Toto je nejlevnější Alfa Romeo Giulia QV k mání, není ale úplně dokonalá

(+ video) Nová Giulia QV se prodává za více jak 2 miliony Kč a příplatky posílají cenu ještě o statistíce výše. Tato stojí s 6 tkm skoro polovinu.
  1. Autoforum.cz
  2. Rubriky a sekce
  3. Zajímavosti

Toto je nejlevnější Alfa Romeo Giulia QV k mání, není ale úplně dokonalá

16.12.2016 | Petr Miler | 8 příspěvků

Toto je nejlevnější Alfa Romeo Giulia QV k mání, není ale úplně dokonalá

/

Foto: Archiv Autoforum.cz

(+ video) Nová Giulia QV se prodává za více jak 2 miliony Kč a příplatky posílají cenu ještě o statistíce výše. Tato stojí s 6 tkm skoro polovinu.

Nemusíte být nutně příznivcem Alfy Romeo, abyste zatoužili po nové Giulii QV. Jejích 510 koní je v této třídě mimořádný výkon a i když má své dětské nemoci, na nejnáročnějším okruhu světa funguje bezvadně. I my jsme ji už mohli vyzkoušet a níže se můžete podívat na video s její dynamikou - 307 km/h sice nejede nikdy a nijak, po stránce akcelerace ale předvádí velmi působivé představení. I mezi 250 a 300 km/h zrychluje jak zběsilá.

Chtít tohle auto není hřích, menší problém je jen v tom, že není zrovna levné. Český ceník ukazuje cifru za hranicí 2 milionů Kč a to je základní cena. Pokud přihodíte pár nezbytností a přínosné věci jako karbon-keramické brzdy, jste na dostřel 2,5 milionu Kč jako nic. Za takové ceny se spousta Giulií prodává a i pokud se podíváte na nejlevnější lehce jeté kusy - tohle auto je v prodeji jen pár měsíců - pod hranici dvou milionů se podívá málokterý. Ten modrý, který dnes máme před sebou, ale přijde na 1,1 milionu Kč bez daně, o mnoho set tisíc méně než kterýkoli jiný.

Na první pohled je to hezký exemplář v neobvyklé modré, který byl poprvé registrován letos v říjnu. Mnoho za tu dobu ujet nemohl stihnout a také nestihl - na tachometru svítí 5 788 Km. Výbava je velmi slušná, jsou tu i příplatkové karbonové (skoro)skořepiny či lepší palubní systém a také jde o žádoucí verzi s manuální převodovkou. Jedna věc tu ale není - pravé zadní kolo.

Kdyby šlo jen o to, sneslo by se to celkem snadno, ono tu toho ale chybí víc. Vůz musel dostat celkem velkou ránou na pravou zadní část (nepovedený drifting?) a pochroumaná je celá pravá část zádi včetně blatníků, dveří i nárazníku, v pořádku nejsou výfuky, pochopitelně náprava a nosné části karoserie též nebudou fit. Opravit to půjde a Artur T. to možná zvládne i levně, ale to bude tak všechno. Dát tohle auto do pořádku standardními cestami bude stát spoustu peněz a vzhledem k tomu nabídková cena zase tak zajímavě nevypadá.

Ovšem, pokud chcete mít doma Giulii QV, kterou budete ukazovat návštěvám v garáži z předních tří čtvrtin a budete ji moci i nastartovat, levnější cesty není. Jinak se dají koupit hůře vybavené, podobně jeté kusy už od 1,8 milionu Kč i s DPH, takže je od tohoto polovraku dělí jen 500 tisíc Kč. To budou možná lepší nabídky. Pokud by vás ovšem okouzlila tato, v Belgii vám ji pod stromeček jistě rádi nadělí.


