Ford Kuga 2012 a Fiesta 2013 na prvních videích

Pokud vás baví seriál „fordích” novinek posledních dnů, pak snad nepohrdnete ještě jedním pokračováním. Tentokrát na téma nová Kuga a faceliftovaná Fiesta.
  1. Autoforum.cz
  2. Rubriky a sekce
  3. Bleskovky

Ford Kuga 2012 a Fiesta 2013 na prvních videích

10.9.2012 | Petr Miler | Přidat příspěvek

Ford Kuga 2012 a Fiesta 2013 na prvních videích

/

Foto: Archiv Autoforum.cz

Pokud vás baví seriál „fordích” novinek posledních dnů, pak snad nepohrdnete ještě jedním pokračováním. Tentokrát na téma nová Kuga a faceliftovaná Fiesta.

Nebudeme vás znovu zatěžovat rekapitulací předchozích dílů seriálu z produkce modrého oválu, stačí si projít velké i menší články na našem webu z posledního týdne a slovo Ford v nich uvidíte až podezřele často. To hlavní jsme vám po jakési „předpařížské” prezentaci amerických novinek pro evropský kontinent řekli pochopitelně hned, na rozličné dozvuky ale dochází až nyní.

Teprve včera jsme vám nabídli video s malým SUV EcoSport v evropském provedení a dnes navážeme v podobném duchu. Máme pro vás hned čtyři videa, která se zaobírají dvěma tématy. První je nová generace kompaktního SUV Kuga, jenž se v evropském provedení představilo v Ženevě. Už předtím jsme ho sice mohli vidět jako americký Escape také v akci, coby skutečná Kuga se nám ale na videu dosud neukázalo. A tak byste dnešními třemi snímky mohli vzít zavděk.

Věnují se nejen autu jako takovému, ale i některým jeho „vychytávkám”. My jen dodáme, že vůz se do prodeje dostane ještě letos a to s motory 1,6 EcoBoost, turbodesely 2,0 TDCI, pohonem předních i všech kol a manuálními i automatickými převodovkami.

Žhavější novinkou je ale faceliftovaná Fiesta, která se po vcelku výmluvném úniku oficiálně představila minulý týden. Ta svým vzhledem opravdu nepřekvapila, neboť jej avizovala již dříve odhalená ostrá verze ST, přesto nešlo o úplně nezajímavou podívanou. Pokud by vás přitom neuspokojily předchozí fotky a detaily, můžeme nyní posloužit i videem. Sice jen studiovým, přesto focené exempláře v modré a hnědé barvě zvenčí zkoumá tak detailně, jak nic dříve.

V případě faceliftované Fiesty platí, že ji na trhu uvidíme až příští rok, ale to jste patrně poznali už z označení modelů. Více následuje.

Tip: Projděte si všechny novinky pařížského autosalonu 2012.


Tři videa věnovaná nové Kuze (to by se asi Ford divil, co dělá české skloňování...)


A jedno zabývající se dvěma faceliftovanými Fiestami

Petr Miler

Diskuze Přidat příspěvek

Živá témata na fóru

zobrazit vše