lyžaře 25 kilometrů sjezdovek, 5 lanovek, 11 vleků, 3 snowparky a 83 kilometrů běžkařských tras.

Pro návštěvníky, kteří přijedou do Skiareálu Špindlerův Mlýn s vozem Audi, je exkluzivně rezervováno 10 parkovacích míst v těsné blízkosti vleku areálu Hromovka. Po sportovních výkonech mohou návštěvníci načerpat síly v novém quattro baru, jehož nabídka koktejlů je inspirována světem značky Audi - hosté si mohou na baru objednat například drinky Audi TT-quila sunrise, g-tron fizz nebo Coupé libre.


Nejlepší quattro bar Audi je ve Špindlerově Mlýně - 1 - Audi Spindleruv Mlyn Audi_Spindleruv-Mlyn_98Nejlepší quattro bar Audi je ve Špindlerově Mlýně - 2 - Audi Spindleruv Mlyn Audi_Spindleruv-Mlyn_53Nejlepší quattro bar Audi je ve Špindlerově Mlýně - 3 - Audi Spindleruv Mlyn Audi_Spindleruv-Mlyn_51Nejlepší quattro bar Audi je ve Špindlerově Mlýně - 4 - Audi Spindleruv Mlyn Audi_Spindleruv-Mlyn_39Nejlepší quattro bar Audi je ve Špindlerově Mlýně - 5 - Audi Spindleruv Mlyn Audi_Spindleruv-Mlyn_36
Audi zůstává partnerem Skiareálu ve Špindlerově Mlýně. U otevření lyžařské sezóny nechyběla ani nová A4.

tisková zpráva

Diskuze 3 příspěvky

Všechny články na Autoforum.cz jsou komentáře vyjadřující stanovisko redakce či autora. Vyjma článků označených jako inzerce není obsah sponzorován ani jinak obdobně ovlivněn třetími stranami.