Toto je nejlevnější Alfa Romeo Giulia QV k mání, není ale úplně dokonalá - 1 - Alfa Romeo Giulia QV levna prodej 01Toto je nejlevnější Alfa Romeo Giulia QV k mání, není ale úplně dokonalá - 2 - Alfa Romeo Giulia QV levna prodej 02Toto je nejlevnější Alfa Romeo Giulia QV k mání, není ale úplně dokonalá - 3 - Alfa Romeo Giulia QV levna prodej 03Toto je nejlevnější Alfa Romeo Giulia QV k mání, není ale úplně dokonalá - 4 - Alfa Romeo Giulia QV levna prodej 04Toto je nejlevnější Alfa Romeo Giulia QV k mání, není ale úplně dokonalá - 5 - Alfa Romeo Giulia QV levna prodej 05Toto je nejlevnější Alfa Romeo Giulia QV k mání, není ale úplně dokonalá - 6 - Alfa Romeo Giulia QV levna prodej 06Toto je nejlevnější Alfa Romeo Giulia QV k mání, není ale úplně dokonalá - 7 - Alfa Romeo Giulia QV levna prodej 07Toto je nejlevnější Alfa Romeo Giulia QV k mání, není ale úplně dokonalá - 8 - Alfa Romeo Giulia QV levna prodej 08Toto je nejlevnější Alfa Romeo Giulia QV k mání, není ale úplně dokonalá - 9 - Alfa Romeo Giulia QV levna prodej 09Toto je nejlevnější Alfa Romeo Giulia QV k mání, není ale úplně dokonalá - 10 - Alfa Romeo Giulia QV levna prodej 10Toto je nejlevnější Alfa Romeo Giulia QV k mání, není ale úplně dokonalá - 11 - Alfa Romeo Giulia QV levna prodej 11Toto je nejlevnější Alfa Romeo Giulia QV k mání, není ale úplně dokonalá - 12 - Alfa Romeo Giulia QV levna prodej 12Toto je nejlevnější Alfa Romeo Giulia QV k mání, není ale úplně dokonalá - 13 - Alfa Romeo Giulia QV levna prodej 13Toto je nejlevnější Alfa Romeo Giulia QV k mání, není ale úplně dokonalá - 14 - Alfa Romeo Giulia QV levna prodej 14Toto je nejlevnější Alfa Romeo Giulia QV k mání, není ale úplně dokonalá - 15 - Alfa Romeo Giulia QV levna prodej 15Toto je nejlevnější Alfa Romeo Giulia QV k mání, není ale úplně dokonalá - 16 - Alfa Romeo Giulia QV levna prodej 16Toto je nejlevnější Alfa Romeo Giulia QV k mání, není ale úplně dokonalá - 17 - Alfa Romeo Giulia QV levna prodej 17Toto je nejlevnější Alfa Romeo Giulia QV k mání, není ale úplně dokonalá - 18 - Alfa Romeo Giulia QV levna prodej 18Toto je nejlevnější Alfa Romeo Giulia QV k mání, není ale úplně dokonalá - 19 - Alfa Romeo Giulia QV levna prodej 19Toto je nejlevnější Alfa Romeo Giulia QV k mání, není ale úplně dokonalá - 20 - Alfa Romeo Giulia QV levna prodej 20Toto je nejlevnější Alfa Romeo Giulia QV k mání, není ale úplně dokonalá - 21 - Alfa Romeo Giulia QV levna prodej 21Toto je nejlevnější Alfa Romeo Giulia QV k mání, není ale úplně dokonalá - 22 - Alfa Romeo Giulia QV levna prodej 22Toto je nejlevnější Alfa Romeo Giulia QV k mání, není ale úplně dokonalá - 23 - Alfa Romeo Giulia QV levna prodej 23Toto je nejlevnější Alfa Romeo Giulia QV k mání, není ale úplně dokonalá - 24 - Alfa Romeo Giulia QV levna prodej 24Toto je nejlevnější Alfa Romeo Giulia QV k mání, není ale úplně dokonalá - 25 - Alfa Romeo Giulia QV levna prodej 25
Ano, tato Giulie je levná. Ale také dost pochroumaná

Zdroj: Didier.be

Petr Miler

Diskuze 8 příspěvků

Všechny články na Autoforum.cz jsou komentáře vyjadřující stanovisko redakce či autora. Vyjma článků označených jako inzerce není obsah sponzorován ani jinak obdobně ovlivněn třetími stranami.