Home > Rubriky a sekce > Bleskovky > Článek
Honda CR-V 2012: první fotky konceptu evropské verze. Konceptu?
24.2.2012 | Petr Miler | Přidat příspěvek
Věděli jsme, že Honda přiveze do Ženevy evropské provedení nového CR-V a tušili jsme, jak bude vypadat. Že mu bude říkat koncept nás ale ani ve snu nenapadlo.
Je to zřejmě nějaký nový druh japonské módy, který právě začal zaplavovat zbytek světa. Zrovna včera jsme mohli vidět, jak Nissan dávno odhalený Pathfinder 2012 znovu zahalil do kamufláže a ukazuje jej na videu jako bůh ví co tajemného. A Honda dnes spáchala něco podobného.
Japonci totiž ukázali první fotky evropského provedení CR-V 2012, jehož premiéru nedávno avizovali. Slibovali citelně upravený vzhled, nakonec se ale vůz liší pouze v detailech. A ještě k tomu si říká koncept.
Je to trochu absurdní, neboť nové CR-V se coby koncept ukázalo světu již loni v červenci a od té doby se stihlo proměnit v produkční verzi pro USA. Poté jsme mohli vidět i japonskou sériovku, jenže o další tři měsíce později je z téhož auta zase koncept.
Proč? Předpokládáme, že jde o svérázný způsob, jak si získat více mediální pozornosti - nejprve poodhalení konceptu, pak představení konceptu, poté upoutávka na produkční verzi, následně její představení... To všechno pořád o jednom autě. A Honda to všechno zjevně zvládne spáchat pro každý region zvlášť.
Krom prvních snímků, na kterých je k nový snad jen přepracovaný přední nárazník, slibuje Honda i naladění upravené na míru evropskému vkusu a za hotovou věc se má i fakt, že CR-V dostane novou dieselovou šestnáctistovku 1,6 i-DTEC. Další podrobnosti očekávejme až v Ženevě.
Tip: Projděte si všechny žhavé automobilové novinky v našem speciálu k ženevskému autosalonu 2012







Koncept Hondy CR-V pro Evropu, zajímavé...
Diskuze Přidat příspěvek
Bleskovky
Silniční auto se poprvé v historii dokázalo na 400 metrech rozjet na víc než 300 km/h. Dlouze mrkněte a neuvidíte nic
před 4 hodinami
Novinář poprvé nafotil a natočil nemaskované elektrické Ferrari na ulici. Vypadá tak snad ještě hůř, to se nezdálo být možné
včera
Když hoří desítky elektrických aut, tohle je jediná fotka, kterou zveřejní hasiči, aby někdo náhodou neviděl, co vlastně hořelo
včera
Nejnovější články
Ford Mondeo nezemřel, v novém se ukázal i ve své druhé verzi. Při jeho cenách to bude opět hit
před 2 hodinami
První generaci Porsche Cayenne dnes koupíte za pakatel, smysl dává hlavně ve verzích, které automobilka zařízla
před 3 hodinami
Silniční auto se poprvé v historii dokázalo na 400 metrech rozjet na víc než 300 km/h. Dlouze mrkněte a neuvidíte nic
před 4 hodinami
Není budoucností spíš tohle? Nový motor s rekordní účinností nepotřeboval ani downsizing, nabídne stovky koní při spotřebě pár litrů
před 5 hodinami
„Nebuďte slušnej, řekněte jméno!” Čínská značka tvrdí, že její novinku navrhl bývalý designér Ferrari. Ferrari říká: Tak povídejte, kdo to byl
před 7 hodinami
Živá témata na fóru
- Onboard videa 06.15. 16:17 - řidičBOB
- S větrem ve vlasech.... 06.15. 14:15 - pavproch
- IT poradna 06.15. 14:11 - pavproch
- Škoda Auto obecně 06.15. 11:52 - řidičBOB
- Policejní kontroly a měření 06.15. 08:29 - řidičBOB
- Rychlodotazy 06.14. 19:44 - jerry
- BMW Divize 06.13. 13:01 - pavproch
- Lampárna (stěžovatelna) 06.12. 11:06 - M.Z.
